Już niebawem TAU w Nakle nad Notecią!
09.10.2017 Szymon Niemczewski 1122
grafika

Jednym z 40 przystanków trasy promującej najnowszy album rapera TAU pod nazwą "ON" jest Nakło nad Notecią. Na spotkanie i koncert zapraszamy 3.11. do Nakielskiego Ośrodka Kultury.

TAU ON TOUR to nowy album, nowe utwory, aranżacje, koncertowy klimat, oprawa muzyczna i wizualna. Kolejną nowością jest cykl przed koncertowych spotkań z Tau, w trakcie których artysta postara się odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania. Będzie to również okazja by pstryknąć pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf czy też kupić album. Po spotkaniu czeka Cię energetyczny, pełen mocy i emocji koncert, na którym za gramofonami pojawi się Dj Wujaz.


DATA: 3 listopada 2017
START: 19:00
19:00 - spotkanie
21:00 - koncert
MIEJSCE: Nakielski Ośrodek Kultury (al. Mickiewicza 3)
WSTĘP DARMOWY!


Tau czyli raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records. W 2008 r. jako Medium opublikował demo "Seans spirytystyczny", wymieniane później w gronie najlepszych płyt z podziemia tamtego roku. Rok 2010 to kolejny nielegal Mediuma zatytułowany "Alternatywne źródło energii", na którym jedynym gościem był O.S.T.R. W 2011 roku artysta oficjalnie zadebiutował na polskiej scenie muzycznej płytą "Teoria Równoległych Wszechświatów" wydaną nakładem Asfalt Records. Materiał został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011 roku. Następnie Medium wyruszył w trasę koncertową, w której towarzyszył mu DJ Funktion (jeden z artystów #14 czyli HIP-HOP nad Notecią vol. 1). Rok później ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. "Graal", które pomimo bardzo osobistych utworów, i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do jednej z najlepszych płyt 2012 roku. W lutym 2013 roku Medium opuścił Asfalt Records i powołał do życia własną wytwórnię pod nazwą Bozon Records. "Księga słów" to kolejna płyta stworzona przez Piotra Kowalczyka, tym razem w wspólnie z producentem Galusem - w ramach projketu Egzegeza. Pod koniec roku miała miejsce trasa Bozon Records Tour promująca zarówno ostatnią płytę jak i nową wytwórnię. Serię koncertów zapowiadał utwór "Traper" - jeden z najbardziej znanych utworów Mediuma.W grudniu tego samego roku raper zmienił pseudonim na Tau. Rok później ukazał się album "Remedium", na którym gościnnie pojawili się Bezczel, Buka, Kali, Paluch, Zeus, Aga Musiał oraz Lecrae. W grudniu 2015 roku raper wydaje kolejny album pt. "Restaurator". Rok 2016 to ciągłe koncerty, spotkania, a także Światowe Dni Młodzieży - TAU był jednym z ambasadorów. 26 maja 2017 roku swoją premierę miał najnowszy materiał pt. "ON", który promuje trasa, na którą możesz czuć się zaproszony, a najlepszą okazją by zostać jej częścią jest koncert 3.11. w Nakielskim Ośrodku Kultury. Nie potrzebujesz żadnego biletu. Wystarczy Twoja wolna wolna!


Dołącz do wydarzenia, a następnie zaproś swoich bliskich, rodzinę i przyjaciół.
WŁĄCZ SIĘ!

Wydarzenie na FB: KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

 


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg