Już 19 maja 2026 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbędzie się przedstawienie połączone z prelekcją pt. "Hrabina Potulicka - dama, która służyła ludziom".
Przedstawienie w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nakle nad Notecią. Prelekcję poświęconą Anieli Hrabinie Potulickiej wygłosi Jolanta Gaca.
Wstęp jest darmowy. Zapraszamy!