Mieszkańcy nie są obojętni!
27.02.2018 Straż Miejska 684
grafika

Dnia 27.02.2018 roku około godziny 8:00 do Dyżurnego Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią zaalarmowała mieszkanka, że chodnikiem na ulicy gen. H. Dąbrowskiego porusza się mężczyzna, który ma problemy z utrzymaniem równowagi.
Osoba zgłaszająca obawiała się, iż z uwagi na bardzo niską temperaturę powietrza mężczyzna może gdzieś upaść, wpaść pod samochód lub zamarznąć. Patrol straży miejskiej, który udał się na miejsce stwierdził, że mężczyzna był nietrzeźwy. Bez wyraźnego celu chodził ulicami Nakła nad Notecią. Badanie alkotestem wykazało u niego około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Osoba ta jest mieszkańcem gminy ościennej, która jak ustalili strażnicy miejscy, nie stroni od alkoholu. Rodzina tego Pana odmówiła przyjęcia jego do swojego domu. W takiej sytuacji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa temu mężczyźnie z uwagi na bardzo niską temperaturę powietrza oraz stan upojenia alkoholowego osoba ta została umieszczona w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, gdzie pozostał do wytrzeźwienia.

W tym miejscu bardzo dziękujemy i pochwalamy postawę mieszkanki Nakła nad Notecią, która w porę zareagowała powiadamiając Straż Miejską. Bardzo możliwe, że dzięki  zachowaniu tej Pani nie doszło do nieszczęścia.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
adres:
ul. Księdza Piotra Skargi 7
89-100 Nakło nad Notecią
tel:
52 386 79 00
fax:
52 386 79 02
email:
sekretariat@umig.naklo.pl
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg