lot.png
Podsumowanie Ligi Zadaniowej
11.07.2017 gimnazjum4_2012 425

Konkurs matematyczny Liga Zadaniowa już na stałe wszedł

w kalendarz szkolnych zmagań matematycznych.

W tym roku wielu z uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki.

W konkursie uczestniczą uczniowie pierwszych i drugich klas

gimnazjalnych oraz klas szóstych szkół podstawowych. Konkurs składa

się z trzech punktowanych etapów rejonowych (max 30 pkt./etap), które

odbywają się w Gimnazjum nr 4 w Nakle. Punkty z etapów rejonowych

sumują się, a do finału,  który odbywa się w Toruniu kwalifikują się

uczniowie którzy uzyskają 75% punktów. W konkursie wzięło 42

uczniów z 7 szkół. Poniżej znajdują się wyniki najlepszych.

Dla zainteresowanych dołączamy „prezent wakacyjny” tj. zestawy zadań

do ćwiczeń.

 

Klasy V i VI szkoły podstawowej

 

Imię i nazwisko

Szkoła

Suma punktów

Osiągnięcie

Nauczyciel

Berka Filip

Szkoła Podstawowa

nr 3 w Nakle

65

II miejsce

Alina

Smarszcz

Świerczyńska

Katarzyna

Szkoła Podstawowa

nr 4 w Nakle

47

III miejsce

Magdalena

Nowak

Dreze Kacper

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

48

III miejsce

Maria

Dobrzyńska

Granops

Mikołaj

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

53

III miejsce

Maria

Dobrzyńska

Kubat

Tomasz

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

48

III miejsce

Maria

Dobrzyńska

 

 

Klasy pierwsze gimnazjum

 

Imię i

nazwisko

Szkoła

Suma

punktów

Osiągnięcie

Nauczyciel

Nalepa

Adrian

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

87

I miejsce

Bzdawka

Tomasz

Kamińska

Katarzyna

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

77

I miejsce

Bzdawka

Tomasz

Żeleźniak

Maksymilian

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

73

II

miejsce

Wernicki

Paweł

Kościelski

Michał

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

71

II

miejsce

Bzdawka

Tomasz

Mróz

Wiktoria

Gimnazjum

w Wyrzysku

58

III

miejsce

Anna

Hoppe

Stasinowski

Szymon

Gimnazjum

w Mroczy

50

III

miejsce

Mariola

Deja

Dubaj Julia

Gimnazjum

Osiek nad Notecią

46

III

miejsce

Sławomira

Janowiak

Usatenko

Maksym

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

45

III

miejsce

Paweł

Wernicki

Urbanowicz

Kaja

Gimnazjum nr 3 w

Nakle nad Notecią

42

wyróżnienie

Monika

Nowak

 

 

Klasy drugie gimnazjum

 

Imię i nazwisko

Szkoła

Osiągnięcie

Nauczyciel

Kamińska

Katarzyna

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

laureat

Bzdawka

Tomasz

Kiec Huber

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

finalista

Bzdawka

Tomasz

Leśniewski

Mateusz

Gimnazjum nr 4 w

Nakle nad Notecią

 

finalista

Bzdawka

Tomasz

Rumiński

Igor

Gimnazjum Wyrzysk

finalista

Hoppe Anna

Kwasigroch

Antoni

Gimnazjum nr 3 w

Nakle nad Notecią

finalista

Nowak Michał

Granops

Kajetan

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

finalista

Włoszczyński

Dariusz

Turek

Mateusz

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

finalista

Włoszczyński

Dariusz

Lewandowska

Jagoda

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

II miejsce

Włoszczyński

Dariusz

Kozimor

Jakub

Gimnazjum w

Wyrzysku

III miejsce

Michał

Kozimor

Lewandowska

Paulina

Zespół Szkół

Ogólnokształcących

STO w Pile

III miejsce

Włoszczyński

Dariusz

Wachowiak

Jakub

Gimnazjum

Osiek nad Notecią

III miejsce

Włoszczyński

Dariusz

Mazur

Dominika

Międzynarodowa

Szkoła

Sokrates nr 1

III miejsce

Bzdawka

Tomasz

 

Koordynator konkursu Tomasz Bzdawka

 

Fot. Michał Nowak, Tomasz Bzdawka

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika
15.07.2017 gimnazjum4_2012 Gimnazjum nr 4
grafika
21.06.2017 gimnazjum4_2012 Gimnazjum nr 4
grafika
21.06.2017 gimnazjum4_2012 Gimnazjum nr 4
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
Beznazwy-1.jpg
WiFi.png
69654b75e280b858dac1e8717e00af6070d73918.jpg
3 - Kopia.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 11
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
kawka.png
baner_przetargi_310_130.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg