Wręczono Nagrody Burmistrza
22.06.2018 Szymon Niemczewski 419
grafika

Kończy się kolejny rok szkolny, przepełniony sukcesami w konkursach przedmiotowych, a także medalami za najlepsze osiągnięcia sportowe - co stało się już pewnym standardem w naszej Gminie. Tradycją jest również docenianie pracy uczniów i ich opiekunów (nauczycieli) przez włodarza Nakła nad Notecią. Dowodem tego są Nagrody Burmistrza, które w dniu wczorajszym zostały wręczone w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury.

Przybyłych laureatów konkursów przedmiotowych i medalistów sportowych w rywalizacji międzyszkolnej na szczeblu wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym przywitała Anna Biniakowska - dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią. Nagrody w imieniu burmistrza wręczali: Jan Światłowski - przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią, Kazimierz Wnuk - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Jan Grabarski - przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią.

Nagrodzeni uczniowie i ich opiekunowie reprezentowali Zespoły Szkolno-Przedszkolne nr 3 i 4 z Nakła nad Notecią oraz Szkołę Podstawową w Paterku. Młodzi sportowcy dodatkowo rozwijają swoje pasje m.in. w NTS Trójka Nakło, LUKS START NAKŁO czy też UKS "Krzywousty" Nakło. Trzeba jednak pamiętać, że nagrody, które wczoraj otrzymali były docenieniem osiągnięć szkolnych.

Spotkanie uświetniły występy uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Nakle nad Notecią: Anny Marosz (fortepian), Anny Masloch (skrzypce, wokal), Agnieszki Masloch (gitara, wokal) oraz Igi Nowak (fortepian).

 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – język niemiecki oraz matematyka

  1. BERKA Filip – laureat konkursu przedmiotowego z matematyki - Liga Zadaniowa – nauczyciel Michał Nowak
  2. NOWEK Patrycja – laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - nauczyciel Agnieszka Jakś – Jankowska
  3. SOBCZAK Marta - laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego - nauczyciel Agnieszka Kudlińska

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią – matematyka – nauczyciel – Tomasz Bzdawka

  1. KAMIŃSKA Katarzyna - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki oraz laureat konkursu przedmiotowego z matematyki - Liga Zadaniowa
  2. LEŚNIEWSKI Mateusz – laureat konkursu przedmiotowego z matematyki
  3. NALEPA Adrian - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki - Liga Zadaniowa

Medaliści zawodów sportowych na szczeblu wojewódzkim i wyższym:

Szkoła Podstawowa w Paterku – lekkoatletyka

  1. KOŃCZAL Dawid – Brąz w Ogólnopolskim Finale Czwartków LA – nauczyciel Anita Kowalczuk
  2. TRZCIŃSKI Dawid - Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce – nauczyciel Kinga Chenc

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – lekkoatletyka – nauczyciel Marcin Jankowski

  1. GROCHOWSKA Martyna - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  2. JASIŃSKA Jagoda - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  3. KOWALCZYK Agata - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  4. KROPSKA Oliwia - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  5. MAJCHRZAK Zuzanna - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  6. NOWACZEWSKA Aleksandra – Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce
  7. ROŻEK Marcelina - Złoto w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce                
  8. STRZELEWICZ Zuzanna - Złoto w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce
  9. SZWEDA Zuzanna - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej
  10. 10.  URBANOWICZ Kaja – Złoto w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce
  11. 11.  ZAMOROWSKI Bartosz - Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce       
  12. 12.  ZIÓŁKOWSKA Anastazja - Brąz w Wojewódzkim Finale LA Ligi Szkolnej

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – piłka siatkowa – nauczyciel Artur Sierzchuła

  1. GRUDZIŃSKI Mateusz – Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  2. KIERSZNICKI Jakub - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  3. KWASIGROCH Antoni - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  4. KWIATKOWSKI Hubert - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  5. SZARSZEWSKI Piotr - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  6. TACIKOWSKI Borys - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
  7. WLAZŁY Mikołaj - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4  w Nakle nad Notecią - pływanie – nauczyciel Bogusława Kopras

  1. LEŚNIEWSKI Mateusz – Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu   
  2. POPIELA Tymoteusz – Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią – lekkoatletyka – nauczyciel Jolanta Suppan oraz Paulina Jędrzejczyk

  1. BEMBNISTA Martyna - Złoto w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4  w Nakle nad Notecią - pływanie – nauczyciel Marcin Kuliński

  1. BALA Agnieszka - Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu
  2. BZDAWKA Lena - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w  pływaniu
  3. SZCZEŚNIAK Dominik – Złoto w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu
  4. SZPARA Maciej - Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w pływaniu

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4  w Nakle nad Notecią - pływanie – nauczyciel Piotr Zwoliński

  1. MŁYNARCZYK Cyprian – Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu
  2. ZIOMEK Mikołaj – Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu
  3. PATER Martyna - Srebro w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu
  4. TOMYŚLAK Jakub – Brąz w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg