Artur Adamczewski ponownie przewodniczącym
13.03.2019 Karol Maliński 669
grafika
Powiązane galerie:

Pierwsze zebranie sprawozdawczo-wyborcze samorządów mieszkańców za nami. Cykl zebrań rozpoczęto od Samorządu Mieszkańców nr 1.

W dniu 12 marca odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Samorządu Mieszkańców nr 1. Do Zespołu Przedszkolno-Szkolnego nr 3 przybyło 65 mieszkańców. Przewodniczący Artur Adamczewski  złożył sprawozdanie z działalności za mijającą kadencję. Z uwagi na brak innych kandydatów na kolejną kadencję wybrano ponownie Artura Adamczewskiego, który uzyskał 64 ważne głosy. Wybrano również członków zarządu w składzie: Zofia Nitka (39 głosów), Antonii Żygowski (37 głosów), Leszek Jaskólski (35 głosów), Kończak Daniel (25 głosów).
Na pytania mieszkańców odpowiadali zastępca burmistrza Krzysztof Błoński wraz z dyrektorami i pracownikami nakielskiego urzędu. Rozmawiano o  wielu problemach, m.in. o: zalewaniu drogi na ul. Reymonta, ograniczeniu ruchu pojazdów ciężkich na ulicy Mroteckiej i Nowej, czy konserwacji ogrodzenia placu zabaw na ul. 1 maja. Dopytywano także o szczegóły budowy parkingu Park&Ride. 

     

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png