Pomorskie Eko Forum z przedstawicielami Gminy Nakło nad Notecią
27.11.2017 Szymon Niemczewski 1982
grafika

Eko Forum odbyło się w dniach 21-22 listopada w Gdańsku i było zorganizowane przez firmę EKOSTRATEG przy współpracy z Europejskim Centrum Solidarności oraz Zakładem Utylizacyjnym w Gdańsku.

Jego celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń i poglądów między podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska. Poprzez zapewnienie dostępu do wiedzy i informacji Forum umożliwia szybsze wdrażanie najnowszych rozwiązań w tym zakresie. To także prezentacja dobrych praktyk, usług i rozwiązań technologicznych sprzyjających ochronie środowiska.
 


To właśnie z tego powodu przedstawiciele nakielskiej gminy zostali zaproszeni do Gdańska – konkretnie chodziło o wzorcowy w kraju system gospodarowania odpadami komunalnymi. Zaprezentowali temat: Miejsce i rola PSZOK-u w systemie gospodarki odpadami komunalnymi. Rozwiązania modelowe oraz przykłady dobrych praktyk w Polsce i Europie. Kolejny raz zauważono bardzo dobre rozwiązanie zbiórki odpadów segregowanych w zabudowie wielorodzinnej poprzez system mini PSZOK. Gminę reprezentowali: z-ca burmistrza Piotr Kalamon, prezes KPWiK Sławomir Sobczak oraz radny Rady Miejskiej Paweł Wiśniewski.


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg