Akcja Znicz
26.10.2017 Straż Miejska 1339
grafika

     Zbliża się czas, w którym bardzo wiele osób wybierze się na cmentarze, by odwiedzić groby bliskich, zadbać o nie lub po prostu spędzić kilka chwil w zadumie, oddać się wspomnieniom i refleksjom. O porządek w rejonie nekropolii w dniu Wszystkich Świętych zadbają jak co roku między innymi Strażnicy Miejscy. Mundurowi dołożą starań, aby świąteczny czas upłynął pod znakiem spokoju i bezpieczeństwa.
     Zabezpieczenie nakielskiego cmentarza zostanie zorganizowane przez Straż Miejską w Nakle nad Notecią na podobnych zasadach jak w latach ubiegłych. Funkcjonariusze będą patrolowali okolice nekropolii. Jeśli jednak dostaną zgłoszenie lub zostaną poproszeni o interwencję na terenie cmentarza, również podejmą działania. Strażnicy będą zwracać uwagę przede wszystkim na: parkowanie wbrew przepisom, nielegalny handel oraz przypadki dewastacji. W ramach corocznych działań akcji "Znicz" strażnicy miejscy będą czuwać nad bezpieczeństwem. Nadrzędnym zadaniem funkcjonariuszy jest czuwanie nad bezpieczeństwem osób, które odwiedzą w najbliższych dniach groby swoich bliskich. Pomoc w znalezieniu najbliższego parkingu, odnalezieniu odpowiedniej bramy wejściowej - w takich sytuacjach można i należy prosić o pomoc funkcjonariuszy. Strażnicy służyć będą także pomocą osobom, które zabłądziły.
     Nasi funkcjonariusze zadbają nie tylko o utrzymanie płynności ruchu w rejonie cmentarza, ale będą również stanowczo reagować na wszystkie przypadki zakłócania porządku publicznego, wandalizmu czy też nielegalnego handlu.
     Straż Miejska w Nakle nad Notecią apeluje do wszystkich osób odwiedzających groby swoich bliskich, do pieszych i kierujących pojazdami o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, ład i porządek.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg