Szanse, możliwości i potencjał gmin w zakresie zarządzania ochroną przyrody
26.06.2018 Szymon Niemczewski 1790
grafika

Dnia 6 czerwca 2018 r. w Centrum Ekologiczno-Kulturalnym w Trzeciewnicy odbyło się bezpłatne certyfikowane szkolenie pt. "Szanse, możliwości i potencjał gmin w zakresie zarządzania ochroną przyrody”.

Szkolenie zostało przygotowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Nakle nad Notecią. Do udziału w szkoleniu zostali zaproszeni przedstawiciele gmin Kcynia, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sicienko. Wśród uczestników byli również przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń działających m.in. na rzecz ochrony przyrody. Celem szkolenia było wsparcie samorządów w opracowywaniu lokalnych strategii rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem procesów planowania i zarządzania ochroną przyrody oraz zapoznanie z możliwościami finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.

Szkolenie zostało realizowane przez Krajowe Stowarzyszenie Inicjatyw ul. Poniatowskiego 109, 05-220 Zielonka w ramach projektu "Ogólnopolski Program Wsparcia Gmin i Powiatów w zakresie zarządzania ochroną przyrody" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg