Pierwsze umowy w 2019 już podpisane!
04.01.2019 Szymon Niemczewski 1110
grafika

W dniu dzisiejszym podpisano umowy z podmiotami, których oferty zostały wybrane w drodze konkursu na wykonanie zadania z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Nakło nad Notecią w 2019 roku.

Zainteresowane podmioty złożyły oferty, które dotyczyć będą zadań obejmujących: „Prowadzenia szkolenia zawodników, organizacji oraz udziału w rozgrywkach ligowych piłki siatkowej i w zawodach w lekkiej atletyce przez podmioty klasyfikowane w Systemie Sportu Młodzieżowego (SSM).” SSM czyli System Sportu Młodzieżowego, to funkcjonujący w kraju jednolity zbiór zasad i regulaminów organizacji szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży uzdolnionej.

W drodze konkursu wyłoniono dwóch oferentów, którzy otrzymają następujące kwoty dotacji:

  • Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy "START" Nakło - 40 000 PLN
  • Nakielskie Towarzystwo Sportowe "TRÓJKA" - 140 000 PLN

LUKS „START” w 2018 roku uzyskał 67 pkt. w Systemie Sportu Młodzieżowego. Uzyskane środki pieniężne LUKS "START" przeznaczy na szkolenie sportowe oraz na stypendia dla medalistów i uczestników Mistrzostw Polski.

NTS „TRÓJKA” w 2018 roku uzyskało 73 pkt. w Systemie Sportu Młodzieżowego w rywalizacji młodzików i juniorów młodszych. W przypadku NTS "TRÓJKI" będzie to wsparcie drużyn klubu w rozgrywkach ligowych.

Umowy z upoważnionymi przedstawicielami w dniu wczorajszym podpisał burmistrz Sławomir Napierała przy kontrasygnacie skarbnika Tomasza Angielczyka. Obecny był również pełnomocnik burmistrza ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom Piotr Rugowski.


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png