N@KŁO – Darmowy Internet WiFi
05.07.2016 Szymon Niemczewski 5848

Jesteś w parku bądź na nakielskim Rynku? Chcesz sprawdzić co słychać na facebooku? Czekasz na ważnego maila? Skończył Ci się transfer? Żaden problem! Skorzystaj z darmowego dostępu do sieci WiFi Gminy Nakło!

Jeśli chcesz skorzystać: Wyślij sms o treści HS na numer 660 443 775 (koszt wysłania SMS-a zgodny z cennikiem operatora). W odpowiedzi otrzymasz login i hasło, które pozwolą zalogować się do sieci GminaNaklo! Twoje urządzenie wyposażone w funkcję WiFi (telefon, tablet, laptop) powinno odszukać sieć, kiedy będziesz przebywał w jednej z trzech lokalizacji: na nakielskim Rynku, Parku 700-lecia lub w Parku Sobieskiego – okolice wieży.


- Dzięki hotspotom umieszczonym w kilku punktach naszego miasta, spełniło się moje marzenie, aby upowszechnić korzystanie z bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Jestem przekonany, że to udogodnienie technologiczne znajdzie uznanie wśród nakielan, ale również posłuży przyjezdnym, turystom oraz gościom. Życzę przyjemnego użytkowania – mówi burmistrz Sławomir Napierała.

Po 45 minutach od zalogowania się zostaniesz automatycznie wylogowany. Twoje konto będzie nieaktywne przez kolejne 15 minut. Po tym czasie możesz ponownie zalogować się do sieci, by przez następne 45 minut cieszyć się darmowym dostępem do Internetu. Każdego miesiąca możesz zużyć 750 MB (suma wysłanych i odebranych danych). Licznik będzie czyszczony pierwszego dnia miesiąca. Wymagania te zgodne są z opublikowanym stanowiskiem Prezesa UKE z dnia 10.09.2013 roku, dotyczącym działalności telekomunikacyjnej, prowadzonej przez jednostki samorządu terytorialnego (JST) w zakresie oferowania użytkownikom dostępu do Internetu.

Szczegółowe zasady korzystania z usługi dostępne są w plikach do pobrania.

Życzymy przyjemnego użytkowania!

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg