Muzyczne lato nad Notecią - kolejny koncert już 23 lipca
13.07.2017 Szymon Niemczewski 920
grafika

Po znakomitym przyjęciu pierwszego koncertu z cyklu Muzyczne lato nad Notecią w wykonaniu kwartetu Amabile, zapraszamy na kolejny koncert.

Tym razem 23 lipca o godzinie 17:00 dla zarówno najmłodszych jak i trochę starszych słuchaczy wystąpi zespół wokalno-instrumentalny ARTES ENSEMBLE. Podczas programu zatytułowanego Muzyczne lato w rozśpiewanej Europie widzowie przeniosą się do najpiękniejszych zakątków rozśpiewanej i roztańczonej Europy, z najpopularniejszymi węgierskimi czardaszami i ognistymi, hiszpańskimi pieśniami w gorących rytmach flamenco wprost ze słonecznej Andaluzji. Stamtąd już niedaleko do parków i ogrodów, legendarnych kabaretów i restauracji z wieżą Eiffla w tle. Artyści w swoich muzycznych podróżach przeniosą słuchaczy pod słoneczne niebo Italii i upoją słodkimi dźwiękami pieśni neapolitańskich. To wszystko nasycone różnorodnością stylowych strojów wykonawców oraz ekspresyjną i sugestywną grą roztańczonej śpiewaczki, gwarantujące niezapomniane wrażenia artystyczne oraz wspaniałą, muzyczną ucztę i wyśmienitą rozrywkę.

Jak i poprzednio, tak i teraz zapraszamy z dziećmi, które na początku koncertu będą mogły zapoznać się z ciekawostkami muzycznymi, a podczas samego koncertu będą mogły obcować z muzyką jednocześnie bawiąc się w miejscu specjalnie do tego przygotowanym.

Serdecznie zapraszamy - wstęp bezpłatny.


Materiał: Michał Dubkowski
Nakielski Ośrodek Kultury

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg