Ponad 250 meczów w jeden dzień
24.02.2018 Szymon Niemczewski 2958
grafika

W minioną sobotę Turniej FIFA18 zgromadził w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury prawie 60 entuzjastów wirtualnej piłki nożnej. Emocji nie brakowało do późnych godzin wieczornych.

Turniej rozpoczął się o godz. 10:30 od losowania grup. Przybyli chętni zostali podzieleni na 7 grup, z uwzględnieniem wybranej konsoli (PS4 lub Xbox ONE). W fazie grupowej potyczki rozgrywały się systemem "każdy z każdym". Wyłoniły one 32 zawodników, którzy przeszli do fazy pucharowej. Mecze na tym etapie rozgrywały się systemem play-off.

Do półfinałów Xbox ONE zakwalifikowali się: Jakub Kalita, Kacper Brzozowski, Oskar Zwoliński i Jędrzej Husak. Na konsoli PS4 sprawdzili się: Mateusz Bzdawka, Paweł Fuja, Kamil Sobieszczyk oraz Łukasz Manikowski.

 

Wyniki

1/2 Xbox ONE
Kalita 2:3 Brzozowski
Zwoliński 1:2 Husak

1/2 PlayStation 4
Bzdawka 1:0 Fuja
Sobieszczyk 4:1 Manikowski

Finał Xbox ONE
Brzozowski 1:0 Husak

Finał PlayStation 4
Bzdawka 1:5 Sobieszczyk

W finałowym dwumeczu, rozgrywanym pomiędzy zwycięzcami poszczególnych konsol, pady skrzyzowali ze sobą Kacper Brzozowski (Real Madryt - Xbox ONE) i Kamil Sobieszczyk (Barcelona - PS4), którzy wystrzelali następujące wyniki:

PS4
Kamil Sobieszczyk 2:0 Kacper Brzozowski
Xbox ONE
Kamil Sobieszczyk 2:4 Kacper Brzozowski


Ostatecznym Triumfatorem Turnieju FIFA18 został Kamil Sobieszczyk, dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe (liczonym podwójnie). Miejsce 2. przypadło Kacprowi Brozowskiemu, a 3. miejsce zajął Mateusz Bzdawka, po walkowerze ze strony Jędrzeja Husaka, który uplasował się na 4. pozycji. Nagrody dla zdobywców 4 pierwszych miejsc ufundowali wszyscy gracze poprzez opłatę wpisowego. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w turnieju. Gratulacje dla zwycięzców! Cieszymy się z dużego zainteresowania. Plusem jest także zróżnicowanie wiekowe wśród graczy. Podziękowanie również za obecność kibiców, zwłaszcza rodziców, którzy wspierali swoich synów. Widzimy się na kolejnych wydarzeniach!

Organizatorami wydarzenia byli: Nakielski Ośrodek Kultury, Gwiazda Olszewka, Fundacja w Kuźni oraz .mpTRÓJCA.


Pełna fotorelacja tylko na:
www.facebook.com/mptrojca

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png