Program modernizacji kompleksów sportowych Moje Boisko ORLIK 2012 - Edycja 2025
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Bydgoskiej przy SP 2, przy ul. Mroteckiej przy ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią.
Dnia 10.02.2026 r. podpisano umowę o dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – edycja 2025 dla zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Bydgoskiej przy SP 2, przy ul. Mroteckiej przy ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią”. Przewidywana całkowita wartość wydatków związanych z realizacją zadania wynosi 1 990 075,00 zł. Wartość dofinansowania wynosi 994 900,00 zł.
Zakres rzeczowy:
- Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, polegająca na:
• modernizacji nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku do gry w piłkę nożną o wymiarach 30 m x 62 m,
• modernizacji nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym o wymiarach 20 m x 33 m,
• modernizacji elementów wyposażenia sportowego boiska,
• modernizacji zaplecza sanitarno-szatniowego,
• modernizacji piłkochwytów,
• modernizacji oświetlenia,
• modernizacji ogrodzenia,
• modernizacji trybun: wymianie siedzisk,
• budowie nawierzchni poliuretanowej rozbiegu o wymiarach 40 m i zeskoczni do skoku w dal; Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią, polegająca na:
• modernizacji nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku do gry w piłkę nożną o wymiarach 30 m x 62 m,
• modernizacji nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym o wymiarach 19 m x 32 m,
• modernizacji elementów wyposażenia sportowego boiska,
• modernizacji zaplecza sanitarno- szatniowego,
• modernizacji piłkochwytów,
• modernizacji oświetlenia,
• modernizacji trybun: wymianie siedzisk,
• modernizacji nawierzchni bieżni 2-torowej o długości 110 m,
• modernizacji kostki brukowej.
Zgodnie z planowanym harmonogramem zadanie zakończy się w grudniu 2026 roku.
Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.