Podziękowania dla sołtys Gumnowic
Data publikacji
22 Maja, 2026
Podczas tegorocznego zebrania sołeckiego w Gumnowicach, Anna Skarwecka złożyła rezygnację z dalszego pełnienia funkcji sołtysa.
Anna Skarwecka była sołtysem Gumnowic przez 11 lat. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania złożyła rezygnację z piastowania tego stanowiska. 18 maja z byłą już sołtys spotkali się burmistrz Sławomir Napierała oraz przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Wiśniewski. Rozmawiano o tym, co udało się zrobić dla Gumnowic w tym okresie oraz o rozpoczynających się niebawem robotach związanych z doprowadzeniem do wsi kanalizacji. Na zakończenie włodarze gminy podziękowali Annie Skarweckiej za owocne lata sołtysowania, przekazując list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów.
fot. Tomasz Rogacki