Na ratunek po burzy
08.09.2017 Szymon Niemczewski 1050
grafika

We wtorek (05.09.b.r.) spod siedziby Kujawsko Pomorskiego Oddziału Okręgowego PCK w Bydgoszczy wyruszył transport z pełnymi przyborów szkolnych plecakami dla dzieci z rodzin, które poniosły straty w wyniku nawałnic, jakie dotknęły rejon powiatu tucholskiego i nakielskiego.

Działania wsparła finansowo Rada Pań działająca przy Zarządzie Głównym Polskiego Czerwonego Krzyża, Firma Pentel, pracownicy Firmy HR Team Leader iQor Global Services Poland Sp. z o.o., dzięki którym możliwe było przygotowanie wyprawki szkolnej dla ogółem 60 dzieci z gminy Kęsowa , Tucholi, Gostycyna w powiecie tucholskim oraz Polichna, Potulic i Występu z Gminy Nakło nad Notecią. 


Dary dostarczyła Grupa Ratowników PCK własną karetką i już zgłosiła dalszą pomoc poszkodowanym. Wyrażamy nadzieję, że nasza pomoc w pewnym stopniu złagodzi stres wywołany przez nieoczekiwane zdarzenia atmosferyczne. 

Akcja NA RATUNEK PO BURZY nadal trwa i niebawem przygotujemy następną partię darów w postaci środków sanitarno higienicznych i pampersów , które niebawem trafią do rodzin poszkodowanych z w/w gmin.

Materiał: PCK Bydgoszcz
Fotografie: Szymon Niemczewski


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 11
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg