Portal
Aktualizacja inwentaryzacji
02.06.2017 Szymon Niemczewski
grafika

W związku z pozytywnym rozpatrzeniem i zakwalifikowaniem wniosku Gminy Naklo nad Notecią w Konkursie Azbest 2017  ogłoszonym przez Ministerstwo Rozwoju na realizację  zadań  wynikających  z „Programu  Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032”, Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią – Wydział Gospodarki Komunalnej i  Ochrony Środowiska informuje, że w terminie od 30 maja do 30 sierpnia 2017 r. na terenie Miasta i Gminy Nakło nad Notecią zostanie przeprowadzona aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

W tym czasie odwiedzą Państwa upoważnieni pracownicy firmy Ekolog Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Świętowidzka 6/4, celem dokonania spisu wyrobów azbestowych będących w eksploatacji (np. pokrycia dachowe, elewacje) oraz tych zgromadzonych na posesjach, które muszą być przeznaczone do unieszkodliwienia.  Dla każdego obiektu stwierdzonego na danej posesji zostanie sporządzona odrębna karta zawierająca ocenę stanu i możliwości użytkowania wyrobów zawierających azbest.

Z uwagi na konieczność ustalania danych ewidencyjnych tj. numeru porządkowego posesji, numeru geodezyjnego działki, dokonania pomiaru uprzejmie proszę właścicieli oraz zarządców nieruchomości o współpracę, wyrozumiałość i udzielenie przedstawicielom firmy niezbędnych informacji w celu sprawnego  przeprowadzenia prac w terenie.

Więcej informacji :  Anna Nowak– Inspektor UMiG Nakło nad Notecią el.(52) 38 67 973

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest2.png