Już dzisiaj Nakło Tańczy na Lodzie 3
31.01.2018 Szymon Niemczewski 1858
grafika

To już dzisiaj - nakielanie po raz trzeci zatańczą na lodzie. Dołącz do nich by aktywnie pożegnać karnawał!

Na wydarzenie pn. Nakło tańczy na lodzie 3 zapraszamy nie tylko mieszkańców Nakła nad Notecią i okolic, ale wszystkich, którzy mają chęć miło spędzić ostatni karnawałowy wieczór 2018 roku. Spal pączkowe kalorie na nakielskim lodowisku, szalejąc w rytmie największych hitów, o które zadba niezawodny Marcin Małecki z Radia Nakło 107,5 FM. To właśnie na falach tej rozgłośni nadawana będzie transmisja na żywo z lodowiska Naquarius, które tego wieczoru nabierze innych barw dzięki wsparciu ekipy Wszystko Jasne. O pozostałych atrakcjach i niespodziankach dowiecie się na miejscu!

Spotykamy się 8.02.2018 (czwartek) w godzinach 18:00-20:00. Wstęp jest darmowy! Pobierana jest tylko opłata za łyżwy, o ile nie zabierzesz swoich.

Podczas wydarzenia wolontariusze będą zbierać datki na budowę HOSPICJUM W OLSZEWCE - Przyjdź! Baw się! Pomagaj!

Byłeś na 1 i 2 edycji? Świetnie - wiesz co Cię czeka. Nie byłaś? Koniecznie zabieraj bliskich, rodzinę i przyjaciół - widzimy się na lodzie! :)

KONIECZNIE DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK'u! 

Wydarzenie, którego pomysłodawczynią była WODOODPORNA organizowane jest przez Nakielski Ośrodek Kultury, przy wsparciu Lodowiska NAQUARIUS, Nakielskiej Administracji Domów Mieszkalnych, Wszystko Jasne. Patronat medialny: Radio Nakło 107,5 FM, .mpTRÓJCA, Muzyka nad Notecią oraz Portal Miasta i Gminy Nakło nad Notecią WWW.NAKLO.PL.


Tak było podczas NAKŁO TAŃCZY NA LODZIE 1:

 

Relacja z NAKŁO TAŃCZY NA LODZIE 2:

 

Jak będzie w tym roku? Przyjdź i przekonaj się sam!

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png