Opłatkowe spotkanie z mieszkańcami
18.12.2017 Tomasz Rogacki 2638
grafika
Powiązane galerie:
grafika
18.12.2017

7

Aktualności

W niedzielę 17 grudnia na nakielskim Rynku zebrali się mieszkańcy, aby podzielić się opłatkiem oraz przyjąć betlejemskie światełko pokoju.

Przybyłych przywitał dyrektor NOK-u Michał Dubkowski. Komendant hufca Jolanta Maciejewska przedstawiła ideę betlejemskiego światełka pokoju, natomiast podharcmistrz Ewa Hoppe przybliża jego historię. Po złożeniu przez komendanta raportu burmistrzowi nastąpiło przekazanie światełka władzom oraz mieszkańcom.

Burmistrz Sławomir Napierała zwracając się do mieszkańców z życzeniami mówił o istocie świąt Bożego Narodzenia. – To szczególne dni dla każdego młodego człowieka, dla dziecka, a szczególnie dla nas dorosłych, albowiem magia tych świąt jest tak wielka, że każdego roku na nie czekamy, żeby się razem spotkać w gronie rodzinnym – powiedział między innymi. Życzenia przekazał również starosta nakielski Tomasz Miłowski.

Proboszczowie nakielskich parafii Tadeusz Michalak i Zbigniew Zimniewicz poświęcili opłatek, którym włodarze podzielili się z mieszkańcami. Na scenie wystąpili: Wiktoria Vollmüller, Dawid Błaszczyk i Andrzej Budziszewski.

Dodatkowymi atrakcjami spotkania byli szczudlarze, częstujący najmłodszych słodyczami, oraz sanie z Mikołajem i elfami, w towarzystwie których można było zrobić sobie zdjęcie (do pobrania z fanpage'a NOK-u - TUTAJ). Tradycyjnie poczęstowano obecnych ciepłymi daniami – barszcz, karp, bigos i paszteciki.
 

Pełna fotorelacja dostępna jedynie na
www.facebook.com/gminanaklo - TUTAJ


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg