Zaprezentuj się na jarmarku!
08.06.2017 Szymon Niemczewski 2898
grafika

Działasz w branży żeglarskiej? Zajmujesz się rękodziełem? Twoje produkty spożywcze nie mają sobie równych? Weź udział w naszym Jarmarku!

Jedną z ciekawszych atrakcji tegorocznego, jubileuszowego „Steru na Bydgoszcz” będzie Jarmark Festiwalowy. Planujemy podzielić go na kilka stref, tak aby każdy z łatwością odnalazł interesujące oferty.

Pierwszą cześć stanowić będą stoiska handlowe. Tutaj zaprezentują się producenci pamiątek żeglarskich, odzieży, akcesoriów i wydawnictw marynistycznych. Do współpracy zapraszamy także dystrybutorów sprzętu sportowego, zabawek oraz wyrobów wiklinowo-drewnianych. W ramach stoisk handlowych dużą część poświęcimy produktom spożywczym. Przygotowaliśmy miejsce dla producentów pieczywa, serów, wędlin, olejów, wypieków, słodyczy oraz małej gastronomii.

Drugą część jarmarku stworzy zespół stosik rzemieślniczo-artystycznych. Czekamy na twórców biżuterii, naczyń oraz wszelkich ręcznie robionych pamiątek i akcesoriów związanych z morzem, żaglami, światem turystyki i rekreacji wodnej.

Ostatnią, trzecią część jarmarku oddamy we władanie firmom, które chciałby promować swoją ofertę. Mowa tutaj o biurach turystycznych, przewoźnikach promowych, lokalnych stowarzyszeniach, producentach profesjonalnego sprzętu żeglarskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku. Wspólnie stwórzmy ciekawą i niepowtarzalną ofertę. Szczegóły Festiwalu i pełen program artystyczny znajdziecie na www.sternabydgoszcz.pl. W kwestii uruchomienia stoiska w ramach Jarmarku Festiwalowego prosimy o kontakt z Pawłem Sałabunem, tel. 503 652 757, mail: .

Materiał: Marta Kuśmider
Biuro Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg