Czas na pomaganie
09.04.2019 Tomasz Rogacki 732
grafika

To już jedenasta Niedziela Palmowa, podczas której wolontariusze Centrum Wolontariatu Hospicyjnego Fundacji „Salus Homini” będą kwestować na rzecz pomocy osobom chorym onkologicznie, niepełnosprawnym i ich rodzinom z terenu Powiatu Nakielskiego.

Przedmiotem kwesty będą palemki własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy CW i dzieci będących pod opieką Fundacji.

Tradycyjnie już do przygotowań włączyły się panie z Kół Gospodyń Wiejskich, członkowie Zakonu Rycerzy Kolumba, podopieczni i personel Dom Pomocy Społecznej w Nakle; dzieci, nauczyciele i harcerze ze szkół: SP 2 i SP 3 w Nakle, SP w Mroczy, ZS w Paterku, Ślesinie i Potulicach, ZSP w Samostrzelu. Kilkadziesiąt pięknych palemek otrzymaliśmy w tym roku od Nakielskiego Ośrodka Kultury. Były przedmiotem konkursu i naprawdę cieszą oko. 

Dziękujemy wszystkim.

14 kwietnia 2019 roku, w Niedzielę Palmową, przed każdą przedpołudniową Mszą Św., przed kościołami nakielskimi - Św. Wawrzyńca, Św. Stanisława, Najświętszej Marii Panny; kościołami w Występie, Mroczy, Sadkach, Potulicach, Paterku, Dębowie, Śmielinie, Ślesinie, Sipiorach i Kowalewku będziecie mieli Państwo okazję pomóc chorym.

 

Zapraszamy!

 www.salushomini.pl           facebook.com/salushomini

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png