Badania mammograficzne w Nakle

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Co roku u 12 tysięcy Polek diagnozuje się raka piersi. Badania profilaktyczne to najskuteczniejsza forma wykrycia stanów chorobowych we wczesnym stadium rozwoju, która pozwala podjąć skuteczną terapię i daje szansę powrotu do zdrowia. W naszych mammobusach przeciętnie jeden/dwa razy dziennie wykrywamy raka piersi.

MEDICA Sp. z o.o. Sp. K. realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 45 do 74 roku życia (w roku 2024 roczniki od 1979 do 1950), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Kobietom spoza grupy refundowanej oferujemy badania odpłatnie w kwocie 120 zł. Dysponujemy mammobusem wyposażonym w nowoczesny certyfikowany aparat mammograficzny podlegający bieżącym testom i kontrolą jakości oraz  wykwalifikowanym personelem z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy Mieszkanki Gminy Nakło nad Notecią na badania w dniu 11 lipca w godzinach od 9.00 do 17.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy ul. Ks P. Skargi 7 w Nakle. 

Umów badanie, zadzwoń: 42 254 64 17.

Plakat