Będą zdobywać Amerykę Południową
14.09.2018 Szymon Niemczewski 1977
grafika

Nakielanka Natalia Nowak oraz łodzianin Dominik Walicki wybierają się na podbój Ameryki Południowej. O patronat nad wyprawą poprosili Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomira Napierałę. W dniu dzisiejszym włodarz spotkał się z podróżnikami w nakielskim Ratuszu.

Już 20 września autorzy bloga Bo Chcieć To Móc rozpoczynają wyprawę Światu Na Głowie - Kierunek Ameryka Południowa. O swoich podróżniczych planach postanowili opowiedzieć Burmistrzowi Nakła nad Notecią. Natalia i Dominik otrzymali również podarunek, który z pewnością przyda się podczas podróży - lokalizator GPS. Wrażeniami z pobytu za oceanem będą się dzielić za pośrednictwem bloga. Powrót planowany jest na marzec 2019. W spotkaniu oprócz Burmistrza uczestniczyli również Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury Michał Dubkowski oraz Dyrektor Wydziału Organizacyjnego Emilia Cybulska.


Podróżnikom życzymy powodzenia i mnóstwa pozytywnych wrażeń podczas wyprawy, o której z pewnością przeczytacie jeszcze na www.naklo.pl oraz na www.facebook.com/gminanaklo

Zachęcamy do odwiedzania bloga: http://www.bochciectomoc.pl/
Warto polubić również fanpage: https://www.facebook.com/bochciectomoc/
Zajrzyjcie też na instagram: https://www.instagram.com/bochciectomoc/


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png