Będzie skatepark
02.03.2018 Szymon Niemczewski 2963
grafika

W Nakle nad Notecią, a dokładniej w sąsiedztwie stadionu miejskiego, powstanie skatepark.

Gmina Nakło nad Notecią rozpoczyna realizację operacji pod nazwą: „Budowa centrum aktywnego wypoczynku w Nakle nad Notecią – budowa skateparku”. Będzie zajmował powierzchnię 1150 m2. Na torze do sportów ekstremalnych (deskorolka, BMX, hulajnoga czy rolki) będzie znajdować się wiele przeszkód przeznaczonych do nauki trików: quarter pipe, funbox do skoków duży, platforma, jump box, poręcz spadowa i schody, bank ramp (90 i 45), grindbox, london gap, wulkan oraz bowl.

Obiekt będzie oświetlony, tak by chętni do korzystania z tego typu formy aktywnego spędzania czasu, mogli z niego korzystać do późnych godzin, przy tym czując się bezpiecznie. W ramach projektu zrealizowana zostanie również kanalizacja deszczowa i siedziska żelbetowe.
 


Wartość operacji wynosi 1 620 122,18 zł, przy wkładzie z Funduszy Europejskich w wysokości 299 884,00 zł

Cel operacji: Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego, rybołówstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego obejmującego: „Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”.


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png