Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz mBank Polska zapraszają na Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców z powiatu nakielskiego, które odbędzie się 23 listopada 2023 r. godz. 10:00 w Nakielski Ośrodek Kultury.

Podczas spotkania poznacie Państwo najnowszą ofertę funduszy UE oraz możliwości wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego na nowe inwestycje.

Wsparcie inwestycyjne w formie zwolnienia z podatku dochodowego funkcjonuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji od 2018 r. na podstawie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Pomoc publiczna w formie zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu nowej inwestycji obowiązuje na terenie prawie całej Polski, niezależnie od wielkości firmy. Wsparcie przyznawane jest firmom z sektora przemysłu oraz nowoczesnych usług na 12 lat. Duży przedsiębiorca ma możliwość uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego (PIT/CIT) w wysokości 40% kosztów inwestycji, średni przedsiębiorca – 50% kosztów, a mały i mikro przedsiębiorca – 60% kosztów.

Formularz rejestracyjny znajduje się pod tym linkiem.