Turniej Integracyjny „Wszyscy wygrywamy”
14.02.2018 Sandra Słodkowska 694
grafika
Powiązane galerie:

Turniej Integracyjny „Wszyscy wygrywamy”

W dniu 20 stycznia 2018 roku odbyła się szósta edycja Turnieju Integracyjnego „Wszyscy Wygrywamy” zorganizowana wspólnie przez Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społecznej „Twój Przyjaciel”  w Nakle nad Notecią.    

W tegorocznej edycji wystartowali zawodnicy z sześciu drużyn: Szkoła Podstawowa nr 2 z Nakła na Notecią, Zespół Szkół Specjalnych z Karnowa, Warsztat Terapii Zajęciowej z Nakła nad Notecią, Stowarzyszenia Na Rzecz Integracji Społecznej „Twój Przyjaciel” z Nakła nad Notecią, Środowiskowego Domu Samopomocy z Nakła nad Notecią, Warsztat Terapii Zajęciowej z Mroczy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5a: Samuel Barczykowski, Bartosz Jasiński, Joachim Lorek, Nikola Michalska, Klaudia Pawlicka, Otylia Włodaczyk i Wiktoria Wnuk. Głównym celem organizacji turnieju była rekreacja ruchowa, zabawa oraz integracja osób niepełnosprawnych z terenu powiatu nakielskiego. Organizacji zawodów podjęli się nauczyciele wychowania fizycznego P. Ewa Młynarczyk, P. Marcin Pakulski oraz P. Krzysztof Gill.

Rywalizacja sportowo-rekreacyjna obejmowała 13 konkurencji: stonoga; unihokej – slalom; bieg z pokonywaniem przeszkód; bieg slalomem z woreczkiem na głowie; podanie piłki koszykowej nad głową w siadzie; rzut ringo do celu; przebiegnięcie slalomem w rzędach; slalom z balonem w parach; slalom z rakietą do badmintona i piłką do unihokeja; bieg wahadłowy z przełożeniem piłki; unihokej – strzały do celu; rzut woreczkiem do celu; przeciąganie liny.

Uczestnicy otrzymali dyplomy, puchary oraz zestawy pamiątkowe za udział w turnieju.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg