Nakielska Liga Siatkówki 2023/24

W XIII edycji Nakielskiej Ligi Siatkówki sezonu 2023/24 rywalizowało ze sobą aż dziewięć zespołów. 

Mecze rozgrywane były w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Relacje z poszczególnych kolejek znajdziesz poniżej:

I. KOLEJKA (link do relacji)

II. KOLEJKA (link do relacji)

III. KOLEJKA (link do relacji

IV. KOLEJKA (link do relacji)

V. KOLEJKA (link do relacji)

VI. KOLEJKA (link do relacji)

VII. KOLEJKA (link do relacji)

VIII. KOLEJKA (link do relacji)

IX. KOLEJKA (link do relacji)

I PLAY-OFF (link do relacji)

I PLAY-OFF rewanże (link do relacji)

II PLAY-OFF (link do relacji)

II PLAY-OFF rewanże (link do relacji)

FINAŁY (link do relacji)

ZAKOŃCZENIE NLS (link do relacji)

STATYSTYKA ROZGRYWEK, REGULAMIN ORAZ PEŁNY TERMINARZ DOSTĘPNE W PLIKACH DO POBRANIA (PONIŻEJ ZDJĘĆ GRUPOWYCH).

Wyniki spotkań I. rundy play-off

Wczorajsi – Strefa Łochowo 0:2 (16:25, 19:25)

MiSSM Trzecia Fala – Pol-Ast Bydgoszcz 2:0 (25:9, 25:14)

Spmedia.pl – Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka 2:0 (25:19, 25:12)

Stara Gwardia NTS – Volleyball Team Mrocza 2:0 (25:20, 25:21)

Wyniki spotkań rewanży I. rundy play-off

Volleyball Team Mrocza - Stara Gwardia NTS 0:2 (19:25, 18:25)

Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka  Spmedia.pl 0:2 (21:25, 20:25)

Pol-Ast Bydgoszcz  MiSSM Trzecia Fala 0:2 (10:25, 16:25)

 Strefa Łochowo  Wczorajsi 2:0 (25:20, 25:22)

Wyniki spotkań II. rundy play-off

Kolibry SKS Olender Wielka Nieszawka – Pol-Ast Bydgoszcz 0:2 (19:25, 16:25)

Volleyball Team Mrocza - Wczorajsi 0:2 (26:28, 22:25)

Stara Gwardia NTS  Strefa Łochowo 2:1 (25:21, 20:25, 15:11)

Spmedia.pl  MiSSM Trzecia Fala 0:2 (22:25, 13:25)

Wyniki spotkań rewanży II. rundy play-off

Pol–Ast Bydgoszcz Kolibry–SKS Olender Wielka Nieszawka 0:2 (23:25, 17:25) ZŁOTY SET 15:13

MiSSM Trzecia Fala – Spmedia.pl 2:0 (25:21, 25:14)

Strefa Łochowo – Stara Gwardia NTS 0:2 (18:25, 21:25)

Wczorajsi – Volleyball Team Mrocza 2:0 (25:16, 25:21)

Wyniki FINAŁÓW

VolleyBallTeam Mrocza – Kolibry-SKS Olender Wielka Nieszawka 1:2 (19:25, 25:21, 16:18)

Wczorajsi – Pol-Ast Bydgoszcz 1:2 (22:25, 25:17, 11:15)

Spmedia.pl – Strefa Łochowo 2:0 (25:21, 25:17)

MiSSM Trzecia Fala – Stara Gwardia NTS 1:2 (21:25, 25:15, 11:15)

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ

M-SCE

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

SETY

MAŁE P-KTY

Z:P

1.

Stara Gwardia NTS

8

21

15:3

420:317

7:1

2.

Spmedia.pl

8

17

13:6

417:337

6:2

3.

MiSSM Trzecia Fala

8

14

10:8

396:362

4:4

4.

Wczorajsi

8

12

10:10

406:411

4:4

5.

Strefa Łochowo

8

12

10:10

418:436

4:4

6.

Pol-Ast Bydgoszcz

8

10

8:10

383:406

4:4

7.

Kolibry Wielka Nieszawka

8

9

8:11

374:415

4:4

8.

Volleyball Team Mrocza

8

10

8:12

387:423

2:6

9.

 NTS Młodzicy

8

3

3:15

332:416

1:7

Czołówki każdej klasyfikacji

Najlepsi punktujący

  1. Mateusz Krupiński (Strefa Łochowo) 138 pkt
  2. Mateusz Kiersznicki (Spmedia.pl) 115 pkt
  3. Jan Michałowski (Kolibry) 114 pkt

Najlepsi atakujący

  1. Jan Michałowski (Kolibry) 98 pkt
  2. Mateusz Krupiński (Strefa Łochowo) 88 pkt
  3. Sebastian Hibner (Wczorajsi) 81 pkt

Najlepsi serwujący

  1. Mateusz Kiersznicki (Spmedia.pl) 32 pkt/16 bł/+ 16 pkt
  2. Maciej Piechocki (Kolibry) 16 pkt/4 bł/+ 12 pkt
  3. Arkadiusz Kaluska (MiSSM) 18 pkt/7 bł/+ 11 pkt

Najlepsi blokujący

  1. Mateusz Krupiński (Strefa Łochowo) 32 pkt
  2. Paweł Gomulak (Pol- Ast) 23 pkt
  3. Waldek Krzemiński (Pol- Ast) 15 pkt

Najwięcej błędów w polu zagrywki

  1. Jakub Majewski (MiSSM) 31 błędów
  2. Mateusz Musiał (Mrocza) 25 błędów
  3. Miłosz Sieracki (Mrocza) 24 błędy

Zachęcamy do uczestnictwa i wspólnego kibicowania!

Koordynatorem rozgrywek był Tomasz Marach:

  • marach.tomasz@gmail.com
  • tel. 607 952 400

Organizatorem rozgrywek pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomira Napierały był Nakielski Sport Sp. z o.o. przy współpracy z Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Plakat

 

fot. Szymon Niemczewski