Burmistrz gratuluje osiągnięć
10.04.2018 Szymon Niemczewski 1500
grafika

Niedawno pisaliśmy o sukcesach nakielskich chórzystów Nadziei, następnie siatkarzy z NTS-u oraz kixbokserce, a już pojawiły się kolejne osiągnięcia - tym razem w pływaniu i tańcu.

W dniach 16-17 marca na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu w Bydgoszczy (są odpowiednikiem Mistrzostw Polski dla Juniorów) nakielski klub w klasyfikacji medalowej zajął 3. miejsce. Indywidualne wyniki również były niezłe. Dominik Szcześniak i Maciej Szpara zdobyli po 4 medale (2 złote, 3 srebrne, 3 brązowe). Ponadto Filip Skubiszewski zdobył srebro, a brązowy sztafeta w składzie: Maciej Szpara, Agnieszka Bala, Lena Bzdawka, Dominik Szcześniak.

Z kolei w dniach 17-18 marca na Krajowych Mistrzostwach IDO w Twardogórze Daria Kornacka (uczennica gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią) zdobyła m.in. tytuł mistrza Polski w duecie electric boogie oraz wicemistrza w hip hop beattles. Jednocześnie uzyskała nominację do kadry narodowej.

W dniu 5 kwietnia burmistrz Sławomir Napierała spotkał się z medalistami w ratuszu. Obecni byli również: dyrektor ZOOiR Anna Biniakowska, Radny RM Jan Grabarski, inspektor ZOOiR Anna Mrozek. Pogratulowali oni sukcesów przekazując okolicznościowe adresy oraz upominki. W trakcie spotkania rozmawiano o osiągnięciach i perspektywach zawodników.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png