Czwarta edycja już w sobotę!
04.05.2017 Szymon Niemczewski 1107

6 maja 2017 roku młodzi pianiści z całej Polski rywalizować będą w IV Konkursie dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w przesłuchaniach konkursowych, które odbędą się w Nakielskim Ośrodku Kultury - sala konferencyjna.

W konkursie weźmie udział 36 uczestników m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Jeleniej Góry, Solca Kujawskiego, Słupcy, Chełmży, Malborka, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka, Bydgoszczy oraz z Nakła nad Notecią, którzy zmierzą się w trzech kategoriach wiekowych:

Grupa I: klasy I - II c.6 oraz I klasa c.4
Grupa II: klasy III - VI c.6 oraz II klasa c.4
Grupa III: klasy V - VI c.6 oraz klasy III - IV c.4

Uczestników oceniać będzie jury w składzie: Joanna Marcinkowska (przewodnicząca Jury), Adam Zok z Bydgoszczy, a także Michał Szymanowski - bydgoszczanin, który zaprezentuje recital fortepianowy.


Zapraszamy do sprawdzenia broszury konkursowej (dostępna w plikach powiązanych) oraz oficjalnego fanpage'a konkursu: www.facebook.com/KonkursPianistycznyNaklo. To właśnie tam dostępne będą relacje LIVE - dla wszystkich, którym nie uda się dotrzeć by posłuchać uczestników w NOKu.

Organizatorem III Konkursu dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza jest Niepubliczna Szkoła Muzyczna dla Dzieci i Młodzieży w Nakle nad Notecią. Inicjatywę dyrektora NSM Michała Gacki wspomogli: Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią - Sławomir NapierałaStarosta Powiatu Nakielskiego - Tomasz MiłowskiNakielski Ośrodek KulturyBank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią oraz ABC Reklamy.


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg