Interwencje Straży Miejskiej
12.11.2013 Tomasz Rogacki 3240
grafika
Powiązane galerie:
grafika
12.11.2013

6

Straż Miejska

W dniu 28 października w trakcie patrolu ulicy Staszica, na wysokości stacji CPN, funkcjonariusze Straży Miejskiej ujawnili wyrzucone odpady w postaci gruzu, papy, opakowań szklanych i plastikowych, papierów. Po przeprowadzeniu czynności wyjaśniających funkcjonariusze ustalili sprawcę i ukarali go mandatem karnym. Otrzymał również polecenie uporządkowania terenu.

W dniu 31 października patrol Straży Miejskiej udał się do Potulic, gdzie według zgłoszenia przy ulicy Leśnej ktoś wyrzucił odpady. Na miejscu strażnicy zlokalizowali nielegalne wysypisko. Znajdowały się tam folie, papiery, puszki po farbach, telewizory, papa i inne rzeczy. Strażnicy po przeprowadzeniu czynności ustalili czterech sprawców wykroczenia i ukarali mandatami. Zobowiązali ich również do uporządkowania terenu.

W dniu 2 listopada około godziny 16.05 patrol Straży Miejskiej udał się do Występu, gdzie według zgłoszenia, biega bezpański pies. Na miejscu pies został złapany i umieszczony w transporterze. Przeprowadzone rozpytanie wśród mieszkańców nie pozwoliło ustalić właściciela zwierzęcia i dlatego zostało ono przewiezione do punktu zatrzymań na Bielawach. Prowadzone dalej czynności pozwoliły ustalić 4 listopada właściciela czworonoga. Jak się okazało pies ten był adoptowany 11 czerwca ze Straży Miejskiej Nakło. Właściciel za brak nadzoru nad zwierzęciem został ukarany mandatem karnym i odebrał swojego pupila z punktu zatrzymań.

W dniu 5 listopada patrol Straży Miejskiej udał się do Potulic na ulicę Polną, gdzie według zgłoszenia, mieszkaniec jednej z posesji zanieczyścił wspólny korytarz, załatwiając potrzebę fizjologiczną i nie chciał po sobie posprzątać. Na miejscu sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png