Wiosenna runda dobiegła końca
Nim się obejrzeliśmy, a wiosenna runda Czwartków Lekkoatletycznych sezonu 2025/26 jest już za nami. Całość zwieńczył oczywiście Finał Miejski. Działo się!
28 maja na Stadionie Miejskim im. K. Biniakowskiego w Nakle nad Notecią w ostatniej odsłonie lekkoatletycznych zawodów, zgodnie z ogólnopolskim regulaminem Czwartków Lekkoatletycznych, rywalizowały dziewczęta i chłopcy z roczników 2013, 2014 oraz 2015 i młodsi. Każdy z uczestników miał możliwość spróbowania swoich sił w 2 konkurencjach - biegowej i technicznej. Tego dnia mogliśmy obserwować zmagania biegowe na dystansach 60, 300, 600 i 1000 m, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz skok wzwyż. Na zwycięzców czekały medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Najlepsi z najlepszych zostali nagrodzeni przez Prezes Nakielskiego Sportu Annę Mrozek oraz Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Oskara Kałużnego.
W tym roku Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych na stadionie AZS w Łodzi rozgrywany w dniach 20-21 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!
Zawody dofinansowano ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wiosenną rundę Czwartków Lekkoatletycznych 2025/26 wsparło również P.W. Lech.
UWAGA: Wyniki poszczególnych konkurencji dostępne poniżej w plikach do pobrania.