lot.png
Portal
Nasze sukcesy
22.06.2017

 

2016/2017

 

Konkursy w ramach projektu "W krainie gier,zabaw i łamigłówek"

 

 

Mistrz dodawania- 19.09.2016

Bartosz Górecki - 4b

Nadia Porzezińska -5a 

Zuzanna Gamalska - 6b

 

Mistrz odejmowania - 26.09.2016

Przemysław Przygoda - 4a

Sonia Sierzchuła - 5a

Zuzanna Gamalska - 6b

Mistrz tabliczki mnożenia - 3.10.2016

Nikola Sitarz- 4b

Dominik Lipkowski - 5b 

Zuzanna Gamalska - 6b

Mistrz tabliczki dzielenia- 10.10.2016

Bartosz Górecki - 4b

Dominik Lipkowski - 5b

Julia Borakiewicz- 6b

Mistrz tangramu - 17.10.2016

I miejsce: Filip Berka - 6b

II miejsce: Patrycja Kołodziejczak - 4b, Dominik Lipkowski - 5b

III miejsce: Michalina Brzyska- 4b

Turniej warcabowy- 24.10.2016

I miejsce: Maciej Wiśniewski - 6b

II miejsce: Mateusz Muzalewski - 6b

III miejsce: Filip Berka- 6b

Turniej szachowy- 24.10.2016

I miejsce: Karolina Nitka-6a

II miejsce: Filip Berka-6b

III miejsce: Gabriel Centała- 6a

Mistrz układania kostek sześciennych i prostopadłościennych - 21.11.2016

I miejsce: Filip Berka-6b

II miejsce: Wiktoria Sitarz - 4b

III miejsce: Nikola Sitarz - 4b

●Sportowa Olimpiada Matematyczna - 24.11.2016

I miejsce - Iga Nowak i jej mama Monika oraz Łukasz Arach i jego mama Hanna (po 52 pkt)

II miejsce - Przemysław Przygoda i jego mama Joanna (51 pkt)

III miejsce - Wojciech i Amelia Tyckunowie i ich mama Joanna (50 pkt)

Mistrz rozwiązywania krzyżówek matematycznych, rebusów i kryptarytmów

I miejsce: Amelia Dzwonek - 4a

II miejsce: Aleksandra Janasz - 4a

III miejsce: Bartosz Górecki - 4b

konkurs "Przez zabawę do nauki, czyli  świecie gier, zadań, zabaw i łamigłówek"

I miejsce: Filip Berka- 6b,

II miejsce: Iga Plichcińska - 4b,

III miejsce: Nikola Sitarz, Patrycja Kołodziejczak i Bartosz Górecki - 4b

 

Inne konkursy

Szkolny konkurs fotograficzny pt. "Cuda natury powiatu nakielskiego" - 3.10.2016

I miejsce: Julia Majda -3d

II miejsce: Mateusz Piasecki-2d

III miejsce: Michał Krzoska -2a

wyróżnienia :

Amelia Brzyska -3a , Zosia Balcer -2a, Olaf Kowalski -2b, Rafał Rutkowski -3a

Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

V miejsce: Nikola Strzelewicz

Gminne Zawody w Minipiłce Nożnej Chłopców

III miejsce: Kacper Kubacki, Szymon Meller, Gabriel Centała, Szymon Wojtalewicz, Mateusz Muzalewski, Miłosz Michałek, Hubert Gruntkowski, Antoni Deja

Gminne Zawody w Minipiłce Nożnej Dziewcząt

III miejsce: Amelia Gardyza, Karolina Nitka, Wiktoria Wojnowska, Oliwia Boroń, Weronika Tadych, Monika Zielenda, Zuzanna Gamalska, Joanna Najderek, Oliwia Żywicka

Szkolny konkurs plastyczny "Jesienne drzewo" - 3.11.2016

W kategorii wykonanie indywidualne:

I miejsce: Zuzanna Nowak - kl. 1a

II miejsce: Aurelia Tyckun - kl. 3c

III miejsce: Maksymilian Brzeziński- kl. 2a

III miejsce: Weronika Szpojda - kl. 3c

W kategorii wykonanie grupowe (rodzinne):

I miejsce: Marcel Podemski - kl. 3c

I miejsce: Michał Grzegorek - 1a

II miejsce: Michał Cybulski - kl. 3a

II miejsce: Marcin Bebło - kl. 1a

III miejsce: Matylda Sułkowska - kl 1a

III miejsce: Lena Pilarska - kl. 1a

III miejsce: Agata Kobza - kl. 1a

III miejsce: Zofia Kucharska - kl. 1a

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości" - 10.11.2016

I miejsce: Julia Borakiewicz - 6b

II miejsce: Agata Marciniak - 6a oraz Marta Małecka - 6a

III miejsce: Michalina Tomaszewska- 6a

Powiatowy konkurs historyczno-plastyczny "Historia w sztuce ukryta" - 15.11.2016

W kategorii przestrzennej :

I miejsce:  Michał, Joanna i Piotr Krzoska

I miejsce: Patrycja, Eryk i Justyna Kołodziejczak

II miejsce: Małgorzata i Katarzyna Kamińskie

W kategorii płaskiej:

I miejsce: Michał, Emilia, Robert Cybulscy oraz Anna Dżonek

I miejsce: Michał, Joanna i Piotr Krzoska

II miejsce: Eliza Machoń, Angelika Sobolewska

II miejsce: Zofia i Maciej oraz Maria Madeccy

II miejsce: Wiktoria Łach oraz Dorota Jackiewicz

III miejsce: Olaf Kowalski oraz Anna Kotowska-Kowalska

III miejsce: Marlena i Anna Nelka

Wyróżnienia otrzymali:

Aurelia, Zuzanna, Wojciech oraz Joanna Tyckun

Kinga i Julia Borakiewicz

Weronika Szpojda

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

awans do etapu rejonowego: Zuzanna Gamalska (6b), Filip Berka(6b) i Michalina Tomaszewska(6a).

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1863"

 

awans do etapu rejonowego:Julia Borakiewicz - 6b, Marta Małecka -6a, Weronika Tadych - 6b

awans do etapu wojewódzkiego: Julia Borakiewicz- 6b, Marta Małecka-6a

finalistka etapu wojewódzkiego: Julia Borakiewicz-6b, Marta Małecka-6a

Matematyczna Liga Zadaniowa

II miejsce: Filip Berka(6b)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt 

I miejsce: Amelia Gardyza (6a), Wiktoria Wojnowska(6a), Karolina Nitka(6a), Monika Zielenda(6b), Agata Marciniak(6a), Dominika Kurkowska(6b), Zuzanna Gamalska(6b), Joanna Najderek(6b), Oliwia Boroń(6a) i  Melisa Kończak(6a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Minipiłce Siatkowej Chłopców

I miejsce: Filip Nowaczewski (6a), Kacper Kubacki(6a), Szymon Meller(6a), Bartosz Kalinowski(5b), Hubert Gruntkowski(6b), Antoni Deja(6b), Miłosz Michałek(6b), Piotr Marasz(4a), Kacper Wronka(6b), Mateusz Bruski(6a)

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-III  pt. "Piękna nasza Polska cała" -29.11.2016

I miejsce:  Wiktoria Brzuchalska - 3d,  Jakub Kwapich - 3c

II miejsce:  Maria Radtke - 3a,  Oliwia Nowak - 3d

III miejsce: Zuzanna Tyckun - 1a, Kinga Borakiewicz - 2d,  Bartosz Wrzeszcz - 2d

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

I miejsce: Antonina Nowak -2b

I miejsce: Sonia Sierzchuła -5a

II miejsce: Zofia Czerwińska -2b

II miejsce: Magdalena Janasz -1a i Aleksandra Janasz -4a

III miejsce: Hanna Ignasiak -1a

III miejsce: Laura Buryta  -4a

III miejsce: Małgorzata Paszkiet - 3a

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego Szkół Podstawowych w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce: Amelia Gardyza (6a), Wiktoria Wojnowska(6a), Karolina Nitka(6a), Monika Zielenda(6b), Agata Marciniak(6a), Dominika Kurkowska(6b), Zuzanna Gamalska(6b), Joanna Najderek(6b), Oliwia Boroń(6a) i  Melisa Kończak(6a)

awans do ćwirćfinałów wojewódzkich

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego Szkół Podstawowych w Minipiłce Siatkowej chłopców

I miejsce: Filip Nowaczewski (6a), Kacper Kubacki(6a), Szymon Meller(6a), Bartosz Kalinowski(5b), Hubert Gruntkowski(6b), Antoni Deja(6b), Miłosz Michałek(6b), Piotr Marasz(4a), Kacper Wronka(6b), Mateusz Bruski(6a)

awans do ćwierćfinałów wojewódzkich

Ćwierćfinały Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

VIII miejsce: Amelia Gardyza (6a), Wiktoria Wojnowska(6a), Karolina Nitka(6a), Monika Zielenda(6b), Agata Marciniak(6a), Dominika Kurkowska(6b), Zuzanna Gamalska(6b), Joanna Najderek(6b), Oliwia Boroń(6a) i  Melisa Kończak(6a)

Ćwierćfinały Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Minipiłce Siatkowej Chłopców

VII miejsce:Filip Nowaczewski (6a), Kacper Kubacki(6a), Szymon Meller(6a), Bartosz Kalinowski(5b), Hubert Gruntkowski(6b), Antoni Deja(6b), Miłosz Michałek(6b), Piotr Marasz(4a), Kacper Wronka(6b), Mateusz Bruski(6)

"Potyczki Matematyczne" dla klas drugich-16.12.2017

I miejsce - klasa 2 a

II miejsce - klasa 2 b

III miejsce - klasa 2 d

IV miejsce - klasa 2 c

Konkurs plastyczno-techniczny „Rodzinne pudełko z opowieścią”- 22.02.2017

I  miejsce   – Maria Janowiak z mamą, tatą i siostrą  za  „Calineczkę”

II  miejsce  – Michał Cybulski z mamą Emilią za „Rybaka i złotą rybkę”                                                                    

III  miejsce – Marlena Nelka z mamą Anną za  „Roszpunkę”        

III miejsce – Anna Grupa za „Małą Syrenkę”

wyróżnienie – Natalia Nowak z mamą za „Czerwonego Kapturka”

„Mistrz Pięknego Czytania”-szkolny konkurs czytelniczy - 20.02.2017

I miejsce: Bartosz Wrzeszcz -  kl. IId

 II miejsce: Eryk Wegner - kl.IIIa

 III miejsce: Małgorzata Paszkiet -  kl. IIIa

wyróżnienie: Wiktoria Brzuchalska- kl. IIId, Nikodem Turbiarz- kl. IIIc i Zuzia Gawrońska- kl.IIIb

IV Gminny Konkurs Pieśni Ludowej „O krajeńską gąskę...” - 01.04.2017

I miejsce: Amelia Troczyńska 2c

II miejsce: Antonina Nowak 2b

III miejsce: Agnieszka Masloch  5b

Szkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"-11.04.2017

I miejsce - Amelia Stańczyk
I miejsce - Zuzanna Nowak
II miejsce - Dominik Górniak
II miejsce - Amelia Szczepaniak
III miejsce - Marcin Bebło
III miejsce - Damian Wachowski
wyróżnienie - Małgorzata Kamińska
wyróżnienie - Wiktoria Nowek

Turniej przyrodniczo-ekologiczny dla klas II -11.04.2017

I miejsce    - Amelia Szczepaniak

II miejsce   - Wiktoria Dominiak

III miejsce  - Helena Nowak

IV miejsce  - Martyna Smażyk

Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas III pt. "Mistrz ortografii"-24.04.2017

I miejsce: Jagoda Kaszubowska - IIIb

I miejsce: Jakub Romanek - IIIa

II miejsce: Małgorzata Paszkiet - IIIa

III miejsce: Amelia Domrowska - III b

Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich -26.04.2017

I miejsce: Wiktoria Brzuchalska - IIId

I miejsce: Wiktoria Nowek - IIIa

II miejsce: Jagoda Kaszubowska- IIIb

III miejsce: Wojciech Tyckun - IIId

"O pióro Jana Brzechwy" -konkurs recytatorski

I miejsce: Wiktoria Łach - IIIa

II miejsce: Antonina Nowak - IIb

III miejsce: Hubert Bąk - IIIc

wyróżnienie : Michał Wilczek- IId

Gminny Konkurs Czytelniczy „Bajkowy wielobój  klas 2”-28.04.2017

III miejsce: Amelia Stańczyk, Zofia Madecka -2d

XIII Turniej piłki siatkowej dziewcząt i  chłopców o puchar dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3

I miejsce: drużyna chłopców

I miejsce: drużyna dziewcząt

Szkolny Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maja i Jej Czasach

I miejsce: Julia Borakiewicz - 6b

II miejsce: Marta Małecka - 6a

III miejsce: Dawid Sikorski - 4b

III miejsce: Maksymilian Tercjak - 5b

Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. "Co w trawie piszczy?"  dla uczniów klas trzecich -11.05.2017

III miejsce - Marlena Nelka

Konkurs plastyczny dla klas trzecich pt. "Człowiek przyjacielem zwierząt"-12.05.2017

I miejsce: Jagoda Kaszubowska - IIIb

II miejsce: Małgorzata Kamińska- IIIb

III miejsce: Roksana Wajer-kl- IIIc

IV miejsce: Marcel Podemski - IIIc

Eliminacje gminne Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji"

I miejsce: Hubert Bąk -IIIc

II miejsce: Wiktoria Łach - IIIa

Powiatowy konkurs pt. "Pocztówka z Powstania Wielkopolskiego ręką dziecka zaprojektowana na 100-letnią rocznicę"

w kat. kl.I-III

II miejsce: Zuzanna Kowalska, Michał Krzoska

III miejsce:Olaf Kowalski

w kat. kl. IV-VI

I miejsce: Sonia Sierzchuła, Michalina Tomaszewska, Julia Borakiewicz

II miejsce: Martyna Muzalewska, Dawid Sikorski, Bartosz Górecki

III miejsce: Dominik Lipkowski

Szkolny konkurs ekologiczny  pt. „EKOZNAKI"

I miejsce: Kinga Borakiewicz, Amielia Stańczyk

II miejsce: Bartosz Wrzeszcz, Miłosz Świerczek

III miejsce: Wojtek Miniszewski, Michał Wilczek

Gminny konkurs "Mistrz origami"

w kat. kl.I-III

I miejsce: Michał Wilczek

II miejsce: Jakub Wegner

III miejsce: Zuzanna Nowak

wyróżnienia: Magdalena Janasz, Wiktoria Nowek

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej-18.05.2017

I miejsce: Antonina Nowak - kl. 2b

I miejsce: Dawid Sikorski - kl. IVb

II miejsce: Zofia Czerwińska- kl. IIb

II miejsce: Zofia Busz - Vb

III miejsce: Amelia Troczyńska - kl. IIc

III miejsce: Maksymilian Brzezinski - IIa

III miejsce:Oliwia Nowak  i Wiktoria Brzuchalska- IIId

III miejsce: Wiktoria Marszałkowska- Va

III miejsce: Weronika Dąbecka- Va

Szkolny konkurs mitologiczny

I miejsce: Mikołaj Mamach-Va

II miejsce: Dawid Sikorski-IVb

III miejsce: Julia Borakiewicz i Martyna Muzalewska -VIb

Gminny konkurs matematyczny dla klas trzecich

II miejsce: Jagoda Kaszubowska - kl.IIIb

wyróżnienie:Wojciech Tyckun - IIId

Gminny konkurs ortograficzny dla klas trzecich

I miejsce: Jagoda Kaszubowska - IIIb

II miejsce: Jakub Romanek -kl. IIIa

Gminny konkurs literacki pn. "Wszystko dla Mam"

I miejsce: Maria Osińska - IIIb

Gminny konkurs literacki "Legendy z naszej okolicy"

I miejsce: Nadia Porzezińska -Va

Szkolny konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczo-ekologicznej -31.05.2017

I miejsce: Antonina Nowak- II b

II miejsce: Wiktoria Łach - III a

III miejsce: Amelia Szczepaniak - kl. II a i Urszula Walkowiak -II b

wyróżnienie: Kinga Borakiewicz -II d

Szkolny konkurs literacki "Czy znasz przygody Pinokia?"

I miejsce: Michalina Brzyska - IVb

II miejsce: Iga Plichcinska - IVb

III miejsce: Julia Jarczyńska - IVB, Dawid Sikorski - IVb

Konkurs Matematyczny "Kangur"

kat. "Żaczek"

Bartosz Wrzeszcz  - wyróżniony

Julia Aleksandrzak - wyróżniony

kat. Maluch

Joachim Stepka  - wyróżniony

Małgorzata Kamińska - wyróżniony

Amelia Dombrowska - wyróżniony

Jagoda Kaszubowska  - wyróżniony

kat. Beniamin

Filip Berka  - wyróżniony

Maciej Wiśniewski - wyróżniony

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Wiktoria Nowek(3a), Zuzanna Gawrońska (3b)

laureaci I stopnia: Jagoda Kaszubowska (3b), Joachim Stepka (3b), Mateusz Kania (3a), Kacper Murek (3a)

laureaci II stopnia: Amelia Nowak(3b), Eryk Wegner(3a), Maja Musielska (3b), Amelia Dombrowska (3b), Roksana Wajer(3c), Wiktor Kaźmierczak, Maciej Danielak, Filip Berka (6b), Michalina Tomaszewska (6a)

laureaci III stopnia: Zuzanna Kowalska (3b), Wiktoria Brzuchalska (3c), Oliwia Żywicka (6b)

laureaci IV stopnia: Małgorzata Kamińska (3b), Wojciech Tyckun (3c), Wiktoria Kubińska, Mateusz Muzalewski (6b)

laureaci V stopnia:Aurelia Tyckun (3c), Maciej Wiśniewski (6b)

"Przedmioty użytkowe z surowców wtórnych - instrumenty muzyczne"

I miejsce: Jakub Kwapich

II miejsce: Agnieszka Sroka

II miejsce: Zosia Zielińska

III miejsce: Olaf Kowalski

III miejsce: Zuzanna Nowak

III miejsce: Zosia Madecka

wyróżnienia:

Dominik Pogoda, Dominik Górniak, Julia Panek

Konkurs fotograficzny pn. "Zatrzymać wiosnę"

I miejsce: Antonina Nowak

II miejsce; Jagoda Kaszubowska

II miejsce: Jakub Kwapich

III miejsce: Olaf Kowalski

III miejsce: Mateusz Palicki

III miejsce: Igor Jakubowski

Gminny konkurs języka angielskiego

II miejsce: Maksymilian Tercjak(5b)

IV edycja powiatowego konkursu z języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament

II miejsce: Maksymilian Tercjak (5b)

Trójbój Lekkoatletyczny- 16.05.2017

II miejsce: Zofia Gajewska, Julia Szcześniak, Patrycja Kołodziejczak, Iga Nowak, Alicja Centała, Zofia Busz

III miejsce: Kamil Brzykcy, Piotr Marasz, Miłosz Sieracki, Łukasz Arach, Konrad Polaszewski, Szymon Dymek

Czwórbój Lekkoatletyczny- 23.05.2017

II miejsce: Kacper Kubacki, Szymon Meller, Filip Nowaczewski, Hubert Gruntkowski, Mateusz Muzalewski, Miłosz Michałek

XI Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie

III miejsce: Antoni Deja, Hubert Gruntkowski i Mateusz Muzalewski z kl. 6b

X Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

III miejsce: Agnieszka Masloch-Vb

Finał Czwartków LA

I miejsce: Patrycja Kołodziejczak (rzut piłeczką palantową)

I miejsce: Nikola Strzelewicz (skok w dal)

II miejsce: Konrad Polaszewski (bieg 1000m)

III miejsce: Amelia Dzwonek (skok w dal)

III miejsce: Piotr Marasz (bieg 1000m)

III miejsce: Adam Sobieszczyk ( rzut piłeczką palantową)

 

2015/2016

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Minipiłce Nożnej – zawody gminne – 24.09.2015 r.

V miejsce – reprezentacja chłopców

Ogólnopolskie Halowe Mistrzostwa "Czwartków LA"w Spale

II miejsce w skoku w dal: Kaja Urbanowicz (6b)

 Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z matematyki – 8.10.2015 r.

awans do etapu rejowego- Katarzyna Kamińska (6b), Filip Berka (5b), Maciej Wiśniewski (5b), Zuzanna Gamalska (5b)

Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z przyrody  – 10.10.2015 r.

awans do etapu rejonowego-Katarzyna Kamińska (6b)

Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego - 19.10.2015 r.

awans do etapu rejonowego-Wiktoria Vollmüller (6b)

Szkolny konkurs na najładniejszą zakładkę do książki -22.10.2015

I miejsce: Eryk Wegner z kl. II a      

II miejsce: Jagoda Kaszubowska z kl. II b

III miejsce: Iga Plichcińska z kl. III b     

wyróżnienia: Amelia Nowak z kl. II b i Iga Nowak z kl. IIIb

 Szkolny konkurs na plakat z sylwetką współczesnego polskiego pisarza - 7.11.2015

I miejsce: Anna Borus, Katarzyna Kamińska i Agnieszka Sobieszczyk  z kl. 6b

Eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1531-1683- 5.11.2015

awans do etapu rejonowego: Anna Masloch, Anna Borus, Amelia Porzezińska (6b)

VII Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Żeby Polska była Polską" - 13.11.2015

II miejsce: Agnieszka Masloch (4b), Anna Masloch (6b)

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Ręcznej Chłopców

III miejsce: Bartosz Jaruzal (6a), Nicolas Marasz (6a), Marcel Owczarz (6a), Filip Figura (6a), Kacper Rosiński (6b), Jeremiasz Wika (6b), Hubert Gruntkowski (5b), Dorian Rapier (6b)

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt

V miejsce: Kaja Urbanowicz (6b), Amelia Porzezińska (6b), Wiktoria Vollmüller (6b), Martyna Konefał (6a), Weronika Buryta (6a), Julia Piotrowiak (6a), Paula Wielgos (6a)

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości" - 19.11.2015

I miejsce: Anna Masloch (6b)

I miejsce: Anna Borus (6b)

 II miejsce: Dominik Ksobiech (6a)

 III miejsce: Amelia Porzezińska (6b)

Szkolny konkurs na najciekawszą kartę patriotyczną - 12.11.2015

Oliwia Żywicka (5b), Oliwia Boroń (5a), Michał Woźniak (5b), Joanna Najderek (5b), Anna Masloch (6b), Anna Borus (6b) i  Katarzyna Kamińska (6b)

Powiatowy konkurs " Zdrowie zależy od nas"

III miejsce: Zosia Madecka i Nadia Skalińska z ZSP 3 w Nakle

 Gminny Festyn Ekologiczny "Jesień na Krajnie i Pałukach" - 25.11.2015

II miejsce:  Anna Masloch, Katarzyna Kamińska, Kaja Urbanowicz, Agnieszka Sobieszczyk, Anna Borus i Amelia Porzezińska (6b)

I miejsce indywidualnie w kat. praca plastyczna: Anna Borus (6b)

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska (6b)

Finał konkursu pięknego czytania  „Wiersze o Janie Pawle II – Pieśń o chłopcu spod wadowickiego nieba”- 30.11.2015

Zofii Nowak (5a) zdobyła tytuł Mistrza Pięknego Czytania

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej Chłopców

I miejsce: Bartosz Jaruzal (6b), Nicolas Marasz (6a), Filip Nowaczewski (5a), Kacper Kubacki (5a), Szymon Meller (5a), Dominik Ksobiech (6a), Filip Figura (6a)

Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce: Kaja Urbanowicz (6b), Amelia Porzezińska (6b), Natasza Polaszewska(6b), Agnieszka Sobieszczyk (6b), Wiktoria Vollmüller (6b), MArtyna Konefał (6a), Julia Piotrowiak (6a), Weronika Baran (6a), Marta Mazurkiewicz (6a)

Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Siatkowej Chłopców

II miejsce: Bartosz Jaruzal (6b), Nicolas Marasz (6a), Filip Nowaczewski (5a), Kacper Kubacki (5a), Szymon Meller (5a), Dominik Ksobiech (6a), Filip Figura (6a)

Rejonowy etap kuratoryjnego konkursu matematycznego- 12.2015

awans do etapu wojewódzkiego: Katarzyna Kamińska (6b)

Rejonowy etap kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego

awans do etapu wojewódzkiego: Wiktoria Vollmüller(6b)

Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683" - 15.12.2015

awans do etapu wojewódzkiego: Anna Borus (6b)

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

I miejsce w stylu klasycznym: Anna Masloch (6b)

I miejsce w stylu motylkowym: Agnieszka Masloch (4b)

II miejsce w stylu dowolnym: Kaja Urbanowicz (6b)

II miejsce w stylu dowolnym: Patryk Baliniak (5b)

IV miejsce w stylu dowolnym: Katarzyna Kamińska (6b)

I miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych

Szkolny konkurs na najpięniejszą kartkę bożonarodzeniową - 9.12.2015

  I miejsce: Kamila Waniak (2d)

 II miejsce: Zofia Gajewska( 3a)

III miejsce:  Wiktoria Nowek (2a)

wyróżnienia : Ewelina Nitka ( 1c)

                      Zuzanna Gawrońska (2b)

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową - 10.12.2015

I miejsce - Zofia Gajewska

I miejsce - Dawid Sikorski

II miejsce - Amelia Dombrowska

II miejsce - Zofia Balcer

II miejsce - Kamila Waniak

III miejsce - Julia Szcześniak

III miejsce - Eryk Wegner

wyróżnienia - Nikodem Turbiarz i Maksymilian Brzeziński

"Wolontariusz Roku 2015" -zdobycie statuetki - 13.12.2015

koło Caritas w składzie: A. Borus, W. Buryta, G. Gil, A. Masloch, A. Porzezińska, A. Sobieszczyk, K. Urbanowicz, O. Dawidowicz, F. Figura, I. Gołębiewski, W. Jaster, M. Konefał, K. Kamińska, A. Marciniak, A. Masloch, A. Miękczyński, W. Mazgaj, K. Nitka, K. Sobala, E. Sobieszczyk, P. Wielgos, D. Ksobiech, J. Wika

Akcja "Góra Grosza"

I miejsce: III b

II miejsce: IIIa

III miejsce: IIa

indywidualnie: Filip Rybacki - III b, Julia Jarczyńska – IIIb, Weronika Maik -IIIb, Gracjan Belica – III a, Amelia Dzwonek – III a, Aleksandra Janasz – III a, Eryk Wegner – II a, Julia Majda – II a, Wiktor Grochowski – II a

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek- 18.12.2015

Klasy I-III 

I miejsce:  Zofia Czerwińska i Antonina Nowak                                                                   

II miejsce: Nadia Skalińska  i Zofia Zielińska

Klasy IV-VI   

I miejsce:  Anna Masloch i Agnieszka Masloch

II miejsce: Weronika Dąbecka i Zofia Busz 

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus -Matematyka. plus

laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Zofia Gajewska (3a)

laureaci I stopnia: Iga Plichcińska, Maciej Olczak (4a), Kamil Stróżewski (4a)

laureaci II stopnia: Bartosz Górecki, Julia Szcześniak(3a), Przemysław Przygoda (3a), Sonia Sierzchuła (4a), Filip Berka 95b), Bartosz Jaruzal (6a)

laureaci III stopnia: Aleksandra Janasz(3b), Nikola Sitarz (3b), Natasza Polaszewska(6b), Dominik Ksobiech (6a)

laureaci IV stopnia: Zuzanna Sroka (3b), Bartosz Kalinowski (4a)

laureaci V stopnia:Amelia Dzwonek (3a), Fabian Szczepaniak, Dawid Sikorski (3b), Jakub Czyż (4b), Maciej Wiśniewski (5b), Zuzanna Gamalska (5b)

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny- etap wojewódzki- 5.02.2016

tytuł Finalistki etapu wojewódzkiego - Katarzyna Kamińska(6b)

Szkole "Potyczki matematyczne kl. II" - 15.02.2016

I miejsce - 2 d

II miejsce - 2 b

III miejsce - 2 c

IV miejsce - 2 a

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego- etap wojewódzki- 13.02.2016

tytuł Finalistki etapu wojewódzkiego- Wiktoria Vollműller

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Plastuś" - 3.03.2016

tytuł Finalisty i wyróżnienie otrzymali: Zofia Gajewska -3a, Julia Głyda-3b

Ogólnopolski konkurs czytelniczy "Abecadło" - 3.03.2016

tytuł Finalisty i wyróżnienie otrzymała: Iga Nowak - 3b

III Przegląd Wierszy Logopedycznych „Wierszyki łamiące języki”- 3.03.2016

wyróżnienie: Michał Wilczek - kl.1d

V gminny konkurs „Matematyka + Przyroda = Sukces”-7.03.2016

II miejsce: Zuzanna Gamalska i Filip Berka w kat. kl. V (5b)

III miejsce: Katarzyna Kamińska i Kaja Urbanowicz w kat. kl.VI 6b)

IV miejsce: Dominik Ksobiech i Mateusz Wojtalewicz (6a)

Szkolne zawody w minipiłkę nożną klas szóstych - 11.03.2016

I miejsce: 6b

II miejsce: 6a

Wojewódzka Liga Matematyczna

tytuł Laureatki - Katarzyna Kamińska - kl. 6b

Gminny Turniej Logopedyczny „Logo-zabawy”-22.03.2016

IV miejsce: Kamila Waniak, Kacper Kuta i Sebastian Swist

Szkolny Rodzinny Konkurs na Przytulankę- Szmaciankę - 23.03.2016

I miejsca:

grupa przedszkolna- Hubert Jaskólski i mama Ewelina

klasa I - Antonina Nowak (1b) i babcia Halinka

              Igor Jakubowski (1a) i mama Lucyna

klasa II - Jagoda Kaszubowska i mama Małgorzata

klasa III - Przemysław Przygoda i mama Joanna

II miejsca:

grupa przedszkolna - Tymon Perliński i mama

klasa I - Wanda Wybrańska (1d) i mama Małgorzata

              Antonina Miniszewska (1b) i mama Magdalena

klasa II - Michał Cybulski i mama

klasa III - Aleksandra Janasz i mama

III miejsca:

grupa przedszkolna - Zuzanna Nowak i mama

klasa I - Agata Cerajewska (1a), ciocia Agnieszka i babcia Janina

              Zofia Madecka (1d) i mama Alicja

              Helena Nowak (1b) i mama Sabina

              Natalia Szymeczko (1a) i mama Paulina

              Natalia Nowak (1a) i babcia Helenka

klasa II - Kacper Walkowiak (2b) i mama Justyna

               Zuzanna Szpot i mama Żaneta

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną-23.03.2016

I miejsce: Gracjan Belica, Kamila Waniak

II miejsce: Patrycja Kołodziejczak, Eryk Wegner

III miejsce: Nikola Hek, Dawid Sikorski, Przemysław Przygoda

Wyróżnienie: Michał Cybulski, Michał Krzoska, Natalia Szymeczko

Szkolnego konkursu "Mistrz tangramu"-11.04.2016

w kat. kl.IV-VI

I miejsce: Katarzyna Sobala -6b

II miejsce: Anna Masloch- 6b

III miejsce: Filip Berka- 5b

w kat. kl.I-III

I miejsce: Roksana Wajer - kl. 2c

II miejsce: Weronika Szpojda - kl. 2c

III miejsce; Mateusz Kania - kl. 2c i Łukasz Arach - kl. 3b

Gminnym konkurs ekologiczny pt. "Trzymaj formę"-7.04.2016

I miejsce: Anna Masloch, Anna Borus, Katarzyna  Kamińska, Agnieszka Sobieszczyk, Amelia Porzezińska i Kaja Urbanowicz -kl.6b

Szkolny konkurs czytelniczy - 12.04.2016

I miejsce; Amelia Nowak - 2b

II miejsce:Wiktoria Brzuchalska -2d

III miejsce: Małgorzata Kamińska- 2b

Przegląd Piosenki Religijnej w Paterku -14.04.2016

Sonia Sierzchuła (4a), Dawid Sikorski (3b)

III Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych - 14.04.2016

III miejsce: Anna Borus i Katarzyna Kamińska (6b)

Szkolny turniej w "rzucance siatkowej" klas czwartych - 14.04.2016

I miejsce: 4b

II miejsce: 4a

Gminny Konkurs Czytelniczy pt. „Spotkanie z panem Andersenem” - 18.04.2016

II miejsce: Sonia Sierzchuła (4a)

Powiatowy konkurs plastyczny "Moje spotkania z zabytkami" - 20.04.2016

II miejsce: Wanda Wybrańska-1d

wyróżnienie w kat. kl. I-III: Olga Łasa (3a)

wyróżnienie w kat. kl. IV-VI: Anna Borus (6b)

Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. "Co w trawie piszczy?"  dla uczniów klas trzecich - 20.04.2016

II miejsce: Dawid Sikorski (3b)

Szkolny konkurs recytatorski "O pióro Jana Brzechwy" -26.04.2016

I miejsce: Wiktoria Łach ( 2a)-awans do etapu gminnego

II miejsce:  Maria Radtke (2a)-awans do etapu gminnego

III miejsce: Zofia Czerwińskiej (1b)-awans do etapu gminnego

Wyróżnienia otrzymali: Krystian Kot zkl. 2d i Dawid Sikorski z kl. 3b

Gminny konkurs "Mistrz origami" - 28.04.2016

w kat. klasy I - III:

I miejsce : Michał Wilczek (1d )

II miejsce : Filip Wierzbicki (3a)

wyróżnienia:

- Marlena Nelka - kl. 2 c

- Julia Majda - kl. 2 a

- Michał Cybulski - kl. 2 a

- Amelia Dzwonek - kl. 3 a

- Laura Buryta kl. 3 a

 Powiatowy konkurs plastyczny "Słowem malowane"-1.05.2016

kat. kl. I-III

I miejsce: Michał Cybulski ( 2a)

III miejsce:  Małgorzata Kamińska (2b)

 kat. klas IV-VI :

I miejsce: Katarzyna Kamińska (6b)

II miejsce: Anna Borus ((6b)

III miejsce: Oliwia Żywicka (5b)

wszystkie prace nagrodzonych zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"- 27.04.2016

tytuł Finalistki etapu wojewódzkiego - Anna Borus (6b)

Mistrzostwach Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Trójboju Lekkoatletycznym- 26.04.2016

III miejsce: Maja Michałek, Weronika Dąbecka, Zosia Busz, Agnieszka Masloch, Nikola Polańska, Wiktoria Wiącek

III miejsce:Bartosz Adamski, Patryk Mielcarek, Konrad Polaszewski, Albert Winklewski, Szymon Wojtalewicz, Bartosz Kalinowski

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Czwórboju Lekkoatletycznym - 10.05.2016

I miejsce: Dorian Rapier, Igor Gołębiewski, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Hubert Gruntkowski oraz Mateusz Muzalewski

awans do zawodów powiatowych

Szkolny konkurs dla trzecioklasistów "Mistrz ortografii"-11.05.2016

I miejsce: Dawid Sikorski (3b)

II miejsce: Iga Plichcińska (3b)

III miejsce: Julia Szcześniak (3a)

awans do etapu gminnego

Szkolny konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maj i jej czasach - 11.05.2016

I miejsce: Katarzyna Kamińska i Anna Borus (6b)

II miejsce: Amelia Porzezińska (6b)

III miejsce: Anna Masloch (6b)

Turniej Minipiłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3-11.05.2016

I miejsce:Filip Figura, Bartosz Jaruzal, Dominik Ksobiech, Nicolas Marasz (wszyscy z kl. 6a), Kacper Kubacki, Szymon Meller, Filip Nowaczewski (z kl. 5a) i Bartosz Kalinowski (z kl.4a)

III miejsce:

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2016" 

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska (6b), Filip Berka(5b), Konrad Polaszewski (4b), Maciej Olczak (4a)

Eliminacje gminne konkursu recytatorskiego "Słowem opowiedziane"

II miejsce: Wiktoria Łach (2a)-awans do etapu wojewódzkiego

III miejsce: Maria Radke(2a)

Szkolny konkurs "PAINT A SONG"

I miejsce: Kinga Borakiewicz i Hubert Bąk
II miejsce: Kamila Waniak i Marcel Podemski
II miejsce: Martyna Smażyk i Zuzanna Kowalska

Gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie"

w kat. klas I-III

I miejsce: Małgorzata Kamińska (2b)

w kat. klas IV-VI

II miejsce: Katarzyna Kamińska (6b)

wyróżnienie: Kaja Urbanowicz

Szkolne rodzinne zawody sportowe

I miejsce : Nikola i Wiktoria Sitarz

II miejsce: Wiktoria i Jakub Kubińscy

III miejsce: Wiktoria i Sebastian Swist 

IV  miejsce:  Gracjan i Kacper Kuta

Szkolny konkurs matematyczny klas trzecich

awns do etapu gminnego: Aleksandra Janas (kl. 3a) , Iga Nowak (3b), Michalina Brzyska (3b)

Gminny konkurs  plastyczny pt. Segregacja się opłaca"

wyróżnienie w kat. kl. I-III: Michał  Cybulski (2a)

wyróżnienie w kat. kl. IV-VI; Anna Borus i Katarzyna Sobala (6b)

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

III miejsce: Dorian Rapier, Igor Gołębiewski, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Hubert Gruntkowski oraz Mateusz Muzalewski

Szkolny konkurs mitologiczny

I miejsce: Anna Borus(6b)

II miejsce: Anna Masloch (6b)

III miejsce: Katarzyna Kamińska (6b)

IV miejsce: Amelia Porzezińska (6b)

Szkolny konkurs techniczny "Arcydzieła z surowców wtórnych - instrumenty muzyczne"

I miejsce: Michał Grzegorek (1d) i Amelia Dombrowska (2b)

II miejsce: Marcel Podemski (2c) i Zuzanna Szpot (2a)

III miejsce: Filip Pewniak (1d) i Zuzanna Kowalska (2b)wyróżnienia: Jakub Kwapich (2c), Wiktor Sowa (1a), Marek Rutkowski (1c), Bartosz Wrzeszcz (1d)

 XXV edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka

-laureaci I stopnia z wyróżnieniem :  Anna Masloch (6b) i Filip Berka (5b)

-laureatka I stopnia: Katarzyna Kamińska (6b), Maciej Olczak (4a)

-laureat II stopnia: Maciej Wiśniewski (5b)

-laureat III stopnia: Kamil Stróżewski (4a), Zuzanna Gamalska(5b)

-laureaci IV stopnia: Bartosz Jaruzal (6a), Bartosz Kalinowski(4a)

-laureaci V stopnia: Michał Szczęsny (4a), Amelia Porzezińska (6b)

 

 

2014/2015

 

IX Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny (Warszawa)- zawody międzynarodowe- 7.09.2014 r.

II miejsce - Zuzanna Strzelewicz (kl. 6b) - 300 m ( w kategorii 12 lat)

 

Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Obrazki z dawnej wsi - ginace zawody" - 18.08.2014

udział:Wiktoria Nowak, Sonia Sierzchuła, Zofia Busz, Rene Fedec, Weronika Dąbecka, Paweł Busz, Kamil Stróżewski (3a)

 

Indywidualne Biegi Przełajowe (Paterek) - zawody gminne - 18.09.2014 r.

I miejsce - Zuzanna Strzelewicz (kl. 6b)
V miejsce - Kaja Urbanowicz (kl. 5b)

 

Biegi Uliczne o Zielony Liść Dębu (Potulice) - 20.09.2014 r.

I miejsce - Patrycja Kołodziejczak (kl. 2a)

III miejsce - Alicja Centała (kl. 2a)

 

Indywidualne Biegi Przełajowe(Paterek) - zawody powiatowe - 22.09.2014 r.

III miejsce - Zuzanna Strzelewicz (kl. 6b)

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Minipiłce Nożnej – zawody gminne – 24.09.2014 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców
 

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - 8.10.2014r.

II miejsce - Zuzanna Strzelewicz (kl.6b)

 

Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z przyrody  – 16.10.2014 r.

awans do etapu rejonowego – Katarzyna Kamińska (kl. 5b), Dominik Ksobiech (kl. 5a), Kamila Mazurkiewicz (kl. 6a)

 

Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego  – 17.10.2014 r.

awans do etapu rejonowego – Dominika Mazur (6a), Wiktoria Vollmuller (5b)

awans do etapu wojewódzkiego - Dominika Mazur (6a)

 

Etap szkolny konkursu kuratoryjnego z matematyki  – 21.10.2014 r.

awans do etapu rejonowego - Antoni Kwasigroch (6a), Natalia Danielak (6a), Paulina Gill (6a), Dominika Mazur (6a)

 awans do etapu wojewódzkiego - Antoni Kwasigroch(6a)

 

Etap gminny 38 Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej  – 18.10.2014 r.

udział: Aleksandra Nowaczewska (6b), Amelia Porzezińska (5b), Mikołaj Nowak (6b), Szymon Jankowski (4b), Marta Małecka (4a), Monika Zielenda (4b)

 

 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych LZS w Przyłękach - 18.10.2014r.

III miejsce: Karolina Nitka -4a (rocznik 2004)

III miejsce: Kaja urbanowicz - 5b(rocznik 2003)

II miejsce: Zuzanna Strzelewicz - 6b (rocznik 2002)

Ciekawostki przyrodnicze w obiektywie - szkolny konkurs fotograficzny dla kl. 1-3 - 21.10.2014

 kategoria ROŚLINY

I miejsce – Maja Musielska kl. 1b

II miejsce – Wiktoria Łach kl. 1a

III miejsce – Maciej Olczak kl. 3

   kategoria ZWIERZĘTA

I miejsce – Amelia Dombrowska kl. 1b

II miejsce – Jagoda Kaszubowska kl. 1b

II miejsce – Amelia Kapsa kl. 1b

III miejsce – Małgorzata Kamińska kl. 1b

III miejsce – Wojciech Tyckun kl. 1d

kategoria WIDOK

I miejsce – Marcel Podemski kl. 1c

II miejsce – Eryk Wegner  kl. 1a

III miejsce – Alicja Kubiczek kl. 1a

III miejsce – Aurelia Tyckun kl. 1d

 kategoria NAJZABAWNIEJSZE ZDJĘCIE

I miejsce – Zosia Kończak kl. 1c

 Szkolny konkurs plastyczny "Jesienne drzewo" dla kl.I-III - 22.10.2014

I miejsce - Oskar Górnowicz  (kl.3a)

II miejsce - Oliwier Mikietyński (1b)

III miejsce - Filip Wierzbicki (2a)

III miejsce - Łukasz Arach (2b) 

Szkolne zawody w minipiłkę ręczną klas V

chłopcy

I miejsce: klasa Va

II miejsce: klasa Vb

dziewczęta

I miejsce:  klasa Vb

II miejsce: klasa Va

Gminnego konkursu plastycznego pt."Powstanie Warszawskie 1944"- 28.10.2014

II miejsce: Anna Borus (5b)

III miejsce: Dominika Mazur(6a)

III miejsce: Anna Masloch (5b)

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska (5b)

wyróżnienie: Patrycja Brzykcy (6b)

 

 Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt - 29.10.2014

II miejsce: Zuzia Strzelewicz, Nastka Ziółkowska, Paulina Gill, Martyna Barczykowska,Martyna Mazur, Ola Nowaczewska, Natalia Danielak, Victoria Kania, Martyna Hennig, Sandra Łasa

 

 Szkolne zawody gry w "dwa ognie" klas IV - 30.10.2014

I miejsce: kl. IVa

II miejsce: kl. IVb

 

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Pływaniu - 31.10.2014

I miejsce: Agnieszka Masloch - kl. II (styl klasyczny)

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Chłopców -5.11.2014

II miejsce:   Antoni Kwasigroch (6a), Eryk Kołodziejczak(6a), Jakub Król(6b), Wojtek Bebło(6a), Filip Figura(5a),  Hubert Gruntkowski(4b), Borys Tacikowski(6b), Bartek Jaruzal(5a), Kacper Rosiński(5b), Filip Hoppe(6b)

 

Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza..." - 5.11.2014

awans do etapu rejonowego: Anna Borus, Anna Masloch, Amelia Porzezińska, Kaja Urbanowicz (5b)

awans do etapu wojewódzkiego: Anna Borus (5b)

 

Eliminacje gminne konkursu plastycznego "Młodzież zapobiega pożarom"- 7.11.2014

I miejsce: Filip Berka (4b)

II miejsce: Antoni Deja (4b)

III miejsce: Anna Borus (5b)

II miejsce: Zuzanna Nowak - Przedszkole nr1

Wszyskie prace skierowane zostały do etapu powiatowego.

Etap powiatowy

II miejsce: Filip Berka (4b)

III miejsce: Anna Borus (5b)

I miejsce: Zuzanna Nowak - Przedszkole nr 1

Wszystkie prace awansowały do etapu wojewódzkiego.

 

Szkolny konkurs piesni patriotycznych - 6.11.2014

W klasach I-III:

I miejsce: Agnieszka Masloch - kl.II

II miejsce: Sonia Sierzchuła - kl. IIIa

III miejsce: Zosia Busz - kl. IIIa

W klasach IV-VI:

I miejsce: Wiktoria Vollmüller - kl.Vb

II miejsce: Anna Masloch - kl. Vb

III miejsce: Ewa Bednarek - kl. Vb

 

Powiatowy konkurs pieśni i poezji patriotycznej "Żeby Polska była Polską..." -12.11.2014

I miejsce: Ewa Bednarek - kl. 6a

II miejsce: Anna Masloch i Wiktoria Vollmüller - kl.5b

 

II Memoriał im. Kazimierza Czerniawskiego w siatkówce dziewcząt i chłopców -22.11.2014

Dziewczęta klas III i młodsze
VI miejsce: Iga Nowak 2b
X miejsce: Patrycja Kołodziejczak 
Dziewczęta klas lV :
IV miejsce: Dominika Kurkowska- 4b
IX miejsce: Wiktoria Wojnowska - 4a
X miejsce: Marta Małecka - 4a
XI miejsce: Monika Zielenda - 4b
XIII miejsce: Melisa Kończak  4a
Dziewczęta Klas V:
I miejsce: Kaja Urbanowicz - 5b
VIII miejsce: Julia Piotrowiak - 5a
IX miejsce: Maja Snopek -5a
XII miejsce: .Martyna Konefał - 5a
Dziewczęta klas VI :
IV miejsce: .Martyna Barczykowska -6 b
VII miejsce: Paulina Gill - 6a
XIII miejsce: .Anastazja Ziółkowska - 6a
Chłopcy klas III :
V miejsce: Bartosz Kalinowski 3a

X miejsce: Bartosz Adamski -3 a
Chłopcy klas IV :
I miejsce: Filip Nowaczewski -4 a
IV miejsce: Kacper Kubacki - 4a
V miejsce:Hubert Gruntkowsk -4 b
VII miejsce: Antoni Deja- 4b
VIII miejsce: Mateusz Bruski - 4 a
Chłopcy klas V:
I miejsce: Bartosz Jaruzal -5a
V miejsce: Filip Figura - 5a
XII miejsce: Michał Szypuła - 5a
Chłopcy klas VI:
III miejsce: Borys Tacikowski - 6b
VIII miejsce: Filip Hoppe - 6b
XI miejsce: Mateusz Redliński - 6b
XII miejsce: Jakub Król -6b

 

Gminny konkurs plastyczny "Taki mały, taki duży może świętym być" -listopad 2014

II miejsce: Anna Borus (5b)

 

Gminny konkurs zdrowotny dla kl. I -26.11.2014

III miejsce: Zuzanna Kowalska i Jagoda Kaszubowska (1b)

 

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości" -26.11.2014

I miejsce: Antoni Kwasigroch - 6a

II miejsce: Kamila Mazurkiewicz- 6a

III miejsce: Dominika Mazur - 6a i Anna Borus - 5b

 

Szkolny Turniej Minipiłki Nożnej Dziewcząt - 27.11.2014

I miejsce: kl. 4b  w skladzie: Joanna Najderek (kapitan), Dominika Kurkowska, Zuzanna Gamalska, Monika Zielenda, OliwiaŻywicka,Weronika Tadych

II miejsce: kl. 4a w składzie: Amelia Gardyza (kapitan), Agata Marciniak, Wiktoria Wojnowska, Oliwia Boroń, Klaudia Ciemiewska, Roksana Heck, Michalina Tomaszewska

 

Szkolny Turniej Minipiłki Nożnej Chłopców - 2.12. 2014

I miejsce: kl. IVa

II miejsce: kl. Va

I miejsce: Kl. Va

II miejsce: Vb

Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Dziewcząt - 10.12.2014r

I miejsce: Martyna Barczykowska(6b), Martyna Mazur(6b), Paulina Gill(6a), Julia Czyż(6a), Aleksandra Nowaczewska(6b), Sandra Łasa(6b), Dominika Mazur(6a), Julia Piotrowiak(5a), Maja Snopek(5a)

 

Gminny Konkurs Literowania w Języku Angielskim "Spelling Contest"-12.12.2014

I miejsce: Dominika Mazur(6a)

III miejsce: Julia Czyż (6a)

 

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek- 15.12.2014

Klasy I-III
I miejsce: Agnieszka Masloch – 3b
II miejsce: Julia Tadych – 1b
III miejsce: Sonia Sierzchuła – 3a

Klasy IV-VI

I miejsce: Ewa Bednarek (6a)

II miejsce: Wiktoria Vollműller(5b)

III miejsce: Anna Masloch (5b

 

 Gminny konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową 2014 r

 klasy I-III

I miejsce: Dawid Sikorski

II miejsce: Julia Szcześniak

III miejsce: Marta Machoń i Gracjan Belica

wyrożnienie: Zuzanna Szpot

klasy IV-VI

I miejsce: Aleksandra Nowaczewska(6b)

 

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę świateczną- grudzień 2014

I miejsce: Agnieszka Masloch -IIIa

II miejsce: Wiktoria Nowek - Ia

III miejsce: Amelia Dombrowska-Ib

Wyróżnienia : Julia Majda i Wiktoria Brzuchalska

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus.

Maciej Wiśniewski (4b)- laureat I stopnia z wyróżnieniem

Antoni Kwasigroch(6a) - laureat I stopnia

Oliwia Żywicka(4b) - laureat I stopnia

Natalia Danielak(6a) - laureat II stopnia

Paulina Gill(6a) - laureat II stopnia

Kamil Stróżewski(3a)- laureat II stopnia

Sonia Sierzchuła(3a)- laureat III stopnia

Agnieszka Masloch (3b) laureat III stopnia

Zuzanna Gamalska (4b)-lauret III stopnia

Marta Małecka (4a)- laureat III stopnia

Dominika Mazur(6a)- laureat III stopnia

Julia Czyż (6a)- laureat III stopnia

Natasza Polaszewska(5b), Konrad Polaszewski (3b), Maciej Olczak(3a)- laureaci IV stopnia

Miłosz Michałek(4b), Mateusz Muzalewski (4b), Katarzyna Kamińska(5b), Kaja Urbanowicz (5b), Dominik Ksobiech (5a), Bartosz Jaruzal (5a) - laureaci V stopnia

 

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt - 12.01.2015

I miejsce: Martyna Barczykowska, Martyna Mazur, Julia Czyż , Paulina Gill , Ewa Bednarek , Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz , Dominika Mazur, Aleksandra Nowaczewska , Julia Piotrowiak, Maja Snopek

awans do ćwiećfinałów wojewódzkich

 

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Minipiłce Siatkowej Chłopców - 13.01.2015

I miejsce: Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Michał Szypuła, Mikołaj Ziarnek, Eryk Kołodziejczak,Wojtek Bebło

awans do ćwiećfinałów wojewódzkich

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes. Linqua Plus.

Wiktoria Vollmüller(5b) - laureat I stopnia z wyróżnieniem

Dominika Mazur (6a) - laureat IV stopnia

Anna Borus (5b) - laureat V stopnia

 

Ogólnopolski konkurs z przyrody Olimpiada Wiedzy Archimedes. Biologia Plus.

Julia Borakiewicz(4b) - laureat V stopnia

 

Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce - 17.01.2015

 Złote medale i tytuły Mistrzów Województwa Dzieci na sezon 2015 zdobyli: 

Mateusz Bruski 04’ w rzucie piłką lekarską 1 kg – 5,35m, 

Zuzanna Strzelewicz 02’ w biegu na 300m – 47,85s,

Kaja Urbanowicz 03’ w skoku w dal – 4,28m.

Srebrne medale wywalczyli

Eryk Kołodziejczak 02 w skoku w dal – 4,92m,  

Mateusz Wojtalewicz 04’ w rzucie piłką lekarską – 5,15m.

Brązowy medal wywalczyła:

Patrycja Kołodziejczak 06’ w skoku w dal – 3,31m

IVmiejsce: Karolina Nitka 04’ w biegu na 300m – 57,94s.

 

XVII Kujawsko -Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt  - ćwierćfinały wojewódzkie - 27.01.2015r.

III miejsce: Martyna Barczykowska, Martyna Mazur, Julia Czyż , Paulina Gill , Ewa Bednarek , Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz , Dominika Mazur, Aleksandra Nowaczewska , Julia Piotrowiak

VII miejsce w Finale

 

XVII Kujawsko -Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Chłopców  - ćwierćfinały wojewódzkie - 29.01.2015r.

I miejsce: Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Michał Szypuła, Mikołaj Ziarnek, Eryk Kołodziejczak,Wojtek Bebło

awans do półfinału

XVII Kujawsko -Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Chłopców  - półfinały wojewódzkie - 9.02.2015r. 

I miejsce: Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Michał Szypuła, Mikołaj Ziarnek, Eryk Kołodziejczak,Wojtek Bebło

 awans do finału

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z matematyki- etap wojewódzki-31.01 2015

Antoni Kwasigroch - uzyskanie tytułu finalisty konkursu

 Szkolny konkurs plastyczny dla kl. I-III "Bezpieczna zima"- 6.02.2015

I miejsce:  Laura Buryta z kl. IIa,

II miejsce : Maria Radtke z kl. Ia,

III miejsce: Marlena Nelka z kl. Ic

wyróżnienia: Małgorzata Kamińska  z kl. Ib, Kamila Waniak z kl. Id, Nikola Polańska z kl.III b, Zofia Busz z kl. IIIa

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego -etap wojewódzki -02. 2015

Dominika Mazur - uzyskała tytuł finalisty konkursu

XVII Kujawsko -Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Chłopców  - finał wojewódzki - 5.03.2015r.

II miejsce: Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Michał Szypuła, Mikołaj Ziarnek, Eryk Kołodziejczak,Wojtek Bebło

IV Gminny Konkurs Matematyka + Przyroda = Sukces - 6.03 2015

III miejsce: Anna Masloch i Katarzyna Kamińska z kl. 5b

Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Białych Błotach - 7.03.2015

II miejsce: Karolina Nitka - kl. 4a

III miejsce: Kaja Urbanowicz - kl. 5b

IV miejsce: Zuzanna Strzelewicz- kl.6

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"-12.03.2015

Przemysław Przygoda z kl. 2a i Michalina Brzyska z kl. 2b - uzyskanie tytułu finalisty i wyróżnienia

Szkolny konkurs "Mam talent" -20.03.2015

I miejsce:  Miłosz Michałek  - kl.4b
II miejsce: Amelia Gardyza - kl.4a
II miejsce: Wiktoria Vollmüller -kl.5b

Wiosenne zawody pływackie dl kl. I-III- 22.03.2015

I miejsce: Małgorzata Kamińska - kl. 1b

wyróżnienie: Agnieszka Masloch - kl.3b

XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"- etap wojewódzki -21.03.2015

wyróżnienie: Filip Berka z kl. 4b i Zuzanna Nowak z Przedszkola nr 1

awans do etapu wojewódzkiego: Anna Borus - 5b

Szkolny Konkurs Wielkanocny-26.03.2015

I miejsce: Dawid Sikorski - klasa 2 b

I miejsce : Patrycja Kołodziejczak - klasa 2 b

I miejsce:  Aleksandra Nowaczewska - klasa 6 b

II miejsce:  Przemysław Przygoda - klasa 2 a

II miejsce : Zuzanna Sroka - klasa 2 b

III miejsce:  Roksana Wajer - klasa 1 c

III miejsce :  Rafał Rutkowski - klasa 1 a

III miejsce:  Amelia Dombrowska - klasa 1 b

wyróżnienie : Marlena Nelka - klasa 1 c

wyróżnienie:  Julia Szcześniak - klasa 2 a

Szkolny konkurs pięknego czytania dla uczniów klas drugich i trzecich-8.04.2015

I miejsce: Patryk Mielcarek - kl. IIIa

II miejsce: Sonia Sierzchuła - kl. III a

III miejsce: Konrad Polaszewski - kl. III b

wyróżnienie:  Dawid Sikorski z kl. II b

II Gminny Konkurs Piosenki Ludowej “O Krajeńską Gąskę”-11.04.2015

I miejsce: Anna Masloch - kl. 5b

Powiatowy konkursu plastycznego pt."Moje spotkania z zabytkami"- 17.04.2015

W kategorii  klasy I-III :


I miejsce: Sonia Sierzchuła - kl. IIIa
II miejsce: Zuzanna Gawrońska - kl. Ib
III miejsce: Bartosz Adamski - kl. IIIa
wyróżnienie – Zuzanna Kowalska - kl. I

W kategorii kl. IV-VI

I miejsce: Katarzyna Kamińska - kl. Vb
II miejsce: Anna Borus - kl. Vb
III miejsce: Kaja Urbanowicz - kl.Vb
wyróżnienie – Kamila Mazurkiewicz - kl. VIa

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..." - etap wojewódzki - 16.04.2015

Anna Borus- uzyskała tytuł finalistki konkursu

Gminny konkurs przyrodniczo - ekologiczny pt. "Co w trawie piszczy?"  dla uczniów klas trzecich - 22.04.2015

III miejsce: Agnieszka Masloch i Maksymilian Tercjak - kl .3b

Gminny konkurs plastyczny "Mistrz origami"-23.04.2015

I miejsce - Zuzanna Gawrońska
I miejsce - Mikołaj Majda
II miejsce - Zofia Gajewska

III miejsce - Amelia Dzwonek

II edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "English is Cool" - 24.04.2015

I miejsce: Dominika Mazur i Julia Czyż -kl. 6a

Szkolny konkurs recytatorski " O pióro Jana Brzechwy" - 29.04.2015

I miejsce:  Wiktoria Łach  z kl. I a  
II miejsce : Agnieszka Masloch z kl. III b
III miejsce: Wiktoria Marszałkowka z kl. III a
wyróżnienie: Krystian Kot z kl. I d
 

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Ortograf"- 04.2015

I miejsce i tytuł laureata konkursu zdobył Antoni Kwasigroch z kl. 6a

 

Przegląd Twórczości Dziecięcej "Twórcze Ekoludki"- 1.05.2015

wyróżnienie: Sonia Sierzchuła i Mikołaj Mamach z kl. 3a

 

XXI edycja  „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 16.04.2015

I miejsce zajęli:  Eryk Kołodziejczak (skok w dal - 4,74m), Zuzanna Strzelewicz (bieg na 300m -49,3s), Karolina Nitka (bieg na 300m - 60,9s), Kaja Urbanowicz (bieg na 60m -8,9s)

II miejsce: Zuzanna Strzelewicz (skok w dal-4,04m), Filip Figura (bieg na 1000m)

III miejsce: Igor Gołębiewski (bieg na 60m -9,6s)

Najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Kaja Urbanowicz, która wynikiem 4,35m w skoku w dal zdobyła 124pkt.

XXI edycja  „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 23.04.2015

I miejsce zajęli: Eryk Kołodziejczak(skok w dal - 4,68m), Karolina Nitka (bieg na 600m), Zuzanna Strzelewicz (bieg na 60 m), Kaja Urbanowicz(skok w dal, bieg na 60m)

II miejsce: Aleksandra Nowaczewska (rzut piłeczką palantową - 27,8m), Zuzanna Strzelewicz (skok w dal - 4,38m)

 

III miejsce: Kajetan Soleta (rzut piłeczką palantową -11m), Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m)

W zawodach 23 kwietnia najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Kaja Urbanowicz w skoku w dal na odległość 4,40 m, zdobywając tym samym 127 punktów.

XXI edycja  „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 30.04.2015

I miejsce zajęli: Hubert Gruntkowski (rzut piłeczką palantową - 34m), Eryk Kołodziejczak (skok w dal - 4,75m), Zuzanna strzelewicz (skok w dal - 4,44m, bieg na 300m - 49,3s, ), Karolina Nitka (bieg na 300m), Kaja Urbanowicz (bieg na 60m)

III miejsce: Karolina Nitka(skok w dal - 3,55m), Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m)

W zawodach 30 kwietnia najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Kaja Urbanowicz w skoku w dal z wynikiem 4,50 m, zdobywając tym samym 135 punktów.

 

XXI edycja  „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 7.05.2015

I miejsce: Eryk Kołodziejczak (skok w dal - 4,81m) Zuzanna Strzelewicz (skok w dal - 4,70m) Kaja Urbanowicz (skok w dal - 4,68m), Karolina Nitka (bieg na 600m),Zuzanna Strzelewicz (bieg na 60 m), Kaja Urbanowicz (bieg na 60m) 

II miejsce: Aleksandra Nowaczewska (rzut piłeczką palantową)

III miejsce:Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m) , Amelia Porzezińska (bieg na 60m)

 

XXI edycja „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 14 .05.2015

I miejsce: Eryk Kołodziejczak(skok w dal - 4,60m)  Zuzanna Strzelewicz (skok w dal - 4,50m), Kaja Urbanowicz (skok w dal - 4,26m), Zuzanna Strzelewicz (bieg na 60 m), Karolina Nitka     (bieg na 600m)  

III miejsce: Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m)

 

XXI edycja „czwartków  lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych- zawody 21 .05.2015

I miejsce: Eryk Kołodziejczak (skok w dal - 4,77m), Zuzanna Strzelewicz (skok w dal - 4,50m, bieg na 60m)), Kaja Urbanowicz (skok w dal - 4,48m, bieg na 60m)), Karolina Nitka (bieg na 300m)

III miejsce: Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m)

 

Rejonowe eliminacje Turnieju Słowa: "Słowo źródłem inspiracji"- 5.05.2015

W kategorii klas I-III:

II miejsce: Wiktoria Łach z kl.I

W kategorii klas IV-VI :

II miejsce:  Dominika Mazur 

III miejsce: Zofia Nowak

Wiktoria Łach i Dominika Mazur awansowały do etapu wojewódzkiego.

 

Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców Kinder+Sport - 04.2015

I miejsce: Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe (zawodnicy NTS)

Turniej o Puchar Dyrektora ZSP3 - 7.05.2015

I miejsce: drużyna dziewcząt - Martyna Barczykowska, Martyna Mazur, Julia Czyż , Paulina Gill,  Ewa Bednarek , Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz , Dominika Mazur, Aleksandra Nowaczewska , Julia Piotrowiak

 I miejsce: drużyna chłopców- Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Filip Hoppe, Bartek Jaruzal, Filip Figura, Michał Szypuła, Mikołaj Ziarnek, Eryk Kołodziejczak,Wojtek Bebło

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2015"

wyróżnienie w kat. Beniamin: Antoni Kwasigroch (6a)

wyróżnienie w kat. Maluch: Sonia Sierzchuła, Bartosz Kalinowski, Maciej Olczak (3a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców - 13.05.2015

III miejsce: drużyna dziewcząt- Aleksandra Bebło, Karolina Nitka, Zuzanna Gamalska, Monika Zielenda, Nikola Polańska, Zofia Suchomska

I miejsce: drużyna chłopców- Hubert Gruntkowski, Dorian Rapier, Mateusz Muzalewski, Szymon Meller, Kacper Kubacki, Szymon Wojtalewicz

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców - 18.05.2015

I miejsce: Hubert Gruntkowski, Dorian Rapier, Mateusz Muzalewski, Szymon Meller, Kacper Kubacki, Szymon Wojtalewicz

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego  Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców - 6.06.2015

VI miejsce: Hubert Gruntkowski, Dorian Rapier, Mateusz Muzalewski, Szymon Meller, Kacper Kubacki, Szymon Wojtalewicz

Szkolny Turniej Sportowy dla klas I - 20.05.2015

I miejsce: Id

II miejsce: Ic

III miejsce: Ia,Ib

Szkolny Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maja i Jej Czasach - 20.05.2015

I miejsce: Antoni Kwasigroch (6a), Dominika Mazur(6a), Anna Borus(5b)

II miejsce: Katarzyna Kamińska(5b)

III miejsce: Amelia Porzezińska (5b)

Szkolny konkurs układania tangramów - 22.05.2015

i miejsce: Katarzyna Kamińska (5b)

II miejsce: Katarzyna Sobala (5b)

III miejsce: Filip Berka (4b)

Gminny konkurs matematyczny "Myślę , liczę, rozwiązuję"- 25.05.2015

II miejsce: Filip Berka(4b)

wyróżnienie: Zuzanna Gamalska (4b)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce: Karolina Nitka, Kaja Urbanowicz, Zuzanna Strzelewicz, Anastazja Ziółkowska, Victoria Kania, Martyna Barczykowska

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce: Karolina Nitka, Kaja Urbanowicz, Zuzanna Strzelewicz, Anastazja Ziółkowska, Victoria Kania, Martyna Barczykowska

 

Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce - 23.05.2015

I miejsce: Kaja Urbanowicz 03’ 60m – 8,78s
I miejsce: Kaja Urbanowicz 03’ w dal – 4,50m
I miejsce: Zuzanna Strzelewicz 02’ – 300m – 44,70s

II miejsce:  Eryk Kołodziejczak 02’ p. palantowa – 56,00m

IV miejsce: Zuzanna Strzelewicz 02’ w dal – 4,56m

zawodnicy klubu LUKS START NAKŁO

"Wszystko dla mam" - konkurs literacko-plastyczny dla klas I-III

w kategorii "praca plastyczna"

II miejsce: Roksana Wajer( Ic)

wyróżnienie: Filip Koryluk ( Ic)

w kategorii literackiej

wyróżnienie: Marta Machoń (IIb)

Gminny Konkurs Ortograficzny dla Trzecioklasistów

I miejsce: Maksymilian Tercjak (3b)

III miejsce: Konrad Polaszewski (3b)

Gminny Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów

II miejsce: Konrad Polaszewski (3b)

 

Powiatowym Konkursie Jezyka Angielskiego "Macmillan Primary School Tournament" - 2.06.2015

I miejsce: Dominika Mazur, Julia Czyż (6a)

Biegi im. Biniakowskiego - 14.06.2015

I miejsce: Mateusz Muzalewski (4b)

II miejsce: Zuzanna Kowalska (1b), Alicja centała (2b), Karolina Nitka (4a), Mateusz Lipkowski (4b), Kaja Urbanowicz (5b), Zuzanna Strzelewicz (6b)

III miejsce: Bartosz Jaruzal (5a)

Miejski Finał  Czwartków lekkoatletycznych

I miejsce: Eryk Kołodziejczak (skok w dal), Kaja Urbanowicz (skok w dal, bieg na 60m), Zuzanna Strzelewicz (bieg na 300m), Karolina Nitka (bieg na 600m)

III mijsce: Eryk Kołodziejczak (bieg na 60m)

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2015"

I miejsce w województwie: Anna Borus (5b)

 Szkolna Liga Matematyczna 

kl. III

I miejsce: Maksymilian Tercjak-3b

II miejsc:  Konrad Polaszewski- 3b

III miejsce: Jakub Czyż - 3b

kl. IV

I miejsce: Zuzanna Gamalski - 4b

II miejsce: Maciej Wiśniewski- 4b

III miejsce: Nikodem Woźniak- 4a

VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej  

I miejsce: Wiktoria Vollmüller - 5b

Festiwal Piosenki Religijnej

II miejsce: Ewa Bednarek

XXI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

I miejsce: Zuzanna Strzelewicz (bieg na 300m)

IV miejce: Kaja Urbanowicz (skok w dal)

XVI miejsce: Eryk Kołodziejczak (skok w dal)

Karolina Nitka (bieg na 600m)

Zofia Suchomska (bieg na 60m)

 

2013/2014

VIII Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny Dzieci ( = Międzynarodowy Finał Czwartków LA) - Warszawa – 1.09.2013 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas IV

 

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 12.09.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Kaja Urbanowicz - 60m
II miejsce – Antoni Kwasigroch - piłka palantowa, Martyna Barczykowska - skok w dal, Kaja Urbanowicz - skok w dal,
III miejsce – Szymon Pozorski - 60m, Martyna Barczykowska - 60m, Anastazja Ziółkowska - skok w dal

 

Indywidualne biegi przełajowe – zawody gminne – 18.09.2013 r.

II miejsce – Martyna Barczykowska (kl. 5b)

 

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 19.09.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Kaja Urbanowicz - skok w dal i 60m, Anastazja Ziółkowska - piłka palantowa,
II miejsce – Szymon Pozorski - 60m, Martyna Barczykowska - skok w dal, Kaja Urbanowicz - skok w dal,
III miejsce – Antoni Kwasigroch - piłka palantowa,Natalia Danielak - piłka palantowa,

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 25.09.2013 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców

 

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 26.09.2013 r.

I miejsce – Kaja Urbanowiczk - skok w dal i 60m, Anastazja Ziółkowska - piłka palantowa
II miejsce – Szymon Pozorski - 60m, Anastazja Ziółkowska - 60m, Filip Figura - 300m  
III miejsce – Antoni Kwasigroch - piłka palantowa, 60m, skok w dal

 

Biegi Uliczne "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 28.09.2013 r.

I miejsce – Patrycja Kołodziejczak (kl. I), Kaja Urbanowicz (kl. IV), Eryk Kołodziejczak (kl. V)
II miejsce – Alicja Centała (kl. I), Szymon Pozorski (kl. VI)
III miejsce – Konrad Polaszewski (kl. II), Liwia Somrowska (kl. III), Maciej Wiśniewski (kl. III), Bartosz Jaruzal (kl. IV)

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - Biologia. PL- 5 Edycja - 18.10.2013 r.

laureatka IV stopnia: Kamila Mazurkiewicz - kl. 5a

laureaci V stopnia: Dominika Mazur - kl. 5a

 

VII Bieg Papieski w Nakle – 20.10.2013 r.

I miejsce – Nikola Polańska – kl. 2a; Kaja Urbanowicz – kl. 4b; Bartosz Jaruzal – kl. 4a
II miejsce –  Julia Kachelska – kl. 2; Filip Figura – kl. 4a; Eryk Kołodziejczak – kl. 5a
III miejsce – Paula Wielgos – kl. 4a; Antoni Deja – kl. 3b

 

I Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Pływaniu – 22.10.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak (styl dowolny) – kl. 5a; Antoni Kwasigroch (styl grzbietowy) – kl. 5a
III miejsce –  Anastazja Ziółkowska – kl. 5a

 

Etap szkolny Konkursu kuratoryjnego z matematyki  – 25.10.2013 r.

awans do etapu rejonowego – Bartosz Brząkowski – kl. 6a; Antoni Kwasigroch – kl. 5a;

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy w Minipiłce Ręcznej chłopców – 31.10.2013 r.

I miejsce – chłopcy SP3

 

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945" – 6.11.2013 r.

awans do etapu rejonowego – Jakub Ziółkowski – kl. 6a; Kamila Mazurkiewicz – kl. 5a;

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA. PLUS.- 20 Edycja - 8.11.2013 r.

laureaci I stopnia: Antoni Kwasigroch - kl. 5a

laureaci II stopnia: Maciej Wiśniewski - kl. 3b, ZuzannaGamalska - 3b,Paulina Gill - kl. 5a

laureaci IV stopnia: Kaja Urbanowicz - 4b, Dominik Ksobiech - kl. 4a, Dominika Mazur - kl. 5a, Julia Czyż - kl. 5a, Kamil Kensy - kl. 6b

laureaci V stopnia: Natalia Danielak - kl. 5a, Żaneta Kamyszek - 5a

 

Szkolny konkurs historyczny "DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI W LATACH 1795 - 1918"  – 13.11.2013 r.

w kategorii klas IV

I miejsce – Bartosz Jaruzal – kl. 4a
II miejsce –  Michał Szypuła – kl. 4a
III miejsce – Dominik Ksobiech i Weronika Buryta – kl. 4a

w kategorii klas V-VI:

I miejsce – Antoni Kwasigrochl – kl. 5a
II miejsce –  Bartosz Adamczewski – kl. 5a
III miejsce – Dominika Mazur – kl. 5a

 

Szkolne eliminacje do I Memoriału Kazimierza Czerniawskiego w mini siatkówce  – 20.11.2013 r.

Klasy IV dziewcząt

1.Wiktoria Volmuller/Kaja Urbanowicz

2.Agnieszka Sobieszczyk/Amelia Porzezińska

Klasa IV chłopców

1.Bartek Jaruzal/Filip Figura

2.Igor Gołębiewski/Dorian Rapier

Klasa V dziewcząt

1.Anastazja Ziółkowska/Ewa Bednarek

2.Martyna Mazur/Martyna Barczykowska

3.Sandra Łasa/Martyna Hennig

Klasa V chłopców

1.Bartek Adamczewski/Borys Tacikowski

2.Michał Kamyszek/Filip Hoppe

3.Jakub Król/Mikołaj Ziarnek

Klasa VI dziewcząt

1.Oliwia Snopek/Wiktoria Nowakowska

2.Nikola Wielgos/Kasia Smolińska

3.Kaja Dubilewicz/Wiktoria Bruska

Klasa VI chłopców

1.Krzysztof Baran/Antonii Kwasigroch

2.Bartek Brząkowski/Maciej Świtalski

3.Jakub Jaruzal/Jakub Ziółkowski

 

Akcja "Góra Grosza" – 25.10.2013r.- 10.11.2013r.

I miejsce –  kl.
II miejsce –  kl.
III miejsce –  kl.

 

Gminny Konkurs o zdrowiu dla klas I "Zdrowie zależy od nas" – 25.11.2013 r.

I miejsce – SP3

 

V Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej – 28.11.2013 r.

I miejsce – Anna Masloch – kl. 4b

 

I Memoriał Kazimierza Czerniawskiego w mini siatkówce  – 30.11.2013 r.

Dziewczęta
Klasy IV:
I miejsce - ASY – Kaja Urbanowicz/Wiktoria Vollmuller
Klasy V:
I miejsce - ASICE – Martyna Barczykowska/Martyna Mazur
II miejsce - KINDERKI – Ewa Bednarek/Anastazja Ziółkowska
Klasy VI:
II miejsce - BRUNETKI – Kasia Smolińska/Nikola Wielgos
III miejsce - KSIĘŻNICZKI – Oliwia Snopek/Wiktoria Nowakowska

Chłopcy:
Klasy IV:
I miejsce - ASY – Bartek Jaruzal/Filip Figura
Klasy V:
I miejsce - NTS – Bartek Adamczewski/Borys Tacikowski
III miejsce - ENGLAND – Filip Hoppe/Michał Kamyszek

Klasy VI:
I miejsce - NTS 3 – Krzysztof Baran/Antoni Kwasigroch
II miejsce - PLUS-Jakub Jaruzal/Jakub Ziółkowski
III miejce - GWARDIA-Bartosz Brząkowski/Maciej Świtalski

 

Etap rejonowy Konkursu kuratoryjnego z matematyki  – 30.11.2013 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Antoni Kwasigroch – kl. 5a;

 

Szkolny konkurs na kartkę bożonarodzeniową  – 4.12.2013 r.

I miejsce – Dawid Sikorski – kl.
II miejsce –  Szymon Meller – kl.
III miejsce – Zuzanna Sroka – kl.

Wyróżnienia: Iga Plichcińska, Kacper Nowak, Zofia Gajewska

 

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Ręczną kl. V  – 4.12.2013 r.

I miejsce – 5adziewczęta
II miejsce –  5b dziewczęta

I miejsce – 5achłopcy
II miejsce –  5b chłopcy

 

Szkolny Konkurs "MISTRZ TANGRAMU" – 5.12.2013 r.

I miejsce – Katarzyna Sobala  – kl. 4b
II miejsce –  Wojciech Bebło – kl. 5a
III miejsce – Nikodem Jankowski – kl. 5a

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "JESIENNA KATARZYNKA" – 2.12.2013 r.

I miejsce – Wiktoria Wojnowska – kl. 3a
II miejsce –  Nikola Polańska – kl. 2b
III miejsce – Mateusz Wierszewski – kl. 3b

Wyróżnienia:Sonia Sierzchuła kl. II b, Przemysław Przygoda kl. I a, Agnieszka Masloch z kl. II b.

 

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Siatkową kl. VI  – 11.12.2013 r.

I miejsce – 6bdziewczęta
II miejsce –  6a dziewczęta

I miejsce – 6bchłopcy
II miejsce –  6a chłopcy

 

Etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 -1945" – 11.11.2013 r.

udział w etapie rejonowym – Jakub Ziółkowski – kl. 6a; Kamila Mazurkiewicz – kl. 5a;

 

Gminne Konkursy Plastyczne – 12.12.2013 r.

"Na najpiękniejszą szopkę"

W kategorii klas I - III:

I miejsce - Weronika Mizera (SP 3 Nakło)

II miejsce - Filip Wierzbicki (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Aleksandra Janasz (SP 3 Nakło)

"Na najpiękniejszą kartkę świąteczną"

W kategorii klas I - III: 

I miejsce - Zuzanna Sroka ( SP 3 Nakło)

III miejsce - Zofia Gajewska (SP 3 Nakło)

wyróżnienie -Dawid Sikorski(SP 3 Nakło)

W kategorii klas IV - VI:

I miejsce - Wiktoria Olejniczak (SP 3 Nakło)

II miejsce - Anna Borus (SP 3 Nakło)

"Na najpiękniejszą ozdobę choinkową"

W kategorii klas I - III: 

I miejsce- Gracjan Belica (SP 3 Nakło)

II miejsce - Przemysław Przygoda (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Olga Łasa (SP 3 Nakło)

W kategorii klas IV - VI:

III miejsce - Kamila Mazurkiewicz (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Grzegorz Gil (SP 3 Nakło)

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja okolica jest piękna" – 13.12.2013 r.

w kategorii klas I-III

II miejsce –  Melisa Kończak – kl. 3a

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Katarzyna Kamińska – kl. 4b
II miejsce –  Wiktoria Olejniczak – kl. 6b

 

Szkolny Konkurs Kolęd – 17.12.2013 r.

w kategorii soliści:

I miejsce – Agnieszka Masloch – kl. 2b
II miejsce –  Ewa Bednarek – kl. 5a
III miejsce – Anna Masloch – kl. 4b

I miejsce - Martyna Mazur (5b), Victoria Król (6b), Nikola Wielgos (6b)

II miejsce - Konrad Polaszewski, Maja Michałek, Dominik Lipkowski, Fabian Jeziorowski, Zofia Suchomska (wszyscy z kl. 2b).

 

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Ręczną kl. VI  – 18.12.2013 r.

I miejsce – 6bdziewczęta
II miejsce –  6a dziewczęta

I miejsce – 6bchłopcy
II miejsce –  6a chłopcy

 

Gminne Rozgrywki w Minipiłkę Siatkową – 19.12.2013 r.

II miejsce –  reprezentacja klas VI
III miejsce – reprezentacja klas V

 

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

wyróżnienie: zespół z kl. II w składzie: Konrad Polaszewski, Dominik Lipkowski, Fabian Jeziorowski, Zosia Suchomska, Maja Michałek, Julia Reinke

 

Powiatowy Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców - 16.01.2014r.

I miejsce:Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

 

Ćwierćfinały Minipiłki Siatkowej Chłopców - 28.01.2014r.

I miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski,Bartosz Jaruzal

awans do półfinałów Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło n. Notecią w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 30.01.2014r.

I miejsce: Borys Tacikowski (5b), Antoni Kwasigroch (5a)

awans do Finału Powiatu Nakielskiego

 

Szkolne Rozgrywki w "Dwa ognie" kl. IV  - 30.01.2014r.

I miejsce: 4a

II miejsce: 4b

 Szkolny konkurs profilaktyczno-plastyczny pt."Moje bezpieczne ferie"

I miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

II miejsce: Filip Figura -4a

III miejsce: Grzegorz Gil-4b

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców -  20.02.2014r.

II miejsce: Borys Tacikowski (5b) i Antek Kwasigroch (5a)

 

 Półfinały Minipiłki Siatkowej Chłopców - 21.02.2014r.

I miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

awans do finału Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

 

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci i Młodzików w Lekkiej Atletyce - 22.02.2014r.

I miejsce: Eryk Kołodziejczak(5a) - skok w dal, Kaja Urbanowicz (4b) - skok w dal

III miejsce:Martyna Barczykowska (5b)- bieg na 60m, SZymon Pozorski(6b) - bieg na 60 m

 

Finał Wojewódzki Minipiłki Siatkowej Chłopców - 25.02.2014r.

III miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

 

 Miedzyszkolny konkurs "Matematyka+ Przyroda = Sukces -7.03.2014

 I miejsce: Dominika Mazur i Antoni Kwasigroch(5a)

IV miejsce: Viktoria Król i Kamil Kensy(6b)

 

Gminny konkurs recytatorski "W niebie często się dziwią, tak być nie powinno..." - 11.03.2014

III miejsce: Anna Masloch, Kaja Urbanowicz (4b)

Szkolny konkurs plastyczny pt. "Rodzinne projektowanie stroju" -20.03.2014

I miejsce:    Wiktoria Nowak (2a),Martyna Grzegorek (2b) ,

II miejsce:    Iga Nowak (1b) ,Jakub Żurawiński (3a) , Dawid Sikorski (1b), Gracjan Belica (1a),                     Przemysław Przygoda (1a)

III miejsce:   Dominika Kurkowska (3b), Weronika Mizera (2a), Agnieszka Masloch(2b),                                   Julia Szcześniak (1a), Sonia Sierzchuła (2a) 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego "English is cool" - 20.03.2014

II miejsce: Julia Czyż, Dominika Mazur, Antoni Kwasigroch - 5a

Szkolny konkurs profilaktyczno-plastyczny pt."Bezpieczne gry i zabawy na moim bezpiecznym podwórku"-20.03.2014

I miejsce: Katarzyna Kamińska-4b

II miejsce: Anna Borus

III miejsce: Anna Masloch-4b

Międzyszkolny konkurs profilaktyczny"Stop narkotykom i dopalaczom" -24.03.2014

-I miejsce : Julia Czyż, Natalia Danielak,Paulina Gill - 5a

-awans do finału

Szkolny turniej sportowy "O Pluszowego Misia"-8.03.2014

I miejsce: klasa Ib

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - 28.03.2014r

III miejsce: Antek Kwasigroch - 5a

Gminny konkurs "Mistrz origami" - 31.03.2014

I miejsce: Zofia Gajewska, Przemysław Przygoda (w kat I-III)

I miejsce: Grzegorz Gil - 4b

III miejsce: Krystian Gil - 4b

Gminny Konkurs Profilaktyczny "Stop narkotykom i dopalaczom!" -3.04.2014

II miejsce: Julia Czyż, Natalia Danielak, Paulina Gill - 5a

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny -9.04.2014r.

II miejsce: Maciej Fesio - 6a, Maciej Świtalski- 6a, Antoni Kwasigroch - 5a

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2014" - 10.04.2014

 IV miejsce w kraju: Anna Borus - 4b

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne - 10.04.2014 r.

I miejsce: Anastazja Ziółkowska- rzut piłeczką palantową (5a), Eryk Kołodziejczak-skok w dal, bieg na 60m (5a),Kaja Urbanowicz - skok w dal, bieg na 60m (4b)

II miejsce: Miłosz Redliński - rzut piłeczką palantową (6b), Antoni Kwasigroch- rzut piłeczką palantową (5a), Szymon Pozorski - bieg na 60m (6b), Martyna Barczykowska- biegna 60m (5b), Filip Figura- bieg na 300m (4a)

III miejsce: Michał Kamyszek - rzut piłeczką palantową (5b), Natalia Danielak - rzut piłeczką palantową (5a), Szymon Pozorski - skok w dal (6b), Kaja Dubilewicz - bieg na 60m(6a)

Olimpiada Wiedzy Archimedes Biologia.Plus - kwiecień 2014r.

laureaci IV stopnia: Kamila Mazurkiewicz z kl. 5a

laureaci V stopnia: Katarzyna Kamińska - 4b, Wojciech Bebło - kl. 5a, Dominika Mazur -5a

Szkolny konkurs recytatorski  pt."O pióro Jana Brzechwy"- 10.04.2014

I miejsce: Konrad Polaszewski - 2b

II miejsce: Dawid Sikorski - 1b

III miejsce: Amelia Gardyza - 3a

wyróżnienie: Zosia Nowak - 3a

Wojewódzki konkurs plastyczny "Natura w różnych odsłonach"

II miejsce: Kasia Kamińska - 4b

Szkolny konkurs "Na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną" - 11.04.2014r.

w kat. klas I-III

I miejsce: Iga Nowak, Dawid Sikorski

II miejsce: Filip Wierzbicki, Agnieszka Masloch

III miejsce: Kacper Nowak, Oskar Łosiński, Przemysław Przygoda

w kat. klas IV-VI

I miejsce: Anna Borus- 4a, Grzegorz Gil - 4b, Mikołaj Nowak - 5b

II miejsce: Dominik Waniak - 4b, Krystian Gil - 6a

III miejsce: Patrycja Brzykcy, Wiktoria Hek - 5b

Festiwal Piosenki Harcerskiej - 12.04.2014r.

III miejsce

Szkolny konkurs mitologiczny - 14.04.2014r.

I miejsce: Anna Borus - 4b

II miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

III miejsce: Kaja Urbanowicz - 4b

Przegląd Piosenki Religijnej i Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - 15.04.2014r.

III miejsce: Anna Borus, Katarzyna Kamińska, Amelia Porzezińska, Kaja Urbanowicz, Agnieszka Sobieszczyk, Katarzyna Sobala (4b)

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne - 24.04.2014 r.

I miejsce: Anastazja Ziółkowska - rzut piłeczką palantową (5a), Eryk Kołodziejczak - skok w dal, bieg na 60m (5a), Kaja Urbanowicz - skok w dal(4b), Szymon Pozorski - bieg na 300m (6b),

II miejsce: Kaja Urbanowicz- bieg na 60m (4b)

III miejsce: Natalia Danielak - rzut piłeczką palantową (5a), Antoni Kwasigroch- skok w dal (5a), Martyna Gamla - bieg na 60m (6b)

Powiatowy konkurs plastyczny "Moje spotkania z zabytkami" - 24.04.2014r.

I miejsce: Anna Borus (4b)

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska (4b)

Gminny Konkurs Przyrodniczy"Co w trawie piszczy?"-24.04.2014r.

I miejsce: Michał Woźniak i Radosław Frąszczak (3b)

Gminny konkurs plastyczny "Obrona cywilna wokół nas"-25.04.2014r.

II miejsce: Anna Masloch (4b)

III miejsce: Anna Borus (4b)

wyrożnienie: Katarzyna Kamińska (4b)

awans do etapu wojewódzkiego wszystkich wymienionych osób

Gminny Konkurs Czytelniczy "Spotkanie z Panem Andersenem" - 25.04.2014r

II miejsce: Katarzyna Kamińska (4b)

Powiatowy konkurs plastyczny "Jan Paweł II - patron naszych serc" - 26.04.2014r.

I miejsce; Anna Borus (4b)

II miejsce: Katarzyna Kamińska (4b)

III miejsce: Zuzanna Gamalska (3b)

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne - 30.04.2014 r.

I miejsce: Anastazja Ziółkowska(5a) - rzut piłeczką palantową, Eryk Kołodziejczak (5a) -skok w dal, bieg na 60m,  Kaja Dubilewicz(6a)- skok w dal, Martyna Barczykowska(5b) - bieg na 60m

II miejsce: Szymon Pozorski(6b) - bieg na 600m, Kaja Dubilewicz(6a)- bieg na 60m,

III miejsce: Antek Kwasigroch(5a) - skok w dal, bieg na 60m,  Martyna Gamla(6b) - skok w dal, Martyna Barczykowska(5b)- skok w dal, Nicolas Marasz(4a) - rzut pileczką palantową.

 Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Trójboju Lekkoatletycznym - 30.04.2014r.

III miejsce: Kaja Urbanowicz, Amelia Porzezińska, Weronika Baran, Marta Mazurkiewicz, Paula Wielgos 

I miejscu i awans do rozgrywek powiatowych: : Igor Gołębiewski, Bartosz Jaruzal, Filip Figura, Aleksander Holec i Michał Szypuła

Mała Liga Matematyczna Trzecioklasistów - grudzień - kwiecień 2014r.

I miejsce: Maciej Wiśniewski - 3b

II miejsce: Zuzanna Gamalska - 3b

III miejsce: Melisa Kończak - 3a

IV Czwartek lekkoatletyczny - 8.05.2014r.

I miejsce: Anastazja Ziółkowska- rzut piłeczką palantową, Eryk Kołodziejczak - skok w dal, bieg na 60m, Kaja Urbanowicz- skok w dal,  Filip Figura - bieg na 1000 m

II miejsce: Szymon Pozorski -bieg na 300m, Piotr Marasz- bieg na 1000m

III miejsce: Nicolas  Marasz - bieg na 1000m

X Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora Szkoły- 6.05.2014r.

I miejsce: zespół dziewcząt

I miejsce: zespół chłopców

Szkolne eliminacje do gminnego etapu konkursu recytatorskiego "Strofka" -5.05.2014r.

 I miejsce: Julia Czyż - 5a

II miejsce: Kaja Urbanowicz - 4b

III miejsce: Kaja Dubilewicz - 6a

Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców-8. 05.2014r.

I miejsce i awans do rozgrywek powiatowych: Kaja Urbanowicz, Anastazja Ziółkowska, Martyna Barczykowska, Kaja Dubilewicz, Martyna Gamla, Nikola Wielgos

II miejsce: Eryk Kołodziejczak, Antek Kwasigroch, Jaku Jaruzal, Szymon Pozorski, Martin Figura

Gminny konkurs plastyczny " Miejcie odwagę być wolnymi" - 12.05.2014r.

I miejsce: Anna Borus - 4b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014" - 15.05.2014r

wyróznienie w kat. Maluch : Filip Berka z kl. 3b 

wyróżnienie w kat. Beniamin:  Antoni Kwasigroch z kl. 5a. 

Czwórbój Lekkoatletyczny - zawody powiatowe - 15.05.2014

 III miejsce: Kaja Urbanowicz, Kaja Dubilewicz, Anastazja Ziółkowska, Martyna Gamla, Martyna Barczykowska, Nikola Wielgos

Powiatowy konkurs "Słowa źródłem inspiracji"-15.05.2014r.

konkurs recytatorski

I miejsce: Zofia Nowak - kl. 3a (awans do etapu wojewódzkiego)

wyróżnienie: Julia Czyż- kl 5a

konkurs plastyczny

I miejsce: Jakub Żurawiński - kl. 3a

II miejsce: Melisa Kończak -3a

III miejsce: Patryk Baliniak-3a

I miejsce:Anna Borus - 4b

III miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

Prace wszystkich osób nagrodzonych w konkursie plastycznym uzyskały nominację do udziału w etapie wojewódzkim.

Szkolny konkurs na najpiękniejsza zakładkę -16.05.2014

 I miejsce:  Mateusz Warmiński z kl. 3 a,

II miejsce: Oliwier Nowak z kl. 2 a,

III miejsce: Martyna Muzalewska z kl.3 b

wyróżnienia: Kacper Nowak z kl.1 a, Zofia Nowak z kl.3 a i Oskar Łosiński z kl.3 a

Szkolny Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maja - 15.05.2014r.

I miejsce: Antoni Kwasigroch- 5a

II miejsce: Kamil Kensy - 6b

III miejsce: Patrycja Nowek - 5b

Gminny konkurs ortograficzny dla trzecioklasistów - 15.05.2014

III miejsce:Maciej Wiśniewski -3b

V Czwartek lekkoatletyczny - 22.05.2014r.

I miejsce: Anastazja Ziółkowska - rzut piłeczką palantową,Eryk Kołodziejczak -skok w dal (5,13m), Kaja Dubilewicz - skok w dal, bieg na 60m,  Kaja Urbanowicz- skok w dal, bieg na 60m,  Filip Figura- bieg na 1000m, Ery Kołodziejczak - bieg na 60m

II miejsce: Szymon Pozorski - bieg na 300m, Piotr Marasz- bieg na 1000m, Martyna Gamla - bieg na 60m, Martyna Barczykowska- bieg na 60m

III miejsce: Antoni Kwasigroch - skok w dal, bieg na 60m,  Martyna Gamla- skok w dal, Nicolas Marasz - bieg na 1000m

Tego dnia wśród chłopców znakomity wynik uzyskał Eryk Kołodziejczak, który skoczył w dal na odległość 5,13m i uzyskał 162 punkty.

Najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Kaja Urbanowicz  – w skoku w dal z wynikiem 4,08 m zdobyła 133 punkty.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Primary School Tournament"-21.05.2014r.

III miejsce: Dominika Mazur z kl. 5a

Gminny konkurs matematyczny dla trzecioklasistów - 22.05.2014

III miejsce: Filip Berka-3b

Gminny konkurs literacko-plastyczny pt."Wszystko dla mam"-26.05.2014r.

I miejsce: Sonia Sierzchuła z kl. 2a

II miejsce: Marta Machoń z kl. 2b

III miejsce: Maksymilian Tercjak z kl. 2b

Gminny Konkurs Recytacji w Języku Angielskim-30.05.2014r.

III miejsce: Dominika Mazur -5a

VII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej -4.06.2014r.

I miejsce: Wiktoria Vollmüller - 4b

Gminny Konkurs Ekologiczny pt."Segregacja się opłaca"- kategoria plastyczna - 4.06.2014r.

W kategorii klas I-III:

II miejsce : Mikołaj Mamach - 2a

III miejsce: Maciej Szczęsny - 2a

IV miejsce: Filip Wierzbicki - 1a, R. Fedec - 2a

W kategorii klas IV-VI :

II miejsce: Anna Borus - 4b

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska - 4b

Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie - 6.06.2014r.

I miejsce indywidualnie: Antoni Kwasigroch - 5a

II miejsce drużyna w składzie: Antoni Kwasigroch-5a, Jakub Jaruzal-6b, Bartosz Brząkowski- 6a

Mała Liga Matematyczna czwartoklasistów- grudzień 2013- maj 2014r.

I miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

II miejsce: Anna Borus - 4b

III miejsce: Kaja Urbanowicz - 4b

Matematyk Roku:

 I miejsce: Paulina Gill - 5a

II miejsce: Dominika Mazur - 5a

III miejsce: Marta Sobczak - 5a

Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka.Plus - 10.06.2014

laureaci I stopnia:  Maciej Wiśniewski (3b), Antoni Kwasigroch (5a)

laureaci II stopnia: Miłosz Michałek (3b),Marta Małecka (3a), Nikodem Woźniak(3a)                                   Bartosz Brząkowski (6a)

laureaci III stopnia: Filip Berka (3b), Mateusz Muzalewski (3b) ,Olimpia Żywicka (3b)

laureaci IV stopnia: Julia Czyż (5a), Zuzanna Gamalska (3b)

laureaci V stopnia:  Natalia Danielak (5a), Żaneta Kamyszek (6a)

Gminny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych- 11. 06.2014r.

wyróżnienie: Katarzyna Kamińska-4b

VI Festiwal Piosenki Religijnej - 13-14.06.2014

wyróżnienie: Ewa Bednarek -5a

XXV Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego - 15.06.2014r.

 I miejsce: Nikola Polańska (klasy I-II, rocznik 2005-2006)

I miejsce: Kaja Urbanowicz (klasy III-IV, rocznik 2003-2004)

II miejsce: Filip Figura(klasy III-IV, rocznik 2003-2004)

II miejsce: Szymon Pozorski (klasy V-VI, rocznik 2001-2002)

XXIII Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua.Plus - 16.06.2014r

laureat I stopnia z wyróżnieniem: Dominika Mazur - kl. 5a

 III gminne zawody pływackie - 16.06.2014r.

w kategorii klas I-III:

II miejsce: Agnieszka Masloch -2a- styl dowolny

III miejsce: Zuzanna Gamalska - 3b- styl grzbietowy.

w kategorii klas IV-VI :

III miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b-styl dowolny

III miejsce: Antoni Kwasigroch -5a- styl grzbietowy.

Szkolne rozgrywki w minipiłce nożnej chłopców i dziewcząt - 17.06.2014

Klasy czwarte:

I miejsce: 4a

II miejsce: 4b

Klasy piąte:

 

Klasy szóste:

 

Szkolne zawody sportowe dla kl. I-III  "Boiskowe rekordy klas I-III" - 18.06.2014r.

 bieg na 30m.:
  I miejsce: Gracjan Przybylski z kl. 3b z wynikiem 5,5sek.
  II miejsce :Albert Winklewski z kl. 2b – 5,7sek.
  III miejsce: Zosia Suchomska z kl. 2b – 5,8sek.
   skok w dal:
  I miejsce:  Szymon Meller z kl. 3a
  II miejsce: Filip Nowaczewski z kl. 3a
  III miejsce:  Gracjan Przybylski z kl. 3b
   rzut piłeczką palantową:
  I miejsce: Kacper Kubacki z kl. 3a
  II miejsce: Szymon Wojtalewicz z kl. 2b
  III miejsce:  Adam Sobieszczyk z kl. 2b
   rzut woreczkiem do celu:
  I miejsce:   Alan Snopek z kl. 1a
  II miejsce: Szymon Wojtalewicz z kl. 2b
  III miejsce: Piotr Marasz z kl. 1a

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi - 21-22. 06.2014

II miejsce - srebrny medal  w skoku w dal (5,12m)- Eryk Kołodziejczak - 5a

Anastazja Ziółkowska 02’  w rzucie p. palantową – 39,00m i 21 miejsce,
Kaja Urbanowicz 03’ w skoku w dal – 3,86m i 23 miejsce,
Szymon Pozorski 01’  w biegu na 300m – 44,82s i 23 miejsce,

Filip Figura 03’  w biegu na 1000m – 3:50,11s,
Nicolas Marasz 03’  w biegu na 1000m – 4:04,10s,

Martyna Barczykowska 02’  w skoku w dal – 3,79m.

Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej - 21.06.2014r

I miejsce: Agnieszka Masloch - kl.2 b (kat.kl.1-3)

I miejsce: Anna Masloch - kl.4b (kat. kl.4-6)

III miejsce: Oliwia Snopek- 6a

Plebiscyt na "Sportowca Roku"

 I miejsce: Eryk Kołodziejczak - 5a

II miejsce: Anastazja Ziółkowska - 5a

III miejsce: Antoni Kwasigroch - 5a

Najlepsi w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2013/2014 (świadectwo z wyróżnieniem) – 27.06.2014 r.

kl.4a

Dominik Ksobiech - średnia ocen 5,0

Bartosz Jaruzal - 4,9

kl. 4b

Katarzyna Kamińska- 5,45

Anna Masloch - 5,36

Anna Borus - 5,27

Kaja Urbanowicz - 5,18

Amelia Porzezińska- 5,0

kl. 5a

Domonika Mazur- 5,27

Julia Czyż - 5,27

Antoni Kwasigroch - 5,18

Paulina Gill - 5,09

Natalia Danielak - 5,09

Kamila Mazurkiewicz - 5,0

Marta Sobczak - 4,91

kl. 6a

Bartosz Brząkowski - 5,18

Kaja Dubilewicz- 5,09

Agata Bąk - 4,91

Wiktoria Bruska - 4,91

Oliwia Snopek - 4,82

kl.6b

Victoria Król - 5,0

Martyna Gamla - 5.0

 

 

2012/2013

Biegi Uliczne "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 22.09.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas IV
II miejsce – Karolina Nitka – w kategorii klas II
II miejsce – Kaja Urbanowicz – w kategorii klas III

Mistrzostwa Olszewki dla dzieci i młodzieży  w tenisie ziemnym OLSZEWKA CAP 2012 – zawody gminne – 22 - 23.09.2012 r.

II miejsce – Filip Jarczyński (kl. 6a)

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce  – zawody wojewódzkie – 23.09.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak  (kl. 4a) -  skok w dal

Uliczne Biegi Feniksa  – zawody gminne – 30.09.2012 r.

III miejsce – Karolina Nitka (kl. 2a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 5.10.2012 r.

III miejsce – reprezentacja chłopców (Miłosz Redliński, Jakub Jaruzal, Kacper Żurawiński, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mikołaj Gardyza, Filip Jarczyński, Mateusz Żydek)

VI Bieg Uliczny im. Papieża Jana Pawła II w Nakle – 14.10.2012 r.

I miejsce - Patrycja Kołodziejczak - "Zerówki"

II miejsce - Kamil Brzykcy - "Zerówki"

I miejsce - Karolina Nitka (2a)

I miejsce - Patryk Baliniak (1a)

I miejsce - Eryk Kołodziejczak (4a)

II miejsce – SP3 – w kategorii szkół podstawowych

Turniej Tenisa Ziemnego – edycja jesienna  – zawody gminne –  r.

III miejsce – Antoni Deja (kl. )

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.10.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Natalia Mruk - piłka palantowa
II miejsce –Katarzyna Kowalska - 300m i piłka palantowa, Kaja Urbanowicz - skok w dal, Martyna Gamla - skok w dal, 
III miejsce – Patrycja Nowak - 60m, Miłosz Redliński - skok w dal, Kasia Kowalska - skok w dal, Antek Kwasigroch - piłka palantowa, Bartosz Wojtalewicz - piłka palantowa

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 31.10.2012 r.

II miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Granowski, Łukasz Jurek, Jakub Jaruzal, Dawid Doberstein)

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesienne drzewko" – 2.11.2012 r.

I miejsce – Katarzyna Kamińska 3b
II miejsce – Bartek Kalinowski 1a 
III miejsce – Ada Śmieszny 2b

Wyróżnienia - Adrian Szczepanik 2a i Karolina Nitka 2a

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 7.11.2012 r.

awans do etapu rejonowego  -  Paula Budzińska i Mateusz Masloch  - kl. VIa,  Łukasz Granowski i Łukasz Jurek - kl. VIb.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Test Matematyka - Plus.  Edycja  – 9.11.2012 r.

Laureat I stopnia - Antoni Kwasigroch (kl. 4a) i Łukasz Jurek (kl. 6b)
Laureat II stopnia - Krzysztof Sobala (kl. 6b), 
Laureaci III stopnia - Kamil Kensy (kl. 5b) , Paula Budzińska (kl. 6a)  i Jakub Jankowski (kl. 6b)
Laureaci V stopnia - Natalia Danielak (kl. 4a)

XII Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości – 11.11.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch 4a
II miejsce – Filip Jarczyński 6a

Biegi Uliczne z okazji Święta Niepodległości w Sadkach – 11.11.2012 r.

II miejsce – Amelia Porzezińska 3a

Etap szkolny Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego, organizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.11.2012 r. Awans do eliminacji rejonowych:

z przyrody: Łukasz Jurek ( kl. VI b)

Szkolny Konkurs Matematyczny "Tangramy" – 22.11.2012 r.

I miejsce – Krzysztof Sobala 6b
II miejsce – Nikodem Jankowski 4a 
III miejsce – Roksana Kołaczek i  Szymon Bembnista 6b

Gminny konkurs dla klas I– Zdrowie zależy od nas – 29.11.2012 r.

III miejsce – SP 3 (Sonia Sierzchuła i Agnieszka Masloch)

Wojewódzki  Konkurs Wiedzy  Historycznej  - r.

awans do II etapu  -  Paula Budzińska (6a) i Łukasz Jurek (6b)

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości" –  r.

I miejsce – Łukasz Granowski kl. 6b
II miejsce – Łukasz Jurek kl. 6b
II miejsce – Paula Budzińska kl. 6a i Antek Kwasigroch kl. 4a

Turniej Tenisa Ziemnego – edycja zimowa  – zawody powiatowe –  r.

I miejsce – Antoni Deja

III miejsce – Maciej Wiśniewski

Góra Grosza – akcja ogólnopolska – 7 XII 2012 r.

W całej szkole uzbieraliśmy 545zł 26 gr
I miejsce – klasa I a
II miejsce – grupa 0 – p. Bartkowiak 
III miejsce – klasa II b

Mikołajkowe Zawody pływackie – 9.12.2012 r.

II miejsce – Katarzyna Kowalska 3a 
III miejsce – Nastka Ziółkowska 4a

II Siatkarski Turniej Rodzinny  – 9.12.2012 r.

I miejsce – Antek Kwasigroch 4a (z tatą Jackiem) 
II miejsce – Jakub Ziółkowskii 5a (z tatą Jarosławem)
III miejsce – Bartosz Adamczewski 4a (z bratem Jakubem - kl. I G3)

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV – 18.12.2012 r.

I miejsce – Antek Kwasigroch 4a
II miejsce – Dominika Mazur 4a 
III miejsce – Natalia Danielak 4a

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wysyłaj do mnie anioły" – r. 

I miejsce - Katarzyna Kamińska (3b)
II miejsce - Anna Borus (3b)
II miejsce - Maksymilian Machoń (6a)

Gminny Konkurs "Inwazja aniołów" – r.

wyróżnienie – Sabina Smolińska (6b)

Gminne Konkursy Świąteczne – 20.12.2012 r.

"Na najpiękniejszą szopkę betlejemską" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło.
W kategorii klas I - III:
I miejsce - Agata Marciniak - SP 3 Nakło
II miejsce - Anna Masloch - SP 3 Nakło
II miejsce - Agnieszka Masloch - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Julia Kensy - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą ozdobę choinkową" 
W kategorii klas I - III:
II miejsce - Mateusz Lipkowski - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
III miejsce - Aleksandra Nowaczewska - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą ozdobę świąteczną"
W kategorii klas I - III:
I miejsce - Grzegorz Gil - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
I miejsce - Martyna Gil  - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą kartkę świąteczną" 
W kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Bartosz Brząkowski - SP 3 Nakło
III miejsce - Mateusz Redliński - SP 3 Nakło

Eliminacje rejonowe do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 19.12.2012 r.

awans do etapu wojewódzkiego  -  Paula Budzińska kl. 6a i Łukasz Granowski kl. 6b.

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt– zawody gminne – 2.1.2013 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (Katarzyna Kowalska, Sabina Smolińska, Aleksandra Bondyra, Aleksandra Wiechowska, Paula Budzińska, Karolina Drążek, Amanda Hennig, Sara Wierzbicka, Agnieszka Świderska, Wiktoria Polańska)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – zawody gminne – 9.1.2013 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Olimpus"– 12.2012 r.

Laureat – Wiktoria Vollmuller 5a

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – 1.02.2013 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Tenisie Stołowym –   13.02.2013 r.

I miejsce – Filip Jarczyński i Antoni Kwasigroch

Ćwierćfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – zawody gminne – 19.02.2013 r.

II miejsce = VI miejsce w województwie – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Halowe Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce – 23.02.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak w skoku w dal

III miejsce – Eryk Kołodziejczak w biegu na 60 m

Turniej Siatkarskich Dwójek –   23.02.2013 r.

I miejsce - (w kategorii klas V) – Krzysztof Baran (5a) i Antoni Kwasigroch (4a)
II miejsce - Jakub Ziółkowski i Maciej Świtalski (5a)

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym –   26.02.2013 r.

II miejsce – Filip Jarczyński i Antoni Kwasigroch

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z zabytkami"  –  1.03.2013 r.

w kategorii klas I-III

II miejsce – Anna Borus (kl. 3b)
III miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 3b )

w kategorii klas IV-VI

wyróżnienie – Katarzyna Szcześniak (kl. 6b)

Szkolny konkurs "Na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną"  –  1.03.2013 r.

w kategorii klas I-III

I miejsce – Grzegorz Gil (kl. 3b)
II miejsce – Zuzanna Gamalska (kl. 2b) i Melisa Kończak (kl. )
III miejsce – Agata Marciniaak (kl. )

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Martyna Gil (kl. 6a) i Krystian Gil (kl. 5a)
II miejsce – Patrycja Brzykcy (kl. 4b)
III miejsce – Aleksandra Nowaczewska (kl.4b )

I Gminny Konkurs Pieśni Ludowej "O krajeńską gąskę..." –   2.03.2013 r.

I miejsce – Krystian Kot i Nadia Cichorek ("0")

III miejsce - Wiktoria Vollmuller

Szkolny Konkurs pn. "O pióro Jana Brzechwy" –  7.03.2013 r.

I miejsce – Zofia Nowak (kl. 2a)
II miejsce – Wiktoria Marszałkowska (kl. 1a)
III miejsce – Anna Masloch (kl. 3b)

II Międzyszkolny Konkurs "MATEMATYKA + PRZYRODA = SUKCES" – 7.03.2013 r.

w kategorii klas VI:

II miejsce – Paula Budzińska i Mateusz Masloch (kl. 6a)
III miejsce – Jakub Jankowski i Łukasz Jurek  (kl. 6b)

Eliminacje Turnieju recytatorskiego"Strofka - Słowne inspiracje - artystyczne kreacje"  –  11.03.2013 r.

I miejsce – Dominika Mazurk (kl. 4a)
II miejsce – Paula Budzińska (kl. 6a)
III miejsce – Victoria Kania (kl. 4a)

Gminny konkurs "Mistrz origami"  –  19.03.2013 r.

I miejsce – Grzegorz Gil (kl. 4a) - w kategorii klas I-III
I miejsce – Martyna Gil i Krystian Gil - w kategorii klas IV-VI

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 20.03.2013 r.

tytuł finalisty etapu wojewódzkiego – Paula Budzińskai (kl. 6a)

Eliminacje gminne Turnieju Recytatorskiego "Strofka" –  21.03.2013 r.

II miejsce – Dominika Mazur (4a) - w kategorii klas IV-VI

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 21.03.2013 r.

Wyróżnienie: Antoni Kwasigroch (4a) - w kategorii MALUCH

Wyróżnienie - Zuzanna Gamalska (2b) - w kategorii ŻACZEK

II Turniej Siatkarski Dwójek  – 6.04.2013 r.

I miejsce Antek Kwasigroch i Krzysztof Baran w kat. klas V

I miejsce Filip Jarczyński i Mikołaj Gardyza w kat. klas VI

II miejsce Borys Tacikowski i Bartek Adamczewski w kat. klas IV

II miejsce Jakub Ziółkowski i Maciej Świtalski w kat. klas V

II miejsce Antek Kwasigroch i Łukasz Jurek w kat. klas VI

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.04.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m,
II miejsce - lAntek Kwasigroch - p. palantowa,  Kasia Kowalska - 60 m
III miejsce - Kaja Urbanowicz - w dal, Kasia Kowalska - w dal

XI Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej  –  20.04.2013 r.

wyróżnienie – Bractwo Wesołej Przygody (SP3)

Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas III pt. "Co w trawie piszczy"  –  25.04.2013 r.

III miejsce – SP3

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 25.04.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m, Natalia Mruk - p. palantowa, Szymon Pozorski - 60 m
II miejsce - lMartyna Barczykowska - p. palantowa
III miejsce - Kaja Urbanowicz - 60 m, Sandra Łasa - p. palantowa, Szymon Pozorski - p. palantowa

Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce  – 27.04.2013 r.

I miejsce Antoni Kwasigroch i Borys Tacikowski w kat. klas IV

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 30.04.2013 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Nastka Ziółkowska, Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz, Martyna Barczykowska, Sandra Łasa)
II miejsce – reprezentacja chłopców

Gminny Turniej Ekologiczny "EKOLANDIA 2013"  – 1.05.2012 r.

III miejsce – reprezentacja szkoły w składzie: Mateusz Masloch, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Dominika Marciniak, Sabina Smolińska

Szkolny Konkurs Historyczny Wiedzy o Konstytucji 3 Maja i jej czasach – 8.05.2013 r.

I miejsce - Łukasz Jurek (kl. 6b)
II miejsce -Krzysztof Sobala(kl. 6b) 
III miejsce - Anna Mamach (kl. 6b) i Antoni Kwasigroch (kl. 4a)

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal, Anastazja  Ziółkowska - p. palantowa, Jakub Redliński - p. palantowa
II miejsce - Antoni Kwasigroch - p. palantowa,
III miejsce - Martyna Barczykowska - w dal i 60 m

Gminny konkurs recytatorski "Julian Tuwim – poeta dziecięcej radości"  – 13.05.2013 r.

wyróżnienie – Maja Snopek

Mistrzostwa powiatu w trójboju lekkoatletycznym  – 13.05.2013 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Anastazja Ziółkowska, Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz, Martyna Barczykowska, Sandra Łasa)

Szkolny Konkurs Mitologiczny – 15.05.2013 r.

w kategorii klas IV:

I miejsce - Kamila Mazurkiewicz, Anastazja Ziółkowska i Hubert Bąkowski
II miejsce -Filip Kalinowski( wszyscy z kl. 4a)

w kategorii klas V- VI:

I miejsce - Dominka Marciniak
II miejsce -Łukasz Granowski
III miejsce - Anna Mamach (wszyscy z kl. 6b)

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m,
II miejsce - Kaja Urbanowicz - skok w dal, Martyna Barczykowska - 60 m, Martyna Gamla - 60m
III miejsce - lAntoni Kwasigroch - p. palantowa,  Martyna Barczykowska - w dal, Szymon Pozorski - 60 m, Kaja Urbanowicz - 60 m

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego pt. "Segregacja się opłaca" – 17.05.2013 r.

Konkurs wiedzy o ekologii:

IL miejsce - Łukasz Jurek (kl. 6b)

Konkurs plastyczny:

w kategorii klas I-III:

I miejsce - Katarzyna Kamińska i Anna Borus (obie z kl. 3b)

w kategorii klas IV- VI:

II miejsce - Sabina Smolińska i Dawid Karij (oboje z kl. 6b)
III miejsce -Karolina Drążek (kl. 6b) 
wyróżnienie - Martyna Gil ( kl. 6a)

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m, Antoni Kwasigroch - p. palantowa
II miejsce - Kaja Urbanowicz - 60 m, Martyna Barczykowska - skok w dal, Natalia Mruk - p. palantowa, Szymon Pozorski - 60 m
III miejsce - Antoni Kwasigroch - 60 m,  Martyna Barczykowska - 60 m, Wielgos Nikola - 60 m,

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/2012

Indywidualne Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Not. – 14.09.2011 r.

III miejsce – Patryk Chudziński (kl. 6b)
IV miejsce – Anita Boniecka (kl.6b)

Oboje wywalczyli awans do zawodów powiatowych

 

XXI Bieg Uliczny "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 14.09.2011 r.

I miejsce – Anita Boniecka – w kategorii klas VI
I miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas III
II miejsce – Kaja Urbanowicz – w kategorii klas II

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 5.10.2011 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesień w sadzie" –  13.10.2011 r.

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)
II miejsce – Anna Masloch (kl. 2b) 
III miejsce – Julia Czyż (kl. 3a)

 

V Bieg Uliczny im. Papieża Jana Pawła II w Nakle – 16.10.2011 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz ( kl. 2a)   
III miejsce –  Karolina Nitka (kl. 1b)

III miejsce – SP3 – w kategorii szkół podstawowych

 

Przegląd Piosenki Religijnej – 20.10.2011 r.

nagroda książkowa – Julia Stróżyńska, Kamila Gruda, Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewska, Agata Piniarska, Patrycja Duszczak (wszystkie kl. 6b)

 

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus.  Edycja  – 21.10.2011 r.

Laureaci IV stopnia - Viktoria Król (kl. 4b)
Laureaci V stopnia - Julita Kaufka i Łukasz Szczepaniak (kl. 4a)

Międzynarodowy Konkurs Historyczny - Test Historia - Plus.  Edycja  – 21.10.2011 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) -
Laureaci V stopnia - Krzysztof Sobala (kl. 5b)

Międzynarodowy Konkurs - Test Oxford Plus.  - test językowy  – 28.10.2011 r.

język angielski

Laureat I stopnia z wyróżnieniem - (100 pkt/100 pkt) - Filip Jarczyński (kl. 5a)

Laureaci I stopnia - Paula Budzińska i Maksymilian Machoń (kl. 5a)

Laureat II stopnia - Roksana Kołaczek (kl. 5b)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Test Matematyka - Plus.  Edycja  – 4.11.2011 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Antoni Kwasigroch (kl. 3a) 
Laureat II stopnia - Karolina Gemziak (kl. 6c)
Laureaci III stopnia - Agata Piniarska (kl. 6b) i Weronika Bratkowska (kl. 6c)
Laureaci IV stopnia - Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)

Całoroczny Grand Prix Nordic Walking  – 24.10.2011 r.

III miejsce – Kajetan Soleta (kl. 2b)– w klasyfikacji generalnej na dystansie 5 km.

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 2.11.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

I Bieg Niepodległościowy w Sadkach  – 11.11.2011 r.

I miejsce – Amelia Porzezińska (kl. 2b) - w biegu na 400m

Etapy szkolne Wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 15-17.11.2011 r. Awans do eliminacji rejonowych:

z języka polskiego: Agata Piniarska, Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewska (wszystkie z kl. VI b), Weronika Bratkowska i Aleksandra Kaczmarek ( obie z kl. VI c)

z matematyki: Agnieszka Sieracka (kl. VI a), Agata Piniarska (kl. VI b), Jakub Adamczewski i  Karolina Gemziak (z kl. VI c);

z przyrody: Weronika Bratkowska, Aleksandra Kaczmarek i Karolina Gemziak (wszystkie z kl. VI c)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 14.11.2011 r.

III miejsce – reprezentacja chłopców

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 18.11.2011 r.

awans do etapu rejonowego  -  Szymon Dornowski - kl. VIc, Aleksandra Kaczmarek - kl. VIc i Mateusz Masloch - kl. Va.

 

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Żeby Polska była Polską" – 18.11.2011 r.

II miejsce – Agata Piniarska kl. VI b

Szkolny konkurs matematyczny dla szóstoklasistów – IX - XI.2011 r.

I miejsce – Karolina Gemziak – kl. VI c
I miejsce – Julia Urbańska – kl. VI a
II miejsce – Agnieszka Sieracka – kl. VI a

Góra Grosza – akcja ogólnopolska – 2 XII 2011 r.

W całej szkole uzbieraliśmy 83,3 kg monet.
Wśród klas młodszych (kl. 0 – 3) najwięcej monet zebrali:
I miejsce – grupa 0 – czterolatki – 8,4 kg
II miejsce – klasa III a – 8,2 kg
III miejsce – klasa III b – 7, 4 kg
Wśród klas starszych (kl. 4 – 6):
I miejsce – klasa VI c – 15,7 kg
II miejsce – klasa VI a – 10,6 kg
III miejsce – klasa V a – 8,2 kg

Szkolny Konkurs Historyczny "Droga do niepodległości" –  13.11.2011 r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)
II miejsce – Mateusz Masloch (kl. 5a) 
III miejsce – Jakub Centała (kl. 5a)

Szkolny Konkurs Poetycko - Historyczny "Ojczyzna wokół mnie" –  2.12.2011 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c) 
III miejsce – Anna Beger (6c) i Oliwia Wiśniewska (kl. 6b)

XVI Otwarte Mistrzostwa Chełmży w Karate Dzieci i Młodzieży w konkurencji  "KIHON" (pierwszy krok), chłopców 8 lat i młodszych –  11.2011 r.

II miejsce – Kacper Rosiński (kl. 2b)

II Otwarty Turniej Karate w Osielsku w kategorii "Kata Indywidualnym chłopców 8-9 lat, trenujących od września 2011r., 8-9 lat" –  12.2011 r.

I miejsce – Kacper Rosiński (kl. 2b)

Szkolny "Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną" –  9.12.2011 r.

I miejsce – Natalia Danielak (kl. 3a)
II miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b) 
III miejsce – Grzegorz Gil (kl. 2b)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej – zawody gminne – 14.12.2011 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Martyna Nowak, Mirella Kobza, Dominika Szpot, Ewelina Wilk, Ewelina Zimna, Julia Długoszowska, Kamila Bruska, opiekunem zwycięskiej drużyny jest pani Alicja Nowicka.

Etapy rejonowe Wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 14-17.12.2011 r. Awans do eliminacji wojewódzkich:

z języka polskiego: Agata Piniarska (kl. 6b)

z matematyki:  Karolina Gemziak (kl. 6c)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej chłopców – zawody gminne – 4.01.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Deba, Jakub Adamczewski, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Oskar Dymek, Patryk Chudziński, Michał Głów, Eryk Wroński, Szymon Dornowski.

Mistrzostwa Powiatu Mini Piłce Siatkowej dziewcząt – zawody powiatowe – 4.01.2012 r.

III miejsce – reprezentacja dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej – zawody powiatowe – 4.01.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Adamczewski, Jakub Deba, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoś Kwasigroch, Patryk Chudziński, Jakub Majewski, Oskar Dymek i Michał Głów.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"  – etap rejonowy – 5.01.2012 r.

awans Szymona Dornowskiego (kl. 6c) do etapu wojewódzkiego

Gminny Konkurs "Na najpiękniejszą szopkę betlejemską" – 11.01.2012 r.

w kategorii klas IV - VI: 
II miejsce - Aleksandra Bondyra (SP 3 Nakło)

Szkolny konkurs "Mistrz tangramu"  – 16.01.2012 r.

I miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c) 
III miejsce – Jakub Adamczewski (kl. 6c)

Szkolny konkurs kolęd  – 18.01.2012 r.

I miejsce – Olimpia Wiśniewska (kl. 6b)
II miejsce – Julia Kensy i Paula Budzińska (kl. 5a) 
III miejsce – Weronika Jagodzinska, Klaudia Kubiczek i Julia Urbańska (kl. 6a) oraz Weronika Fuerst, Agata Piniarska i Kamila Gruda (kl. 6b)

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej chłopców 24.01.2012 r.

VI miejsce reprezentacji chłopców w składzie: Jakub Deba, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Jakub Adamczewski, Antoś Kwasigroch, Patryk Chudziński, Oskar Dymek, Michał Głów i Krzysztof Baran.

Szkolny konkurs plastyczny "UROKI ZIMY" – 8.02.2012 r.

I miejsce – Dominik Ksobiech (kl. 2a)
II miejsce – Szymon Kania (kl. 1a)
III miejsce – Marta Wojtalewicz (kl. 2a)

wyróżnienia: Zuzanna Gamalska (kl. 1b), Katarzyna Kamińska (kl. 2b), Antoni Kwasigroch (kl. 3a), Patryk Nowek (kl. 3b)

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 2.03.2012 r.

LAUREATKA etapu wojewódzkiego – Karolina Gemziak kl. 6c

II Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "MISTRZ ORTOGRAFII" – 5.03.2012 r.

I miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
III miejsce –Weronika Fuerst (kl. 6b)

Międzyszkolny Konkurs "MATEMATYKA + PRZYRODA = SUKCES" – 7.03.2012 r.

w kategorii klas V:

I miejsce – Jakub Jankowski i Łukasz Jurek  (kl. 5b)
III miejsce – Paula Budzińska i Mateusz Masloch (kl. 5a)

w kategorii klas VI:

I miejsce – Weronika Bratkowska i Karolina Gemziak  (kl. 6c)
III miejsce – Weronika Fuerst i Agata Piniarska (kl. 6b)
IV miejsce – Agnieszka Sieracka i Julia Urbańska (kl. 6a)

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 10.03.2012 r.

FINALISTKA etapu wojewódzkiego – Agata Piniarska kl. 6b

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 15.03.2012 r.

Wyróżnienie: Karolina Gemziak (6c) - w kategorii BENJAMIN

Wyróżnienia - Bartosz Jaruzal i Natasza Polaszewska (2a) - w kategorii ŻACZEK

 

Gminny Konkurs "MISTRZ ORIGAMI" – 16.03.2012 r.

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Grzegorz Gil
II miejsce – Aleksandra Nowaczewska
III miejsce – Szymon Meller

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Karolina Gemziak  (kl. 6c)
III miejsce – Martyna Gil (kl. 5a)
IV miejsce – Zofia Kolińska (kl. 4b)

Powiatowy Konkurs Ortograficzny – 22.03.2012 r.

II miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
III miejsce – Agata Piniarska (kl. 6b)
wyróżnienie – Krzysztof Sobala (kl. 5b)

Gminny Konkurs Muzyczny "CO KOMU W DUSZY GRA?" – 26.03.2012 r.

II miejsce – Paula Budzińska (kl. 5a)

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 29.03.2012 r.

IV miejsce i tytuł laureata etapu wojewódzkiego – Szymon Dornowski (kl. 6a)

Szkolny  Konkurs "MINI PLAYBACK SHOW – 2.04.2012 r.

I miejsce – Paula Budzińska z kl. 5a jako i Zespół z klasy 6a w składzie: Nikola Baliniak, Klaudia Kubiczek, Julia Urbańska, Ewelina Wilk wraz z grupą towarzyszącą BREAK DANCE: Dawid Gudowski, Oskar Kocemba i Szymon Dornowski.
II miejsce – 
III miejsce –

Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas III pt. "CO W TRAWIE PISZCZY?" – 4.04.2012 r.

III miejsce – SP3 - Hubert Bąkowski i Antoni Kwasigroch ( kl. 3a)

Grand Prix województwa kujawsko - pomorskiego w mini tenisie ziemnym (w kategorii dziewcząt - rocznik 2003)  – sezon zimowy 2011/2012

III miejsce – Kaja Urbanowicz (kl. 2a)

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.04.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak – skok w dal;
II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

VII Gminny Turniej Wiedzy o Sporcie – 19.04.2012 r.

II miejsce – Jakub Deba, Oskar Dymek i Paweł Hejza (wszyscy kl. 6c)

Gminny Konkurs Plastyczny "MOJE SPOTKANIE Z ZABYTKAMI" – .04.2012 r.

w kategorii klas I-III

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2012" – 04.2012 r.

I miejsce w województwie i V w Polsce – Paweł Hejza (kl. 6c)

Etap gminny Konkursu Plastycznego pod patronatem Marszałka województwa kujawsko- pomorskiego pt. "ZAGROŻENIA CYWILIZACYJNE XXI WIEKU. OBRONA CYWILNA" – 27.04.2012 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c) i awans do etapu wojewódzkiego

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 25.04.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

Gminny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "ENERGIA WIATRU" – 28.04.2012 r.

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)
II miejsce – Hubert Bąkowski (kl. 3a)
III miejsce – Eryk Kołodziejczak (kl. 3a)

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Karolina Gemziak  (kl. 6c)
II miejsce – Ewelina Wilk (kl. 6a)
III miejsce – Weronika Jagodzinska (kl. 6a)

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas V– 8.05.2012 r.

I miejsce – Paula Budzińska  (kl. 5a)
II miejsce – Łukasz Granowski (kl. 5b)
III miejsce – Mateusz Maslochr  (kl. 5a)

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III – 9.05.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch  (kl. 3a)
II miejsce – Julia Czyż (kl. 3a)
III miejsce – Dominika Mazur  (kl. 3a)

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Agnieszka Sieracka, Dominika Szpot, Anita Boniecka
II miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Patryk Chudziński, Jakub Deba, Oskar Dymek, Paweł Hejza, Oskar Kocemba

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m; Oskar Kocemba – skok w dal;

Wyróżnienie - Julia Czyż (kl. 3a)

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III – 10.05.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch (kl. 3a)
II miejsce – Paulina Gill (kl. 3a)
III miejsce – Natalia Danielak  (kl. 3a)

Szkolny Konkurs recytatorski dla uczniów klas III – 11.05.2012 r.

I miejsce – Anna Masloch (kl. 2b)
II miejsce – Zofia Nowak (kl. 1a)
III miejsce – Dominika Mazur  (kl. 3a)

Wyróżnienie - Julia Czyż (kl. 3a)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Olimpiada Wiedzy Matematyka Oxford Plus.  XVII Edycja  – 11.05.2012 r.

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Karolina Gemziak VI c, Agata Piniarska VI b, 
Laureat II stopnia - Łukasz Jurek V b, Jakub Adamczewski VI c, Weronika Bratkowska VI c, Julia Urbańska VI a
Laureaci III stopnia -Bartosz Brząkowski IV a, Agnieszka Sieracka VI a 
Laureaci IV stopnia - Antoni Kwasigroch III a, Jakub Jankowski V b,
Laureaci V stopnia - Paula Budzińska V a, Krzysztof Sobala V b, Aleksandra Kaczmarek VI c

Turniej piłki nożnej chłopców o puchar dyrektora SP 4 w Nakle – 14.05.2012 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Filip Jarczyński, Jakub Mikołajewski, Łukasz Granowski, Jakub Deba, Patryk Chudziński

 

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Agata Bąk, Kaja Dubilewicz, Martyna Gamla, Julia Jagodzinska, Nikola Wielgos, Julia Tykwińska)
III miejsce – reprezentacja chłopców (w składzie: Martin Figura, Kacper Żurawiński, Dawid Doberstein, Jakub Jaruzal, Jakub Mikołajewski, Miłosz Redliński)

IV Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2012 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m, w dal; Jakub Jankowski – w dal

V Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.05.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – skok w dal;
II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora SP 4 w Nakle – 24.05.2012 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Agnieszka Sieracka, Mirella Kobza, Agata Piniarska, Ewelina Zimna
III miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Weronika Bratkowska, Julia Długoszewska, Karolina Juszczyk, Dominika Sercow, Dominika Szpot, Olga Szutkowska, Ewelina Wilk

Turniej Wojewódzki mini tenisa z cyklu Grand Prix o puchary Starosty Nakielskiego, Burmistrza Nakła nad Notecią i Dyrektora ZOOR-u w Nakle nad Notecią – 26.05.2012 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz (kl.2b)

Gminny konkurs plastyczny "Młodość bez papierosa" – 30.05.2012 r.

I miejsce zajęła Zofia Masalska (SP3 Nakło)
II miejsce zajął Grzegorz Gil (SP3 Nakło)
III miejsce zajęła Victoria Król (SP3 Nakło)

Miejski Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody gminne – 30.05.2012 r.

II miejsce – Szymon Pozorski - piłka palantowa
III miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal

XXIII Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego – 3.06.2012 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz (kl. 2b)
II miejsce – Karolina Nitka  (kl. ), Bartosz Jaruzal (kl.2a), Patryk Chudziński (kl. 6b)
III miejsce – Winklewski Hubert  (kl. "0"), Kacper Kubacki

Gminny Konkurs Recytatorski dla klas zerowych – 3.06.2012 r.

II miejsce – Wiktoria Marszałkowska

 

Szkolny konkurs "Matematyk Roku" – 13.06.2012 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c)
II miejsce – Julia Urbańska (kl. 6b)
III miejsce – Agnieszka Sieracka (kl. 6a)

XI Turniej Piłki Nożnej chłopców klas czwartych o Puchar Dyrektora SP2 – zawody gminne – 18.06.2012 r.

V miejsce – reprezentacja chłopców

IX Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora i Rady Rodziców – zawody gminne – 20.06.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców
II miejsce – reprezentacja dziewcząt

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH w roku szkolnym 2011/2012 - ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

Kl. IV a ------------

Kl. IV b

Victoria Król                       średnia – 4,8               zachowanie – wzorowe

Kl. V a

Paula Budzińska               średnia – 5,3                zachowanie – wzorowe
Filip Jarczyński                  średnia – 5,0                zachowanie – wzorowe
Mateusz Masloch              średnia – 4,9                zachowanie – wzorowe
Gil Martyna                         średnia – 4,8                zachowanie – wzorowe

Kl. V b

Karolina Drążek                 średnia – 4,9               zachowanie – bardzo dobre
Dominika Marciniak          średnia – 4,9                zachowanie – wzorowe

Kl. VI a

Agnieszka Sieracka         średnia – 5,55 zachowanie – wzorowe
Julia Urbańska                  średnia – 5,45 zachowanie – wzorowe
Karolina Juszczyk              średnia – 5,0                 zachowanie – wzorowe
Weronika Jagodzinska     średnia – 4,91                zachowanie – wzorowe
Ewelina Wilk                      średnia – 4,91                zachowanie – wzorowe
Kamila Bruska                   średnia – 4,82               zachowanie – wzorowe

Kl. VI b

Agata Piniarska                średnia – 5,36                zachowanie – wzorowe
Fuerst Weronika              średnia – 5,18                zachowanie – wzorowe
Kamila Gruda                   średnia – 5,18                zachowanie – wzorowe
Oliwia Wiśniewska          średnia – 5,09                zachowanie – bardzo dobre

Kl. VI c

Karolina Gemziak              średnia – 5,82 zachowanie – wzorowe
Weronika Bratkowska     średnia – 5,45 zachowanie – wzorowe
Aleksandra Kaczmarek     średnia – 5,27                zachowanie – wzorowe
Jakub Adamczewski         średnia – 5,09                zachowanie – wzorowe
Paweł Hejza                       średnia – 5,0                  zachowanie – wzorowe
Anna Beger                        średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe
Zofia Masalska                  średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe
Nina Skiba                          średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe

 

 

 

Karolina Gemziak - ucz. kl. 6c. Średnia ocen 5,82. Laureatka wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu matematycznego. Reprezentantka szkoły w piłce siatkowej, ręcznej, nożnej i lekkiej atletyce. Finalistka wojewódzkiego konkursu plastycznego: "ZAGROŻENIA CYWILIZACYJNE XXI WIEKU, OBRONA CYWILNA", trzykrotna  laureatka I stopnia z wyróżnieniem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego TEST MATEMATYKA OXFORD PLUS, rokrocznie wyróżniana w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

Hobby: sport - piłka siatkowa, książki Joanne Kathleen Rowling z serii Harry Potter

 

 

 

 

 

 

 

 

2010/2011

Roku szkolnym 2010/2011 uczniowie naszej szkoły z powodzeniem startowali w wielu zawodach sportowych i konkursach. Serdecznie im gratulujemy.

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.09.2010 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Patryk Chudziński – 300 m; Joanna Nowak – 60 m; Joanna Nowak – skok w dal; Krzysztof Miłosierny – 300 m; Jakub Majewski – 300 m; Jakub Majewski – skok w dal.
II miejsce – Kamil Kubiczek – 300 m; Dominika Szpot – w dal.
III miejsce – Paweł Hejza – 60 m; Dominika Szpot -60 m; Katarzyna Przykłocka – 60 m.

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.09.2010 r.

I miejsce – Joanna Nowak – 60 m; Katarzyna Kowalska – 600 m.
II miejsce – Jakub Majewski – 300 m; Patryk Chudziński –300 m; Joanna Nowak – skok w dal; Paweł Hejza  – 60 m; Marcin Woźny  – 60 m.
III miejsce – Dominika Szpot – skok w dal; Patryk Chudziński – skok w dal; Dominika Szpot – 60 m; Maria Czeszewska – 60 m: Irena Mazurkiewicz – 600 m.

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 7.10.2010 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 300 m; Joanna Nowak – 60 m.
II miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Szymon Salewski – piłka palantowa; Paweł Hejza – 60 m; Nikola Baliniak – 60 m; Anita Boniecka – 60 m.
III miejsce – Joanna Nowak – skok w dal; Agnieszka Sieracka – piłka palantowa; Marcin Woźny  – 60 m; Paweł Hejza – skok w dal.

Bieg uliczny im. Jana Pawła II w Szubinie – 10.10.2010 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – kl. 2a

Bieg uliczny im. Jana Pawła II w Nakle – 17.10.2010 r.

I miejsce – Anastazja Ziółkowska – kl. 2a; Eryk Kołodziejczak – kl. 2a; Jakub Majewski – kl. 4a
II miejsce –  Patrycja Nowek – kl. 2b; Antoni Kwasigroch – kl. 2a; Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Katarzyna Kowalska – kl. 4a; Joanna Nowak – kl. 6a; Paweł Hejza – kl. 5c

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus. 6 Edycja  – 22.10.2010 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Marcin Woźny VI a

Laureat III stopnia - Bartosz Wojtalewicz IV b
Laureaci IV stopnia - Hubert Gabryszewski VI a, Paula Budzińska IV a, Mateusz Masloch IV a
Laureat V stopnia - Jordan Ogór IV a

 

III Bieg Uliczny z okazji Święta Niepodległości – 7.11.2010 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – kl. 2a
II miejsce – Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Anastazja Ziółkowska - kl. 2a: Joanna Nowak – 6a

Turniej Mini Tenisa Ziemnego – 14.11.2010 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz – kl. 1a

Mini Piłka Ręczna - zawody gminne – 16.11.2010 r.

III miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy

Etap szkolny "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Wojciech Zieliński VI b, Adam Masalski VI a, Hubert Gabryszewski VI a

Szkolny konkurs  "Dary i barwy jesieni"  – 17.11.2010 r.

I miejsce – Marta Mazurkiewicz I a 
II miejsce – Kacper Żurawiński III b
III miejsce – Kinga Mazurkiewicz II a

Wyróżnienia otrzymały: Martyna Konefał I a i Kaja Urbanowicz I b.

Etap szkolny Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody - "Z przyrodą na ty", organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty z – 17.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a, Weronika Bratkowska V c

Etap szkolny "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 19.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Wojciech Zieliński VI b, Adam Masalski VI a, Jakub Adamczewski V c, Weronika Bratkowska V c, Aleksandra Kaczmarek V c, Kaja Winklewska VIa

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 19.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Hubert Gabryszewski VI a, Szymon Dornowski V c

Szkolny konkurs poetycki "Ojczyzna wokół mnie"  – 23.11.2010 r.

I miejsce – Karolina Gemziak V c
II miejsce – Szymon Dornowski i Paweł Hejza V c
III miejsce – Dominika Marcinkiewicz IV b i Agata Piniarska V b

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości"  – 23.11.2010 r.

I miejsce – Marcin Woźny VI a
II miejsce – Hubert Gabryszewski VI a
III miejsce – Adam Masalski VI a

Gminny konkurs dla klas pierwszych  "Zdrowie zależy od nas"  – 26.11.2010 r.

II miejsce – reprezentacja klasy I b (Katarzyna Kamińska, Kaja Urbanowicz)
III miejsce – reprezentacja klasy I a (Bartosz Jaruzal, Dominik Ksobiech)

Powiatowy Międzyszkolny Turniej "Omnibus Szkolny 2010"  – 7.12.2010 r.

I miejsce i tytuł "Omnibusa Szkolnego 2010" Wojciech Zieliński VI b
II miejsce – Marcin Woźny VI a

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Aleksandra Meller V b

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Kamila Mazurkiewicz 
III miejsce – Eryk Kołodziejczak II a

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Kartkę świąteczną" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Paula Budzińska IV a
III miejsce – Nikola Baliniak V a

Szkolny konkurs "Mistrz tangramu"  – 13.12.2010 r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek V c
II miejsce – Jakub Adamczewski V c
III miejsce – Karolina Gemziak V c

 

Etap rejonowy "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.12.2010 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Wojciech Zieliński VI b

Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców klas IV, V, VI - 17.12.2010 r.

II miejsce – klasa VI
III miejsce – klasa V
IV miejsce – klasa V i klasa VI
V miejsce – klasa V

Etap rejonowy "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 17.12.2010 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a

Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas czwartych  – 20.12.2010 r.

I miejsce – Jakub Jankowski IV b
II miejsce – Paula Budzińska IV a
III miejsce – Krzysztof Sobala IV b

 

Gwiazdkowy Turniej Mini Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora SP 4  – 21.12.2010 r.

IV miejsce – chłopcy

Szkolny Konkurs wiedzy o świętych  – 21.12.2010 r.

Laureaci – Jakub Jankowski IV b, Aleksandra Kaczmarek V c, Karolina Gemziak V c, Paweł Ptak VI c

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w mini piłce siatkowej   – 11.01.2011 r.

I miejsce – drużyna chłopców w składzie:

Sebastian Pietrasik, Bartłomiej Paprzycki, Hubert Gabryszewski, Szymon Salewski, Jakub Deba, Adam Wysocki, Paweł Fuja, Artur Szymański, Krzysztof Miłosierny, Marcin Woźny.

Etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 14.01.2011 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w mini piłce siatkowej   – 18.01.2011 r.

II miejsce – drużyna dziewcząt

XII Edycja Konkursu Plastycznego "Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 w naszej pamięci"   – 18.01.2011 r.

wyróżnienie – Emilia Bińkowska VI a

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 19.02.2011 r.

finaliści etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a

Mini piłka siatkowa - rozgrywki powiatowe  – 20.01.2011 r.

II miejsce – drużyna chłopców

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek  – 21.01.2011 r.

I miejsce – Oliwia Wiśniewski  V b 
II miejsce – Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewski, Agata Piniarska V b 
III miejsce – Sandra Turoszowska V c oraz  Aleksandra Kaczmarek i Karolina Gemziak V c

wyróżnienia – Dominika Marciniak IV b oraz Zofia Masalska V c

Szkolny Konkurs Recytatorski  – 21.01.2011 r.

I miejsce – Julia Czyż  II a
II miejsce – Oliwia Snopek  III a
III miejsce – Maja Snopek  I a
wyróżnienie – Anastazja Ziółkowska  II a
wyróżnienie –- Dominika Mazur  II a

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 26.02.2011 r.

finalista etapu wojewódzkiego – Wojciech Zieliński VI b

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II  – 1.03.2011 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch  II a
II miejsce – Natalia Danielak  II a
III miejsce – Michał Kamyszek  II b
III miejsce – Ewa Bednarek  II a

Szkolny Konkurs "Mistrz origami"  – 2.03.2011 r.

Klasy I - III:
I miejsce – Julia Jagodzińska  III a
II miejsce – Katarzyna Kamińska  I b
III miejsce – Marta Sobczak  II a
wyróżnienie – Julita Kaufka III a
Klasy IV - VI:
I miejsce – Karolina Gemziak  V c
I miejsce – Martyna Gil  IV a
II miejsce – Agnieszka Sieracka  V a
II miejsce – Weronka Berka  VI a
II miejsce – Wiktoria Milczewska  IV a

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 11.03.2011 r.

V miejsce i tytuł laureata etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 17.03.2011 r.

Wynik bardzo dobry - Wojtek Zieliński (6b) w kategorii beniamin

Wyróżnienia: Łukasz Jurek (4b) - w kategorii maluch, Agata Piniarska (5b), Karolina Gemziak (5c), Aleksandra Kaczmarek(5c), Tomasz Głowski (5a), Marcin Woźny (6a) i Adam Masalski (6a) - wszyscy w kategorii beniamin.

Międzynarodowy  Konkurs "Kangurek Matematyczny"  – 17.03.2011 r.

Wynik bardzo dobry - Antoś Kwasigroch (2a)

Szkolny  Konkurs "Mini Playback Show"  – 21.03.2011 r

I miejsce – Roksana Kołaczek  IV b
II miejsce – Dominika Marciniak  IV b    
III miejsce – Katarzyna Przykłocka, Michalina Barnach, Kaja Winklewska VI a

Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  – 25.03.2011 r

IV miejsce – (drużyna w składzie: Paweł Hejza, Michał Głów,  Aleksandra Kaczmarek V c)

II Turniej Mini Tenisa z cyklu Grand Prix – 26.03.2011 r

I miejsce – Kaja Urbanowicz  II a
I miejsce – Antoni Kwasigroch  II a    

Gminny Konkurs wiedzy o sporcie  – 29.03.2011 r

I miejsce – (drużyna w składzie: Marcin Woźny, Paweł Fuja, Sebastian Pietrasik VI a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt – rozgrywki gminne  – 12.04.2011 r.

II miejsce – (drużyna dziewcząt w składzie: )

IV Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 14.04.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m; Joanna Nowak – 60 m, w dal; Jakub Majewski – 300m.
II miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Marcin Woźny – skok w dal; Jakub Majewski – skok w dal; Szymon Dornowski – piłka palantowa.
III miejsce – Katarzyna Przykłocka – 60 m; Jakub Jankowski  – skok w dal; Paweł Hejza – 60 m.

Szkolny Konkurs "Matematyk Roku"  – 2.01 - 14.04. 2011 r.

I miejsce – Wojciech Zieliński  VI b
II miejsce – Marcin Woźny  VI a
III miejsce – Adam Masalski  VI a

IX Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych "Algaro i jego goście"– 15.04. 2011 r.

W kategorii tanecznej:

I miejsce – Zespół "Wenus"
III miejsce – Zespół "Trójka"

W kategorii wokalnej:
III miejsce – Zespół "Rytm"

Szkolny Konkurs wiedzy o Świętach Wielkanocnych  – 16.04.2011 r.

I miejsce – Adam Masalski, Marcin Woźny
II miejsce – Joanna Nowak, Karolina Gill
wyróżnienie – Barbara Pilarska

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus. 7 Edycja  – 21.04.2011 r.

Laureaci I stopnia (96/100pkt) - Marcin Woźny VI b, Weronika Bratkowska V c, 
Laureat II stopnia - Karolina Gemziak V c
Laureaci III stopnia - Adam Masalski VI a, Agnieszka Sieracka V a,
Laureaci IV stopnia - Aleksandra Kaczmarek V c, Paweł Hejza V c, Łukasz Jurek IV b, Bartosz Wojtalewicz,
Laureaci V stopnia - Julia Urbańska V a, Michał Przygoda IV b, Jakub Jankowski IV b

Gminny Turniej Przyrodniczy klas III  – 19.04. 2011 r.

IV miejsce – SP 3

Mistrzostwa Miasta i Gminy w mini piłce nożnej  chłopców – rozgrywki gminne  – 19.04.2011 r.

III miejsce – (drużyna chłopców w składzie: )

Powiatowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Żeby Polska była Polską"– 28.04. 2011 r.

W kategorii wokalnej:

I miejsce – Agata Piniarska kl. 5b
II miejsce – Oliwia Wiśniewska kl. 5b
III miejsce – Kamila Gruda kl. 5b

Szkolny  Konkurs Plastyczno - Techniczny "Skrzat - Cudaczek"– 28.04. 2011 r.

I miejsce – Kacper Żurawiński
II miejsce –ł Maksymilian Kosacki
III miejsce – Maja Snopek
Wyróżnienia:
Agata Bąk, Bartosz Jeruzal, Klaudia Siuda, Dominik Ksobiech i Jakub Smażyk.

V Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 28.04.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m, w dal; Joanna Nowak – 60 m, w dal; Anita Boniecka – 600m; 
II miejsce – Anita Boniecka – piłka palantowa; Karolina Gill – 60 m; Paweł Hejza – 60 m; Jakub Majewski – skok w dal; 
III miejsce – Weronika Berka – 60 m; Jakub Majewski – 60 m.

Konkurs Literacki "Nie bójmy się pragnąć świętości" – 28.04.2011r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek (5c)

Międzyszkolny  Przegląd Piosenki Religijnej pt "Śpiewem dotknij nieba"– 29.04. 2011 r.

Nie przyznawano miejsc - liczył się udział: Kamila Gruda, Michalina Ciechanowska, Oliwia Wiśniewska i Julia Stróżewska(wszystkie 5b)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- Test Matematyka - Plus. 15 Edycja  – 29.04.2011 r.

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Karolina Gemziak Vc i Jakub Adamczewski Vc,

Laureaci II stopnia -Julia Urbańska V a i Weronika Bratkowska V c,

Laureat III stopnia - Krzysztof Sobala IVb, Szymon Dornowski V c, Adam Masalski VI a, Paweł Ptak VI c, Wojciech Zieliński VI b, Laureaci IV stopnia - Tomasz Głowski Va, Agnieszka Sieracka Va, Weronika Fuerst Vb i Aleksandra Kaczmarek Vc

Laureaci V stopnia - Paula Budzińska IV a, Łukasz Jurek IV b, Marcin Woźny klasa VI a,

VIII Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora i Rady Rodziców – zawody gminne – 4.05.2011 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

VI Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 5.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m, w dal; Martyna Nowak – 60 m; Anita Boniecka – 600m, piłka palantowa; 
II miejsce – Szymon Pozorski – piłka palantowa; 
III miejsce – Katarzyna Kowalska – 60 m, w dal; Marcin Woźny – 60 m; Paweł Hejza – 60 m; Patryk Chudziński – skok w dal

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III  – 5.05.2011 r.

I miejsce – Bartosz Brząkowski;
II miejsce – Wiktoria Bruska
III miejsce – Oliwia Snopek                                                                                    Wyróżnienie - Agata Bąk

Gminny Konkurs na najpiękniejszy album pt"Jan Paweł II droga do świętości" - 05.2011r.

 

III miejsce – Michał Głów (5c)

Szkolny Konkurs Historyczny Wiedzy o Konstytucji 3 Maja – 10.05.2011 r.

I miejsce – Adam Masalski (6a)
II miejsce – Hubert Gabryszewski (6a)
III miejsce – Kamil Kubiczek (6c)

Gminny Konkurs Wiedzy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia – 10.05.2011 r.

I miejsce – SP 3 w składzie: Weronika Bratkowska (5c), Marcin Woźny i Adam Masalski (obaj z 6a)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – 10.05.2011 r.

I miejsce – Marcin Woźny (6a)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (5c)
III miejsce – Weronika Bratkowska (5c)

 

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 10.05.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

Szkolny konkurs czytelniczy dla klas IV "Przygody drewnianego pajaca" – 10.05.2011 r.

I miejsce – Łukasz Jurek 
II miejsce – Bartosz Wojtalewicz
III miejsce – Roksana Kołaczek

VII Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 12.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – w dal; Jakub Majewski – 300 m; 
II miejsce – Jakub Majewski – piłka palantowa; Patryk Chudziński - 300m; Weronika Świderska - 60 m  
III miejsce – Weronika Berka – 60 m; Marcin Woźny – 60 m, w dal; Paweł Hejza – 60 m, w dal

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 17.05.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

VIII Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 19.05.2011 r.

II miejsce –  Patryk Chudziński - 300m i w skoku w dal III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m; Jakub Majewski – piłka palantowa i 60 m; Marta Chudzińska - piłka palantowa

Turniej ZGODA CUP 2011 (Mistrzostwa Nakła w tenisie dla dzieci i młodzieży) – zawody gminne – 26.05.2011 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz kl. 2a (do 8 lat)
II miejsce – 
III miejsce – Karolina Gemziak kl. 5c (do lat 14)

Miejski Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody gminne – 27.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – w dal; Jakub Majewski – 300 m; Anita Boniecka - 600 m; Joanna Nowak - 60 m II miejsce –  Patryk Chudziński - 300m; Joanna Nowak - skok w dal III miejsce – Marcin Woźny, Jakub Majewski  – skok w dal; Anita Boniecka – piłka palantowa;

XXII Bieg Uliczny im. K. Biniakowskiego w Nakle – 5.06.2011 r.

I miejsce – Karolina Nitka – kl. "0"; Eryk Kołodziejczak – kl. 2a
II miejsce – Aleksandra Sęk – kl. "0"; Antoni Kwasigroch – kl. 2a; Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Katarzyna Kowalska – kl. 4a; Anita Boniecka – kl. 5b;

Szkolny konkurs mitologiczny – 06.2011 r.

I miejsce – Paweł Hejza – kl. 5c
II miejsce – 
III miejsce –

Minipiłka Siatkowa dziewcząt klas V – 7.06.2011 r.

I miejsce – kl. 5c
II miejsce – kl. 5a  
III miejsce – kl. 5b

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców – 8.06.2011 r.

I miejsce – kl. 6c
II miejsce – kl. 6a  
III miejsce – kl. 6b

Ogólnopolski  Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody ogólnopolskie – Warszawa – 12.06.2011 r.

VI miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal

Najlepsi w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2010/2011 (świadectwo z paskiem) – 22.06.2011 r.

 

Klasa 4a: 
1.    Budzińska Paula  średnia  ocen 5,1
2.    Jarczyński Filip – 5,1 
3.    Masloch Mateusz – 5,1
4.    Gil Martyna – 4,8

Klasa 4b:
1.    Marciniak Dominika – 4,9
2.    Drążek Karolina – 4,8
3.    Jankowski Jakub – 4,8
4.    Murek Weronika – 4,8

Klasa 5a:
1.    Sieracka Agnieszka – 5,6
2.    Urbańska Julia – 5,5
3.    Bruska Kamila – 4,9
4.    Juszczyk Karolina – 4,9
5.    Kubiczek Klaudia – 4,9

Klasa 5b:
1.    Wiśniewska Oliwia – 5, 1
2.    Piniarska Agata – 5,0
3.    Gruda Kamila – 4,9
4.    Fuerst Weronika – 4,8

Klasa 5c:
1.    Gemziak Karolina – 5,7
2.    Bratkowska Weronika – 5,5
3.    Kaczmarek Aleksandra – 5,4
4.    Adamczewski Jakub – 5,2
5.    Masalska Zofia – 5,0
6.    Skiba Nina – 4,9
7.    Jeżewska Marta – 4,8
8.    Sercow Dominika – 4,8

Klasa 6a:
1.    Woźny Marcin – 5,7
2.    Masalski Adam – 5,6
3.    Barnach Michalina – 5,1
4.    Przykłocka Katarzyna – 5,1

Klasa 6b:
1.    Zieliński Wojciech – 5,18
2.    Należyty Jakub – 4,8

Klasa 6c:
1.    Ptak Paweł – 4,8

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
ost_kom.jpg
Beznazwy-1.jpg
WiFi.png
69654b75e280b858dac1e8717e00af6070d73918.jpg
3 - Kopia.png
kawka.png
baner_przetargi_310_130.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg