Święto muzyki DISCO za nami
22.05.2017 Szymon Niemczewski 3376
grafika

W miniony piątek, 19 maja 2017 roku do nakielskiego amfiteatru zawitał kolejny koncert z cyklu Muzyka nad Notecią. DISCO nad Notecią vol. 2 zgromadził tłumy nakielan, mieszkańców naszej gminy, a także wielu przyjezdnych fanów muzyki disco polo.

Tego wieczoru zaprezentował się wyrzyski Zespół AM, a także autorzy hitów "Co ma być to będzie" oraz "Lubisz to lubisz" - Power Play. Emocje sięgnęły zenitu gdy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk z zespołu AKCENT. Nakielanie na koncert twórcy przeboju "Przez twe oczy zielone" czekali od lat. "Spełniło się moje marzenie" można było usłyszeć z ust wielu uczestników DISCO nad Notecią vol. 2. Na koniec "Zenek" spotkał się ze swoimi fanami. Był czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia przy ściance.

Koncert odbył się w ramach obchodów 20-lecia Radia Nakło.

Żaden koncert nie ma racji bytu bez odbiorców. To Wy tworzycie atmosferę w trakcie wydarzeń, a tego wieczoru towarzyszyło nam sporo pozytywnych wibracji. Sprawdźcie nasze fotorelacje - znajdźcie siebie, polubcie i udostępnijcie. Zachęcamy również do polubienia profilu Muzyka nad Notecią na FB, tak by być na bieżąco z muzycznymi wydarzeniami w naszym mieście i gminie.Krótka relacja live dostępna na: www.facebook.com/muzyka.nad.noteciaFotorelacja #1: LINK

 


fot. Kuba Grabiński

Fotorelacja #2: LINK

 

fot. Szymon Niemczewski

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg