Portal
Wycieczka na basen
20.11.2013
grafika

W dniach 4 i 25 maja dwudziestu pięciu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie uczestniczyło w terapii wodnej na pływalni w Mogilnie. Podczas wyjazdu 25.05.2011 r. każdy z uczestników dodatkowo otrzymał słodycze.

 

Dzieci miały możliwość skorzystania z dwóch basenów: płytkiego z natryskami i hydromasażami oraz dla osób potrafiących pływać. Ponadto pływalnia wyposażona jest w ślizgawkę i jacuzzi. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwało czterech nauczycieli i ratownicy. W trakcie pobytu na pływalni uczniowie chętnie korzystali z wszystkich dostępnych atrakcji, niektórzy z nich przejawiali wręcz zaskakującą, jak dla nich aktywność ruchową, a na ich twarzach było wyraźne zadowolenie.

 

Zajęcia tego typu miały za zadanie ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Celem była również większa integracja grupy szkolnej. Ten typ rekreacji jest mało popularny wśród naszych uczniów, ponieważ wiąże się z wyjazdem poza miejsce zamieszkania i poniesieniem pewnych kosztów, na co często nie stać ich rodziców.

 

Nauczyciele i uczniowie pragną serdecznie podziękować Gminie Nakło za sfinansowanie w ramach projektu „Labirynty wiedzy” wyjazdu na krytą pływalnię.

 

Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie
Koordynator Ewa MruczkowskaWyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg