720mm_baner.jpg
Wybrali nową przewodniczącą
18.04.2019 Karol Maliński 1266
grafika
Powiązane galerie:
grafika
18.04.2019

10

Aktualności

Zbliżamy się do końca cyklu tegorocznych zebrań sprawozdawczo-wyborczych, 16 kwietnia miało miejsce kolejne spotkanie. Tym razem mieszkańcy samorządu nr 4 wybierali swoich przedstawicieli. 
Na zebranie, które odbyło się w Zespole Szkół Żeglugi Środlądowej  przybyło 21 mieszkańców na 723 uprawionych do głosowania. Z powodu niskiej frekwencji rozpoczęto je w drugim terminie. Przewodniczący Wojciech Wiśniewski przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności i oznajmił, że nie będzie ubiegał się o reelekcję. Kończący kadencję Wiśniewski podziękował mieszkańcom i pracownikom urzędu za wielotetnią współpracę.  Na jego miejsce zaproponowano Katarzynę Borzych-Kubacką - radną rady miejskiej. Na kandydatkę oddano 18 głosów za i 3 przeciw. Mirosława Możdżyńska, Ewa Bauza i Hanna Rybak to członkowie nowego zarządu. 
Najważniejszymi tematami poruszanymi przez mieszkańców w wolnych wnioskach to 
zły stan drogi Zanotecie, zalegające nie usunięte drzewa po nawałnicy czy zakłócanie porządku publicznego na Placu Zamkowym w godzinach wieczornych i nocnych. Zaproponowano także przeniesienie miejsca postoju taksówek z Rynku np. na ul. Długą.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png