720mm_baner.jpg
W dziesiątce bez zmian
02.05.2019 Karol Maliński 1375
grafika

Kolejne zebranie sprawozdawczo-wyborcze za nami. Tym razem w Samorządzie Mieszkańców nr 10 wybierano władze na nową kadencję.
Na spotkanie, które odbyło się 30 kwietnia, przybyło 34 mieszkańców (na 1235 osób uprawnionych do głosowania). Zebranie prowadziła Hanna Kozłowska - kierownik Referatu Podatków i Opłat Lokalnych nakielskiego magistratu. Udział wziął sekretarz gminy Krzysztof Kopiszka wraz z pracownikami. Po sprawozdaniu z dotychczasowej działalności przewodniczącego Jacka Banaszaka, przystąpiono do wyborów. Zdecydowano, aby przez najbliższe 5 lat funkcję sprawował nadal obecny przewodniczący. Natomiast na członków zarządu wybrano: Halinę Kiestrzyn, Grzegorza Wojciechowskiego i Reginę Marchel.
Mieszkańcy osiedla Władysława Łokietka poruszyli temat braku miejsc parkingowych. Najbardziej jest to uciążliwe w okresie wywiadówek szkolnych. Zaparkowane auta przez nauczycieli i rodziców na terenie osiedla, uniemożliwiają dojazd oraz parkowanie aut mieszkańców.  Wnioskowano o przeznaczenie dodatkowego terenu na parkingi przed blokami nr 4, 7 i 10. Poruszono problem dokończenia drogi przed wjazdem na teren działek oraz wykonania odcinka chodnika przy rondzie - połączenie ulic Armii Krajowej i Staszica (od strony szkoły). Zwrócono również uwagę na brak punktów usługowych na terenie osiedla, takich jak apteka, czy bankomat.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png