Portal
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
07.12.2016

Skład Samorządu Uczniowskiego

w roku szk. 2016/2017

 

Przewodnicząca: Aleksandra Kaczmarek

 

Zastępca: Miłosz Płaczek   

 

Sekretarz: Hubert Stefaniak  

 

Samorząd Uczniowski wyłaniany jest poprzez demokratyczne wybory organizowane na przełomie września i października każdego roku.

 

Jesteśmy organizatorami licznych imprez szkolnych m. in.: dyskotek szkolnych, konkursów, organizujemy oprawę muzyczną w czasie przerw śródlekcyjnych włączamy się w akcje charytatywne organizowane w szkole i poza nią np. zbiórkę słodyczy do paczek świątecznych dla ubogich, akcję ‘’Góra Grosza”.

 

Pozyskujemy fundusze na naszą działalność poprzez zbiórkę i sprzedaż surowców wtórnych oraz sprzedaż wykonywanych przez uczniów naszej szkoły kartek i ozdób świątecznych.

 

Propagujemy postawy patriotyczne wśród młodzieży poprzez włączanie się w organizację apeli z okazji obchodów świąt państwowych. Uczestniczymy w obchodach świąt państwowych i regionalnych na terenie naszej gminy.

 

Od tego roku jesteśmy organizatorami ‘’Rankingu Klas o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4”, w którym uczniowie wszystkich klas rywalizuja z sobą o miano pierwszej klasy w szkole. Ponadto włączamy się w organizację festynu rodzinnego organizowanego przez szkołę, bierzemy czynny udział w przygotowaniu drzwi otwartych, organizowanych dla naszych przyszłych uczniów.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
inwest_banner.png
pl_czystosc2b.png
baner_ostrzezenie.png
powietrze_banner.png
Beznazwy-1.png
baner_przetargi_310_130.png
kawka.png
profil zaufany.png
profil zaufany.png
baner_ePUAP_324_130_biale.png
historia.png
Beznazwy-1 - Kopia (2).png
radio.jpg
baner_CEIDG_324_130.png
dowo.png
Beznazwy-1.png
LOGO-poziom-rozw-internet.jpg